Jump to content
IP-ul serverului a fost modificat. Adaugati blue.bugged.ro in clientul SA:MP.

[Respins] Aplicatie Saint Family - AIkatraz - Rank 5 Hitman Agency

TL.AIkatraz
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

» Nickname: AIkatraz

» Level: 50

» Ore jucate: 1923

» Poza cu invitatia: https://imgur.com/a/291K9

» Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/AIkatraz

» Sanctiuni (poza cu sanctiunile din panel): https://imgur.com/a/IemWK

» Cateva realizari pe server: Pot spune ca intrarea mea in cadrul factiunii Hitman Agency e o realizare, cel putin pentru mine.

» Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP?: Nu mai joc alte jocuri.

» De ce vrei sa intri in clan?: Doresc sa intru in clan, deoarece membrii din acest clan sunt unii cu experienta, m-am saturat de clanuri pe care sa le schimb la 2 zile, din cauza membrilor.

» Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, care sunt acestea?: Da, am mai facut parte din multe clanuri: _007, [AIM], [RA], .wS, etc.

» Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'Saint Family'?: Da, am verificat.

» Enumera cativa membrii ai clanului cu care te intelegi: Nu-i cunosc pe multi dintre acestia, ar fi o opurtinitate sa creeam noi prietenii.

» Care sunt planurile tale de viitor?: Toate planurile mele au fost atinse, nu mai am niciunul.

Informatii legate de viata reala:

» Prenume: Stefan.

» Varsta reala: 17 ani.

» Descrie-te in minim 20 cuvinte: Ma pot descrie ca fiind un baiat simplu, modest. Nu ma consider superior nimanui, nu-mi place sa creez discomfort persoanelor din preajma mea. Sunt o fire vesela, energica, imi place sa-i fac pe oamenii de langa mine sa zambeasca; imi place sa cunosc persoane noi, sunt un tip prietenos. Nu-mi place sa fiu mintit, la randul meu consider ca sunt un baiat in care poti avea increderea, nu oricine ajunge sa ma cunoasca asa cum sunt eu cu adevarat. Mai multe sper ca veti afla in viitor!

» Ce pasiuni ai?: Ma pasioneaza bmx-ul( ma dau de 3 ani jumatate) si vanatoarea, deocarece tatal meu are si el la randul lui aceasta pasiune.

Edited by Aikatraz

mjzMG1T.png- altercatii in trecut, la Mihay7 in SI. Comportament ce lasa de dorit. Ai incercat sa ma scoti din Hitman cand am intrat, dar in schimb te-am facut pe tine de 2.5/3 si ai bagat demisia. Inca ai ramas o suferinta, si un astfel de comportament nu are ce cauta in acest clan.

mjzMG1T.png- altercatii in trecut, la Mihay7 in SI. Comportament ce lasa de dorit. Ai incercat sa ma scoti din Hitman cand am intrat, dar in schimb te-am facut pe tine de 2.5/3 si ai bagat demisia. Inca ai ramas o suferinta, si un astfel de comportament nu are ce cauta in acest clan.

Am incredere cu ce zice acest membru. Scuze. :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.