Jump to content

Retragere - Kosmic

Herck
 Share

Recommended Posts

Nickname: Kosmic

Serverul pe care ai jucat?: RED si YELLOW.

De ce ai ales sa te retragi?: Doresc sa ma retrag deoarece m-am urat de SA:MP, mai iau pauza o perioada, posibil sa ma retrag de tot, dar oricum, nu o sa uit niciodata de unde am plecat si de BuGGeD, unde am invatat SA:MP.

Ce te-ar face sa te intorci pe bugged.ro?: Nu stiu, de STAFF nu ma plang, de sisteme nu ma plang, dar chiar vreau o pauza si poate revin in forta prin iarna.

Vei juca pe un alt server de sa:mp? Ce e diferit pe acel server?: Cred ca voi juca, sunt update-uri saptamanale, nu are rost sa detaliez pentru ca nu cred ca voi juca acolo.

Cine au fost cei mai buni prieteni ai tai de pe server?: Oho, cati prieteni am avut. Pai incep cu Alekz pe care il stiu din 2015 si mi-a fost prieten tot timpul, m-a ajutat cu cat a putut si cu care voi ramane prieten indiferent de ceva. Ne auzim pe wapp, tinem legatura in continuare, te pupa fratele si la cat mai multe zile de lider! A da, si Satra BENZ si GOLANI sunt forta.

KaApA - un prieten de nadejde, un colider de exceptie si un fost helper priceput. m-a ajutat cand am avut nevoie si invers. Am avut atatea momente faine impreuna, caterinca pe wapp si toate nebuniile. Ne auzim si noi in continuare pe wapp, covrig. Iti urez bafta si sper sa iei si tu lider o data ca astepti de prea mult timp.

Peanut. - cea mai de treaba aluna existenta, cat mi-ai fost lider m-am simtit cel mai bine si ai fost un lider foarte bun la sufletzel. E bine ca ai luat bac-ul, dar nasol ca n-ai intrat la militarie, las ca si la anu' e timp. Ma bucur ca te-ai lasat de SA:MP ca sa-ti iei bacul si l-ai luat cu note asa mari. Imi esti unul dintre cei mai buni prieteni de pe SA:MP si meriti toate respectele mele. Mi-ai facut raportu, chiar daca nu aveai timp si m-ai ajutat mereu cu ce ai putut. Te pup fratele Peanut., vorbim in continuare pe wapp si succes pe red!

Vegas. - un moldovean de treaba si un prieten pe cinste care bea coc cola, m-am inteles foarte bine cu tine si iti urez succes pe server, sper sa ii banezi contul la KaApA (joke). Lider cand iei?

Soprano - colider nab, nimic nu stii (joke). Pai cu tine si cu Vegas m-am inteles tot timpu, moldoveni calumea, va pwp. Mersi pentru momentele faine in care faceam caterinca in masina si cand iti faceai KM la Sultanu ala frumos, fura-l-as sa-l fur. Soparla power!

Zero - un fost admin de exceptie, n-ai mai tinut legatura cu mine, dar e ok, stiu ca mi-ai fost prieten si m-ai ajutat la nevoie pe red cu liderul, n-a fost sa fie, aia e. Bafta IRL, ca stiu ca nu mai joci.

jALLEXS - admin abuser, nimeni nu face TW ca tine :). Ai fost cel mai caterinca om care facea numa tampenii cat era admin si credeam ca ai ceva cu mine pana am ajuns sa vorbim si sa aflu ca esti de treaba. Te-am cam stresat si recunosc, scz mane. M-ai propus si ai facut tot posibilul sa iau lider, dar tot asa, n-a fost sa fie. Multumesc frumos ca mi-ai fost prieten, ne-om mai auzi pe wapp.

Viorel94Sv - un lider foarte priceput, m-ai tinut atata timp tester si am fost inactiv, mersi fain! La cat mai multe zile ca lider, ca am auzit ca ai planuri mari. Sper sa ne mai auzim ca esti un om fain.

Kronick - admin cu experienta cum nu multi sunt, stii si aflii tot :). Mersi frumos ca m-ai primit in King. unde am ajuns sa cunosc cei mai faini oameni si sa-mi dau seama cat timp am fost printre serpi, stii la ce ma refer ca am discutat pe wapp. Multa bafta in continuare, admin 5 cat de curand si aici.

Leito. - un noob cum nu se poate, atata caterinca am facut cu tine si atata am ras, cum n-am ras cu nimeni. Lider tot nu iei, banatule. Ne auzim si noi pe wapp, iti urez bafta pe red, ca de yellow nu te-ai tinut. Pwp si tie ca mi-ai fost prieten adevarat.

Nate. - lider si helper drogat, oi lua marfa de la tine o data de pe micalaca. Succes cu liderul si sper sa te vad admin in cel mai scurt timp ca sa intrii sa banezi tot serverul cand esti in starea euforica a plantelor. Te pupa fratele, iesim o data la o bata ca trebuie.

Ai altceva de adaugat?: Multa bafta tuturor, sper sa ajungeti ce va doriti pe server. Sa ne auzim cu bine!

Edited by King.Kosmic

Mult succes în continuare <33. Mulțumesc pentru ajutorul acordat și pentru vorbele frumoase de mai sus. La Academie tot o sa intru eu, dar o sa vorbim pe wapp, o sa fii printre primii care afla :D. Pwp la portofel și uite ce poza de profil șmecheră am :>>