Jump to content

[Respins]Aplicatie LETTY97 - Reborn Of Angels

Letty97.
 Share

Recommended Posts

Nume:  Madalina
 Varsta (reala):  21

Sex (M/F):  F
 Tara de provenienta:  Romania
 Orasul in care locuiesti: Pitesti

Care sunt hobby-urile tale?: Fotografia

Ce muzica preferi sa asculti? Orice gen

Esti la scoala/liceu?: Am terminat liceul

Cum te-ai descrie doar in 3 cuvinte: Serioasa, amuzanta si putin nebuna.

Nickname:  LETTY97

Descrie-te in minim 20 de cuvinte:  Buna, eu sunt Madalina am 21 de ani si sunt din Pitesti. Imi place sa fiu independeta sunt sociabila si ajut mereu pe oricine cu ce pot. De fire sunt calma si foarte miloasa dar si cand mai calcat pe coada te duci .... . Nu am avut un trecut foarte roz si a trebuit sa ma descurc singura de mica si in prezent post spune ca sunt o femeie in toata firea care am reusit de una singura sa ma pun pe picioare. In prezent am propria afacere si 4 angajate in sub-ordine. Pot spune ca acest joc ma linisteste si chiar daca unii spun ''vai tu esti fata si te joci jocuri de baietii'' de mica eu ma jucam cu masini nu cu papusi iar acum pot spune ca in viata reala conduc un ''dita'i'' mastodontul (Volswagen Touareg)
 Link catre profilul din panel: http://bluepanel.bug...profile/Letty97 

Sanctiuni recente (poza):  http://imgur.com/a/SNwX2
 De ce doresti sa intri aici si nu in alta parte? Cu ce este mai special acest clan fata de altele?:  Este un clan serios si consider ca o sa ma integrez usor, sunt amuzanta de treaba si activa.

Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, care?: .sR, General, DL.
 De ce ai iesit din ultimul clan?:  Erau prea inactivi, ma plictiseau.

Enumera cativa membrii din clan cu care te intelegi:  Ciury, RaduMike,Collapse

Exista un membru din clan cu care nu te intelegi?:  Cu toti cred ca m-as intelege
 Esti constient ca cel mai important lucru in acest clan este loialitatea si respectul fata de el si de membrii?:  Da

Ai luat la cunostinta cele precizate in topicul "Regulament & Informatii"?:  Da

Ai aruncat o privire si peste celelalte topicuri? Ar putea sa iti fie de folos:  Da

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit? Nu am mai fost in acest clan.

P.S : Acest cont l-am preluat de la varul meu si i-am schimbat numele acum o saptamana, daca el a fost certat cu cineva imi cer scuze in numele lui, sper sa ne inteleg daca o sa fiu acceptata, va pup) 

• Upvote 1

11vs9pw.jpg

Ore insuficiente. Ai nevoie de 1000h+ pentru a aplica.

Niciun rank 5 in FH. De asemenea, ai nevoie de un rank 5 in FH pentru a aplica.

Sanctiuni recente.

Ai deja un clan. Reborn of Angels nu este clan de rezerva.

EDIT: Am verificat si ultima aplicatie a fost pe 30.07.2017, deci nu au trecut 30 de zile de la ultima aplicatie. Data viitoare citeste regulamentul inainte de a aplica.

Edited by Florin..

11vs9pw.jpg

Ore insuficiente. Ai nevoie de 1000h+ pentru a aplica.

Niciun rank 5 in FH. De asemenea, ai nevoie de un rank 5 in FH pentru a aplica.

Sanctiuni recente.

Ai deja un clan. Reborn of Angels nu este clan de rezerva.

EDIT: Am verificat si ultima aplicatie a fost pe 30.07.2017, deci nu au trecut 30 de zile de la ultima aplicatie. Data viitoare citeste regulamentul inainte de a aplica.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.