Jump to content

ŢINTĂ CREATĂ DE MINE DIN 2 ŢINTE DIFERITE.

EnemySRT
 Share

Recommended Posts

-----------Info----------

Salutare tuturor, eu sunt Enemy și astăzi vreau să vă arăt țința creată (să zicem) de mine. Am pus 2 ținte, din prima ținta am șters ceva și după am adăugat ținta lui Ezken (cea galbenă).

------------Poze cu ținta----------

Deagle: 6xaPQT0.png

M4: y2pW06k.png

-----------Link de download----------

De băgat cu TXDWORKSHOP: u7rnwbc.png

De băgat în models: Click!

Dacă ți-a fost de folos ținta poți să mă susții apăsând botonul LPrQOdP.png.

• Upvote 3

Tinta de la rusi recolorata.

DACĂ GĂSEȘTI ȚINTA ÎȚI DAU CONTU MEU DE PE YELLOW ȘI CONTUL DE STEAM CU SKIN-URI CSGO/H1Z1 ȘI MULTE JOCURI. NAȚIA TA DE COPIL. ȚINTA E FĂCUTĂ DE MINE UITĂ-TE ȘI TU, copile.

Edited by Enemy.

Bv.

ms

Tinta luata de la rusi, esti foarte inteligent copile

BĂ DECI VOI TOȚI SUNTEȚI RETARDAȚI ÎN NAȚIA VOASTRĂ DE PROȘTI, DACĂ VEDEȚI CA A COMENTAT UNU CĂ AM LUAT-O DE LA RUȘI DOAR PENTRU CĂ NU E PRIETEN CU MINE, CHIAR DIN CONTRA, TREBUIE SĂ COMENTAȚI ȘI VOI FĂRĂ CA SĂ ÎMI DAȚI VREO DOVADĂ. DAȚI-MI LINK DE LA ȚINTA ȘI SUNTEȚI SMECHERI RĂU, PÂNĂ ATUNCI TĂCEȚI DIN GURĂ ȘOFERILOR. VEDEȚI CĂ S-AU DESCHID APLICAȚIILE PARAMEDIC LV LA VOI PE SERVER. ȘI TU COMENTEZI DIN CAUZA ASTA: http://yellowpanel.bugged.ro/complaint/view/41833 MĂ BUCUR CĂ ȚI-AM FĂCUT POST. 

Tinta luata de la rusi, e clar

BĂ DECI VOI TOȚI SUNTEȚI RETARDAȚI ÎN NAȚIA VOASTRĂ DE PROȘTI, DACĂ VEDEȚI CA A COMENTAT UNU CĂ AM LUAT-O DE LA RUȘI DOAR PENTRU CĂ NU E PRIETEN CU MINE, CHIAR DIN CONTRA, TREBUIE SĂ COMENTAȚI ȘI VOI FĂRĂ CA SĂ ÎMI DAȚI VREO DOVADĂ. DAȚI-MI LINK DE LA ȚINTA ȘI SUNTEȚI SMECHERI RĂU, PÂNĂ ATUNCI TĂCEȚI DIN GURĂ ȘOFERILOR. VEDEȚI CĂ S-AU DESCHID APLICAȚIILE PARAMEDIC LV LA VOI PE SERVER.

Edited by Enemy.

ms

BĂ DECI VOI TOȚI SUNTEȚI RETARDAȚI ÎN NAȚIA VOASTRĂ DE PROȘTI, DACĂ VEDEȚI CA A COMENTAT UNU CĂ AM LUAT-O DE LA RUȘI DOAR PENTRU CĂ NU E PRIETEN CU MINE, CHIAR DIN CONTRA, TREBUIE SĂ COMENTAȚI ȘI VOI FĂRĂ CA SĂ ÎMI DAȚI VREO DOVADĂ. DAȚI-MI LINK DE LA ȚINTA ȘI SUNTEȚI SMECHERI RĂU, PÂNĂ ATUNCI TĂCEȚI DIN GURĂ ȘOFERILOR. VEDEȚI CĂ S-AU DESCHID APLICAȚIILE PARAMEDIC LV LA VOI PE SERVER. ȘI TU COMENTEZI DIN CAUZA ASTA: http://yellowpanel.bugged.ro/complaint/view/41833 MĂ BUCUR CĂ ȚI-AM FĂCUT POST. 

Dude, calmeaza-te bea o gura de apa, te-ai pus pe retard mode? E un post ma pis pe el, esti mare smecher bai copile, ai luat si tu un best de 2+ si te crezi mare smardoi, pe un joc mai ales, " sofer" replici fumate nu mai suntem 2016, am trecut in 2017 realizezi? Sa nu uitam, ca ai o mentalitate de 12 ani, mi-ai facut un post si te crezi mare smecher, si factiune paramedic ce are, daca un om vrea sa dea heal da nu mai comenta aiurea, ca asa esti prost si esti afumat la cur

Dude, calmeaza-te bea o gura de apa, te-ai pus pe retard mode? E un post ma pis pe el, esti mare smecher bai copile, ai luat si tu un best de 2+ si te crezi mare smardoi, pe un joc mai ales, " sofer" replici fumate nu mai suntem 2016, am trecut in 2017 realizezi? Sa nu uitam, ca ai o mentalitate de 12 ani, mi-ai facut un post si te crezi mare smecher, si factiune paramedic ce are, daca un om vrea sa dea heal da nu mai comenta aiurea, ca asa esti prost si esti afumat la cur

DE CE SCHIMBĂ BĂ SUBIECTUL, ZI DE CE AI ZIS CĂ E DE LA RUȘI, DĂ DOVADĂ ÎN NAȚIA TA.

• 6 months later...
  • 2 weeks later...
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.