Jump to content

[ACCEPTAT] Aplicatie Wayne's Family - Sian - Lider Los Vagos 68 days | Rank 5 SF Bikers 68 days

Sian
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: Sian
Level: 36
Ore jucate: 727
Poza cu invitatia: click
Profilul de pe panel (link): click
Sanctiuni (poza de pe 'greenpanel.bugged.ro/lp'): click
Cateva realizari pe server: Lider Los Vagos, rank 5 SF Bikers, Rank 5 LSPD
Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Mai joc si League of Legends.
De ce vrei sa intri in clan: Deoarece este un clan respectat pe server si am prieteni aici.
Din ce clanuri ai mai facut parte si cat timp ai stat in acestea?: [Q],[AIM],.Teen,[H],[M],Ace. si am stat in fiecare cel putin 30 days.
Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: Boy , Joker , Andrei1995 , Vatin , Adryan , Godven , DAZ , W1kked , Elison , Dawyn , Trojanu4u , Vd0g , Benny
Planuri de viitor pe server?: Poate sa fiu din nou lider, nu stiu inca.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Vlad
Varsta reala: Am varsta de 17 ani.
Descrie-te in minim 25 cuvinte: Ma numesc Vlad Andrei si sunt din orasul Husi din judetul Vaslui. Sunt un baiat calm, ordonat, serios si imi place sa ma joc SA:MP si LOL. In afara de scoala imi place sa ma joc pe PC si sa ies in oras cu prietenii, la fotbal si sa merg la sala. Sunt genul de baiat caruia nu ii place sa intre in conflict cu cineva pentru a se certa, imi place ca toti ceilalti din jurul meu sa fie respectuosi si ordonati.
Ce gen de muzica asculti?: Trap, Hip-House si manele la petreceri.
Ce hobby-uri ai?: Sa merg la sala.

Edited by Sian

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.