Jump to content

[RESPINS]Aplicatie Ringhster - Reborn of Angels

Razvan Bizu
 Share

Recommended Posts

Nume: Razvan.
 Varsta (reala): Am 15 ani.

Sex (M/F): Masculin.
 Tara de provenienta: Romania.
 Orasul in care locuiesti: Drobeta-Turnu-Severin.

Care sunt hobby-urile tale?: Bike-ul si pc-ul.

Ce muzica preferi sa asculti?: Rap.

Esti la scoala/liceu?: Liceu.

Cum te-ai descrie doar in 3 cuvinte: Sincer, cuminte, prietenos.

Nickname: Ringhster.

Descrie-te in minim 20 de cuvinte: Salut, ma numesc Razvan si am 15 ani. Sunt din Severin si imi place sa ies pe afara cu bike-ul impreuna cu prietenii mei.
 Link catre profilul din panel: 
http://bluepanel.bugged.ro/profile/Ringhster
 Sanctiuni recente (poza): http://imgur.com/a/nEU85
 De ce doresti sa intri aici si nu in alta parte? Cu ce este mai special acest clan fata de altele?: In primul rand, acest clan imi este foarte cunoscut, deoarece am mai fost in el timp de 1 an aproximativ si in al doilea rand este un clan foarte bun cu membrii de nota 10+.

Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, care?: Da, am mai facut parte dintr-un clan, acesta a fost ultimul meu clan: Reborn of Angels!
 De ce ai iesit din ultimul clan?: Am fost dat afara din clan, atat pot spune.

Enumera cativa membrii din clan cu care te intelegi: Mamecu, Mandor, .Loveless., L0003, etc.

Exista un membru din clan cu care nu te intelegi?: Nu, ma inteleg destul de bine cu toti.
 Esti constient ca cel mai important lucru in acest clan este loialitatea si respectul fata de el si de membrii?: Da, inteleg si respect asta.

Ai luat la cunostinta cele precizate in topicul "Regulament & Informatii"?: Da.

Ai aruncat o privire si peste celelalte topicuri? Ar putea sa iti fie de folos: Intr-o anmita masura, da.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Cum am spus si mai sus am fost dat afara din clan, datorita unei mici neintelegeri pe care sper sa nu se mai repete.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.