Jump to content

MOD » Fake FPS «

C.Nicolas17
 Share

Recommended Posts

» Salut!

​   Deoarece am observat că este foarte căutat acest mod am decis să-l postez pentru a putea fi folosit de oricine.
​Foarte mulți m-ați întrebat cum de am 999 FPS-uri în SA:MP, acum știți, acest Fake FPS făcea să-mi apară că am atâtea FPS-uri.

​   Dovadă că acest mod funcționează: 
» 

​Pentru a putea folosi acest mod aveți nevoie de următoarele programe:
1. CLEO 4.1/4.3 - Download Cleo
​2. SAMPFUNCS - Download SAMPFUNCS

​   Link download: » Download Fake FPS  « 

​   Instalare:
​1. În cazul în care aveți deja SAMPFUNCS-ul instalat copiați doar fișierele din 'arhivă-SAMPUNFCS' în folderul SAMPFUNCS din folderul principal al jocului.

​2. În cazul în care nu aveați SAMPFUNCS-ul instalat copiați toate fișierele din arhivă direct în folderul principal al jocului.

Utilizare:
​Pentru a putea seta FPS-urile, acest mod are inclusă comanda  [/ffps], aceasta afișează o casetă cu meniul de setare al FPS-urilor, așa cum se poate vedea și în videoclipul de mai sus.

(!) Modul nu este creat de mine, eu doar îl folosesc! (!) 

​  
Mult succes în contunuare tuturor!

• Upvote 4

L-am postat deoarece aveam foarte multe cereri pe skype cât și în game despre acest mod, așa le e mai ușor să-l găsească.

Baftă!

Si nici nu e folositor.

Așa e, nu te ajută cu nimic, doar că arată mai frumos 999 FPS-uri. ;)

L-am postat deoarece aveam foarte multe cereri pe skype cât și în game despre acest mod, așa le e mai ușor să-l găsească.

Baftă!

Așa e, nu te ajută cu nimic, doar că arată mai frumos 999 FPS-uri. ;)

degeaba iti arata 999 fps-uri daca mergi in lag.

• 1 month later...
  • 1 year later...
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.