Jump to content

Cerere Southers Rocket - AwayF48 [RESPINS]

GoodLuck
 Share

Recommended Posts

Informații din joc:

• Nick pe server:AwayF48
  • Level:41
  • Ore jucate:1920
  • Vechime pe server:25/07/2014.
  • Link către profilul de panel:http://bluepanel.bugged.ro/profile/AwayF48
  • De ce dorești să faci parte din acest clan?:Deoarece este un clan respectat si totodata recomandat cu membrii cu cei 7 ani de acasa si are un lider capabil de a tine acest clan.
  • Poză cu invitația:https://imgur.com/a/zvHZJ
  • Membrii pe care îi cunoști din clan:KARIM, Johny, GodLik3,Cheptrosu, Karma, FusYan,FluidRhymer, Cosmin, Liviu98, Daniels,MosGabor,Necoara,davflo.
  • Ai mai făcut parte din Southers Rocket? De ce ai iesit?:Nu, nu am mai facut parte.
  • Sancțiuni recente:mute 15 min spam.
  • Ai mai fost în alte clanuri? Care sunt acestea?:Da am mai fost in clanul Yakuza.

Informatii din real-life:

• Cum te numești?:Ma numesc Radu Florin
  • Ce vârstă ai?:Am varsta de 17 ani.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?:Imi place sa ies cu prietenii, sa ma joc fifa, sa merg la sala si sa ma joc SA:MP.
  • Descrierea personală (doar calitățile morale, fără cele fizice):Salut, ma numesc Florin si am varsta de 17 ani.Sunt din municipiul Bucuresti.Sunt un baiat de treaba, glumet, prietenos mereu cu zambetul pe buze. Imi fac usor prieteni intr-un colectiv nou.Imi organizez timpul asa de bine incat pot desfasura orice activitate imi propun, printe care iesitul cu prieteni pe parcursul zilei sau seara in functie de orarul fiecaruia, merg saptamanal la fotbal.Imi place sa joc fotbal si baschet.Nu îmi place să provoc jena in jurul meu, imi place să am prieteni si să ma inteleg cu toata lumea.Mereu încerc sa îmi fac simțită prezenta și să las o amprenta oriunde merg. Imi place sa fac parte dintr-un grup/colectiv unde toti se respecta si se inteleg intre ei.
  • Din ce oraș ești?:Sunt din Municipiul bucuresti.

anwcAus.png- In aplicatie spui ca ai doar 'mute pentru 15 minute', pe panel vad ca ai 1/3 warns. Ai 2-3 FH-uri cu 3/3 Factions Warn's, 

Nu imi place faptul ca ai mintit in aplicatie.

Edited by Rizzy

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.