Jump to content

Cerere Southers Rocket - Byzy [ACCEPTAT]

hanzu02
 Share

Recommended Posts

Informații din joc:

• Nick pe server: Byzy
  • Level: 20
  • Ore jucate: 352
  • Vechime pe server: Joined 2014-11-25 16:32:09 , dar m-am mai si lasat.
  • Link către profilul de panel: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Byzy
  • De ce dorești să faci parte din acest clan?: Pentru ca este un clan ce din perspectiva mea pare unul serios cu membrii de 'elita', am un vechi prieten in el si poate voi lega prietenii si cu altii din el.
  • Poză cu invitația: http://imgur.com/a/qAE1l
  • Membrii pe care îi cunoști din clan: doar pe  .rar il stiu , cativa din vedere sa zic asa , iar pe ceilalti nu-i prea cunosc.
  • Ai mai făcut parte din Southers Rocket? De ce ai iesit?: Nu am mai facut.
  • Sancțiuni recente: Mai recenta , de aproape 2 saptamani sau 3 , pentru c-shot.
  • Ai mai fost în alte clanuri? Care sunt acestea?: Am fost in mai multe ,nici nu mi le amintesc pe toate , cel mai recent a fost .STH si clanul in care mi-a placut cel mai mult a fost .18th , dar nu stiu daca mai exista , deoarece asta a fost cu aproape 2 ani in urma.

Informatii din real-life:

• Cum te numești?: Hanzu Radu.
  • Ce vârstă ai?: 15.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Pai in principiu , ma joc pe pc si ies cu prietenii pe seara , de asemenea tot pe la 00 intru pe samp pana pe la 2 , nu fac nimic special , dar imi place sa ma plimb mult , prin oras si sa calatoresc si prin altele , de exemplu miercurea trecuta am fost prin Cluj in vizita.
  • Descrierea personală (doar calitățile morale, fără cele fizice): Nu prea ma pricep foarte bine la compuneri ,deci nu o sa fie foarte lung. Pot incepe prin a imi recunoaste un defect si anume ca ma enervez rapid ,dar stiu sa ma linistesc cand e cazul. Sunt un simplu baiat , sociabil si nu suport persoanele pline de arogante,neintelegatoare,insistente. Imi place sa stau pana tarziu , chiar daca cateodata realizez ca nu e bine. Sunt microbist , echipa mea de suflet fiind Steaua , a lui Becali , bineinteles. Imi place sa calatoresc dupa cum am spus si mai sus si sper sa ajung sa studiez la o facultate din Sua , a doua optiune fiind Cluj-Napoca , dar mai e timp pana atunci. Imi place sa ma joc samp cel mai mult seara si dimineata. Genul meu de muzica preferat este rapul , dar cred ca se observa din avatar ,special k house. Cam atat am avut de spus , scuzati daca am adaugat ceva in plus , am incercat sa va spun cat mai pe scurt si cat mai pe inteles , ce fel de persoana sunt eu si ce-mi place sa fac / ce-mi doresc sa fac.
  • Din ce oraș ești?: Sibiu.
Edited by Howiie

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.