Jump to content

Cerere Southers Rocket - Russell [RESPINS]

Tymy26
 Share

Recommended Posts

Informații din joc:

• Nick pe server: Russell
  • Level: 20.
  • Ore jucate: 298.
  • Vechime pe server: De pe data de 2014-06-19 16:17:03.
  • Link către profilul de panel: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Russell
  • De ce dorești să faci parte din acest clan?: Mi se pare unul dintre cele mai faine clanuri de pe server, asta datorandu-se membrilor care au mult bun simt si o atitudine foarte profi. Acesta este motivul meu principal pentru care vreau sa intru in acest clan, restul avantajelor nu conteaza atat de mult pe cat conteaza sa fim o familie.
  • Poză cu invitația: http://imgur.com/a/sJf2e
  • Membrii pe care îi cunoști din clan: KARiM., PiNKGUY si KewL.
  • Ai mai făcut parte din Southers Rocket? De ce ai iesit?: Nu am mai fost.
  • Sancțiuni recente: Nu am avut.
  • Ai mai fost în alte clanuri? Care sunt acestea?: Am mai fost in Seraphim Family acum un an.

Informatii din real-life:

• Cum te numești?: Moisi Timotei.
  • Ce vârstă ai?: Am varsta de 16 ani.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Imi place foarte mult sa joc fotbal cu prietenii in curtea scolii.
  • Descrierea personală (doar calitățile morale, fără cele fizice): Sunt o persoana foarte sociabila, amuzanta, increzatoare, sincera, puternica, ambitioasa si plina de energie. Sunt mereu in cautare de noi prieteni, noi aventuri, noi experiente si traiesc viata pe deplin, bucurandu-ma de fiecare clipa. De asemenea mai sunt o persoanã capabila sa isi ajute colegii la bine si la greu si sa duc lucrurile pana la capat ca sa fiu sigur ca nimeni nu va trebui sa vina în urmã mea sa îmi termine treaba.Ca hobby-uri am: imi place sa ascult muzica, sa vizionez filme cu prietenii, sa iesim prin oras si sa ma joc SA:MP. Sunt o persoana generoasa, ambabila, respectuoasa, dar nu prea imi place sa ma autocaracterizez, asa ca va las sa va formati voi, pe parcurs, o parere despre mine.
  • Din ce oraș ești?: Simleu Silvaniei.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.