Jump to content

Revenire pe comunitate - Morpheus.

Morpheus.
 Share

Recommended Posts

Nickname: Morpheus

Serverul pe care joci: blue sau green, o să văd eu.

De ce te-ai retras de pe bugged.ro?: m-am plictisit, nu mai aveam cu cine să mă joc.

Care a fost cea mai mare realizare a ta inainte de a te retrage?: lider grove street pe blue.

De ce ai ales sa te reintorci pe bugged.ro?: multe suferințe dincolo + prietenii mei de aici.

Ai jucat pe alte servere de sa:mp dupa ce te-ai retras de pe bugged.ro? Daca da, de ce ai ales sa nu mai joci pe ele?: la awake, prea mulți copii.

Ce speri sa realizezi de data asta pe bugged.ro?: n-am obiective.

In ce factiune doresti sa intri si de ce?: mafii. ;)

Cati ani ai si unde locuiesti?: 16 ani / sighet.

Esti elev/student? Daca da, in ce clasa esti?: elev, merg pe a 10-a.

Ce alte jocuri joci?: fifa 17 & cs:go.

Ai altceva de adaugat?: unde să mă reapuc, blue sau green?

• Upvote 1

iesi dreacu pana acuma le faceai numa reclama proasta acu te intorci cu coada intre picioare pe comunitate esti prost rau adevarat.

poate vr sa vb pe fb radu... ceam zis?? ca cristinetick cesta e owner degeaba, parerea asta o sa mi-o mentin mereu:))=))

si ma pot juca si dincolo da n-am cu cn adica doar copii d aia ce sufera stii

Edited by Morpheus.

poate vr sa vb pe fb radu... ceam zis?? ca cristinetick cesta e owner degeaba, parerea asta o sa mi-o mentin mereu:))=))

si ma pot juca si dincolo da n-am cu cn adica doar copii d aia ce sufera stii

taci dracu ca numa te faci de ras, acu o saptamana ai pus status ca nu mai revii si nu stiu ce p*** mea ca p*** mea si acu mare revenire pe comunitate, ramai in p*** mea retras daca asa te-ai decis si erai asa hotarat

taci dracu ca numa te faci de ras, acu o saptamana ai pus status ca nu mai revii si nu stiu ce p*** mea ca p*** mea si acu mare revenire pe comunitate, ramai in p*** mea retras daca asa te-ai decis si erai asa hotarat

ma joc cu mark mafii aici, chiar si el mi-a zis ca nu mai are chef sa se joace, eu nu ma joc de unu singur