Jump to content
Serverul este online!

Cerere - AIM - Matey.

Matey0987
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume:Nedelcu Matei
Varsta:16 ani
Autodescriere (~ 30 cuvinte):Sunt un persoana activa (imi place sa fac mult sport), imi place sa ies cu prietenii afara, sa ma joc samp(pentru ca m-am plictisit de toate jocurile ex: cs go, lol atc.), pot spune ca invat bine la scoala si ca sunt foarte sociabil.

Locatia(Oras):Bucuresti

Ce gen de muzica asculti?: Rap sau hip hop si uneori la petreceri manele( sa fim seriosi acum o petrecere fara manele e de c**** :))) )

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick:Matey.
Nivel:10
Nume folosite anterior:-
Vechime pe server:Joc din 2013 pe bugged.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Nu.

Poza cu invitatie:https://imgur.com/a/XWmHg

Link cu faction history:http://blackpanel.bugged.ro/profile/Matey.
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !):Nu.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):Nu, am fost in AIM.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):Da. Am fost dat afara pentru inactivitate(ma lasasem de samp).
Ce alte jocuri mai joci?:Lol, cs go sau fornite(dar rar).
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:Deocamdata nu prea cunosc pe nimeni, dar cred ma voi integra foarte repede.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:9 / 10

Experienta DM [ ()/10]: 8 / 10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger:skype: matey.cool.boy10
De ce iti doresti sa faci parte din clan?:Doresc sa fac parte din AIM deorece acesta a fost primul meu clan din care am facut parte in anul 2015 pe blue bugged, iar dupa am intrat pe orange si tot la fel am fost in AIM si acum vreau sa intru din nou pentru ca membrii sunt foarte prietenosi si de treaba.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:Prin activitatea mea.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Da.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?:Da.

Ma scuzati ca am tagul pus dar asa a ramas(daca nu voi fi acceptat il voi sterge)

Edited by AIM.Matey.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.