Jump to content

[RESPINS]Aplicație CatalinHQ - Reborn of Angels.

CatalinHQ
 Share

Recommended Posts

Nume: Cătălin
 Varsta (reala): 19

Sex (M/F): M
 Tara de provenienta: România.
 Orasul in care locuiesti: Focșani.

Care sunt hobby-urile tale?: Ieșirile afară noaptea, fotbalul, călătoriile de scurte durate.

Ce muzica preferi sa asculti?: Rock, metal și hip hop românesc.

Esti la scoala/liceu?: Nu.

Cum te-ai descrie doar in 3 cuvinte: Made of steel.

Nickname: CatalinHQ

Descrie-te in minim 20 de cuvinte: Sunt un tip calm, cu foarte mult bun simț, îmi place să ajut oamenii care merită să fie ajutați și la rândul lor să mă ajute și ei pe mine dacă le voi cere vreodată ajutorul. Problemele cu care mă confrunt în viața de zi cu zi le rezolv calculat, calm depinzând de situații.
 Link catre profilul din panel: http://bluepanel.bugged.ro/profile/CatalinHQ
 Sanctiuni recente (poza): http://imgur.com/a/ns2Xn
 De ce doresti sa intri aici si nu in alta parte? Cu ce este mai special acest clan fata de altele?: Deoarece, în opinia mea, acest clan este cel mai respectat și mai dorit de pe tot serverul.

Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, care?: Da, acum 4 luni am mai fost în clanul AIM și recent în West Gangsters.
 De ce ai iesit din ultimul clan?: Deoarece nu era potrivit pentru cineva ca mine.

Enumera cativa membrii din clan cu care te intelegi: Akanamo, CaTyX, EarlZ.

Exista un membru din clan cu care nu te intelegi?: Presupun că nu.
 Esti constient ca cel mai important lucru in acest clan este loialitatea si respectul fata de el si de membrii?: Da.

Ai luat la cunostinta cele precizate in topicul "Regulament & Informatii"?: Da.

Ai aruncat o privire si peste celelalte topicuri? Ar putea sa iti fie de folos: Da.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, nu am făcut parte niciodată din acest clan.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.