Jump to content

[ACCEPTAT] Aplicatie Wayne's Family - VD0GSPARTANU - 5x rank 5 cu peste 60 de zile.

vD0G.
 Share

Recommended Posts

Nickname: VD0GSPARTANU

Level: 46

Ore jucate: 1800

Poza cu invitatia: http://imgur.com/a/IwciA

Sanctiuni (poza de pe 'greenpanel.bugged.ro/lp'):   http://imgur.com/a/uMm5E  (daca e nevoie vin cu dovada video) 

Cateva realizari pe server: Rank 5 Taxi LV + Responsabil amenzi.

Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: CS:GO, Fifa, etc.

De ce vrei sa intri in clan: Mi-as dori sa intru clan deoarece este unul care se respecta si isi impune respect prin membrii care fac parte din el.

Din ce clanuri ai mai facut parte si cat timp ai stat in acestea?: Sincer, din niciunul.

Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: YOYO, Daz, Benny, Ritter, Again.

Planuri de viitor pe server?: Sa iau dinou lider.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Alexandru

Varsta reala: 16 ani.

Descrie-te in minim 25 cuvinte: Salut ma numesc Alexandru si am varsta de 16 ani. Pot spune despre mine ca sunt apropiat de fiecare persoana care imi este draga mie, si  care stie sa respecte pe cineva. Sunt politicos, amabil, prietenos, capabil de a lucra in echipa. Nu imi plac persoanele prefacute, si mincinoase.

Ce gen de muzica asculti?:Ascult aproximativ orice inafara de Rock.

Ce hobby-uri ai?: In primul rand, alergatul in aer liber. De curand am descoprit aceasta 'pasiune', eu de fel fiind o persoana care abia se misca de pe scaunul de la birou.  Am ajuns la performanta de 6km in 30 de minute in 10 de zile de antrenament.

ncgDGW4.png- Sanctiuni foarte multe / Intr-un timp imi dadea flood pe skype deci nu.

Ce flood? Sunt sanctiuni de acum 2 ani daca te uiti atent, din 2015, un singur warn in 2017 pentru c-bug.

Edited by VD0G BOMBA

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.