Jump to content
IP-ul serverului a fost modificat. Adaugati blue.bugged.ro in clientul SA:MP.

Cerere AIM - RuByN [Respins]

Galdeo
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Vasile Robert Mihaita.
Varsta: Fac 18 in mai.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Ma numesc Vasile Robert Mihaita, sunt din Giurgiu si am 17 ani. Sunt o fire sociabila, calma si prietenoasa. Imi place sa ajut pe oricine care nevoie fara a cere ceva in schimb, imi place sa muncesc in echipa si intotdeauna sunt deschis pentru noi provocari si nu dau in spate de la nimic. Nu imi plac scandalurile, sa fiu barfit sau sa barfesc, si daca ma respecti, la randul meu te respect si eu.

Locatia(Oras): Giurgiu.

Ce gen de muzica asculti?: Orice in afara de rock.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : RuByN.
Nivel : 29.
Nume folosite anterior: ®Mihh si ZESS.
Vechime pe server: 22/07/2014.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Doar 3/3 warn la inceput.

Poza cu invitatie: https://imgur.com/a/kRSfy

Link cu faction history: Am dat clear FH, dar totusi: http://bluepanel.bugged.ro/profile/RuByN
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Chiar nu mai stiu, am fost demult.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Da, am fost, i-am spus lui Pici ca ma las pt o vreme si acum am revenit. :D
Ce alte jocuri mai joci?: FIFA 18.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Acum nu prea mai sunt cei care erau cand eram eu in AIM, dar totusi mai este HEISENKOV, Beo, Kidzor, Yela..

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10/10.

Experienta DM [ ()/10]: 9/10.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Skype: robert.mihaita17.
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Vreau sa fac parte din clan, deoarece am mai fost, "stiu cu ce se mananca", vreau sa imi fac prieteni noi si sa fac din nou parte din aceasta familie frumoasa.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Cu tot ce mi se va cere.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da si acum am AIM de cand m-am lasat.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Da.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.