Jump to content

Retragere - ExTaZZY

.EXTAZZY
 Share

Recommended Posts

Nickname: ExTaZZY

Serverul pe care ai jucat?: Green / Yellow

De ce ai ales sa te retragi?: Oare? Nu văd rostul acestei intrebari. Pe Ionel il doare fix in p*** de aceasta comunitate. Update-uri nema, staff praf si din ce in ce mai putini jucatori.

Ce te-ar face sa te intorci pe bugged.ro?: Probabil nimic.

Vei juca pe un alt server de sa:mp? Ce e diferit pe acel server?: Desigur, acolo se fac update-uri zilnice si acolo se ocupa cineva de server, isi da interesul. Plus staff-ul care este unul de exceptie.

Cine au fost cei mai buni prieteni ai tai de pe server?: Destui de multi, tin sa ii multumesc lui Ca77a si Aquarius. pentru tot ajutorul depus.

qCrew - nabul din hitman care dupa ce a luat helper nu prea a mai bagat lumea in seama.

JmeX - nabul care dupa ce a luat helper si lider a inceput să vorbeasca numai la misto

Hipsta - fata de treaba, iti multumesc pentru tot ajutorul :D

KingOfLions - mersi pt sansele acordate la tine in factiune :D

Aquarius - Cel mai de treaba admin / lider, nu ai avut arfe nu ti-a pasat de functie. Pentru tine prietenii au fost tot prieteni si dupa ce ai luat o functie, RESPEEECT

runic - camionagiul cu care mai joc ETS2 cateodata, dar tot nab ramai.

Boy. - baiat de treaba care mă sustii mereu / succes frate dar nu mai juca degeaba..

Trecor - iti multumesc si tie pentru toate, inainte sa iei helper / co-lead fbi etc, cand erai un simplu instructor, parca erai mai comunicativ.. acum nu stiu ce sa zic.. in fine, cum vrei tu sa faci.

iSkate - iti multumesc pentru ajutorul dat pe serverul Yellow, stii tu despre ce vorbesc.

KugneT - MULTUMESC pentru tot ajutorul de pe Yellow, nu a fost sa fie dar asta e.

Ralluca - fata de treaba, tinem legatura pe skype / fb <3

Benny - omul care m-a ajutat mereu, iti multumesc :D

Ash - nabul din FBI care dupa ce a luat helper a uitat cine sunt :)))) te salut

Mtdgg - omul care l-a schimbat functia.. pacat frate, erai altfel..

LEXXX (REX) - omul pe care l-am bagat in fbi, te salut frate, vorbim pe sv lu aueic pe /c :P

IosifStalin - negrul care e un baiat de treaba, indiferent ca a luat admin nu s-a schimbat.

Salut băietii din LCN - vd0g , doryuau, wizz etc.

San.Meron - omul care cand nu avea functie era un baiat de treaba, bine, si acum mai esti dar nu chiar asa :)))

Salut pe Webster care mi-a acordat cele 2 functii in National Guard, ne vedem pe sv pe care esti owner frate

JACVE - veterinarul nab care poti sa glumesti mereu, te salut.

Alexk0v - omul de treaba din hitman dar dupa ce ai luat helper nu prea ai mai fost acelasi..

GUDINSON - inainte sa iei lider mai dadeai mesaj pe skype si etc.. acum nici nu mai raspunzi, pacat.

CinaGang - mersi pentru toate info si etc, baftă.. dar zoko si-a batut joc de tine cu acel admin 2 dupa 1 an....

Again - liderul nab din LCN, succes.

ajunge ca mi-e lene sa mai scriu

Ai altceva de adaugat?: Da, nu mai jucati aici aiurea, pierdeti timpul degeaba. A DA, NU MAI BAGATI BA PAYSAFE AIUREA... NABILOR

Edited by Seraphim ExTaZZY