Jump to content

[RESPINS]Aplicatie Smite - Reborn of Angels

TL.Smite
 Share

Recommended Posts

Nume: Florin.
 Varsta (reala): Am 17 ani.

Sex (M/F):  Masculin.
 Tara de provenienta: Romania.
 Orasul in care locuiesti: Craiova.

Care sunt hobby-urile tale?: Fotbalul si PC-ul.

Ce muzica preferi sa asculti? Muzica usoara.

Esti la scoala/liceu?: Sunt la liceu.

Cum te-ai descrie doar in 3 cuvinte: Istet, de treaba, modest.

Nickname: Smite

Descrie-te in minim 20 de cuvinte: Mă numesc Florin , am vârsta de 17 ani și  locuiesc în orașul Craiova, județul Dolj. Am simțul umorului și țin la glume, însă asta nu înseamnă că iau totul în glumă. Îmi place să muncesc individual sau în grup. După părerea mea, comunicarea este cea mai importantă într-un colectiv. În timpul liber îmi place să joc fotbal, să ascult muzică și să mă uit la filme. Sunt o persoană care pune foarte mare accent pe respect, îmi place să respect, dar și să fiu respectat. Mă integrez repede și îmi fac prieteni la fel de repede.
 Link catre profilul din panel:  http://bluepanel.bugged.ro/profile/Smite
 Sanctiuni recente (poza): http://imgur.com/a/smBzV nici mie nu prea imi plac, dar nu o sa mai fac.
 De ce doresti sa intri aici si nu in alta parte? Cu ce este mai special acest clan fata de altele?: Doresc sa ma alatutur clanului deoarece am vazut ca sunt membrii de treaba, membrii clanului sunt seriosi, glumeti si poti purta o discutie ei. Vreau sa ma alatur deoarece imi place distractia si pot spune ca in acest clan ma pot distra la maxim. 

Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, care?: Am facut parte din .sR si [CB].
 De ce ai iesit din ultimul clan?: Deoarece vreau sa ma alatur clanului Reborn of Angels.

Enumera cativa membrii din clan cu care te intelegi: Nu prea cunosc membrii destul de bine, dar ii voi cunoaste pe parcurs.

Exista un membru din clan cu care nu te intelegi?: Deocamdata nu.
 Esti constient ca cel mai important lucru in acest clan este loialitatea si respectul fata de el si de membrii?: Desigur.

Ai luat la cunostinta cele precizate in topicul "Regulament & Informatii"?: Da, am luat in considerare totul.

Ai aruncat o privire si peste celelalte topicuri? Ar putea sa iti fie de folos: Da, m-am uitat si peste celalte topicuri.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit? Nu, nu am mai fost.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.