Jump to content

Cerere Southers Rocket - []TeRo [ACCEPTAT]

TheFLaMe
 Share

Recommended Posts

Informații din joc:

• Nick pe server: []TeRo
  • Level: 40.
  • Ore jucate: 944 ore jucate in momentul actual.
  • Vechime pe server: Joc din data de 2017-02-23 17:01:46 pana in ziua de azi, si voi continua sa joc tot asa.
  • Link către profilul de panel: http://bluepanel.bugged.ro/profile/[]TeRo
  • De ce dorești să faci parte din acest clan?: Deoarece acest clan este unu dintre cele mai bune clanuri de pe acest server cu membrii seriosi activi si un staff al clanului demential. Imi place ca clanul se mentine foarte bine in topul clanurilor. Aceasta este opinia mea despre acest clan si motivul pentru care vreau sa intru in el.
  • Poză cu invitația: http://imgur.com/8SBBkO6
  • Membrii pe care îi cunoști din clan: COSMlN, Kewl.
  • Ai mai făcut parte din Southers Rocket? De ce ai iesit?: Nu am mai facut parte din acest clan.
  • Sancțiuni recente: Ultimele mele sanctiuni au fost in legatura cu DM-ul, dar acum am observat ca este rau sa faci acest lucru.
  • Ai mai fost în alte clanuri? Care sunt acestea?: Am fost in clanurile .STH, [CB], .Si, DL, [AIM], si mai demult am facut parte din clanul Pro[Motor, acestea sunt clanurile in care imi amintesc ca am fost dar desigur sunt si altene de mai demult.

Informatii din real-life:

• Cum te numești?: Ma numesc Marias David.
  • Ce vârstă ai?: Am varsta de 16 ani.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Imi place sa ma joc sa-mp cu prietenii si sa ies la un fotbal cu ei.
  • Descrierea personală (doar calitățile morale, fără cele fizice): Sunt o persoana foarte amuzanta care tine la gluma si nu ma supar din orice. Imi place sa fiu punctual, atent si organizat. Timpul meu liber mi-l petrec jucandu-ma atat in lumea virtuala cat si in viata de zi cu zi. Singurul meu dezavantaj este ca sunt cam timid, dar acomodat cu situația imi revin in fire repede.
  • Din ce oraș ești?: Sunt din Oradea.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.