Jump to content

[RESPINS]Aplicatie-Fd_God-Rebor of Angels

Fd_God
 Share

Recommended Posts

Nickname: Fd_God2k16

Level: 27

Ore jucate:Am 500 de ore jucate pe acest server.

Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/Fd_God2k16

Sanctiuni recente (poza cu toate sanctiunile din panel):https://imgur.com/a/ipCWv

Cum crezi ca te-ai remarcat pe server?:Momentan ma Pot lauda cu mica mea averi si prieteniile facute pe aceasta comunitate.

De ce vrei sa intri in clan?: As dori sa intru in acest clan deoarece este unul dintre cele mai bine administrate si populare clanuri de pe server.

Ai mai facut parte din acest clan?:Nu, nu am mai facut parte din acest clan.

Enumera cativa membrii ai clanului cu care te intelegi:Momentan nu cunosc pe nimeni din acest clan.

Ai mai facut parte si din alte clanuri? Daca da, care sunt acestea?:Da, am mai facut parte din clanul Quiet Good [QT] care s-a destramat.

Ai verificat daca esti pe ''Fallen Angels''?:Da, am verificat acest lucru.

Ai citit si celelalte topic-uri? Ar putea sa iti fie de folos:Desigur.

Esti constient de faptul ca in acest clan respectul reciproc este pe primul loc?: Da, sunt constient de acest lucru.

Cum te numesti?:Ma numesc George.

Varsta reala:Am varsta de 16 ani.

Din ce oras esti?:Sunt din Orasul Chisinau.

Care sunt pasiunile tale?:In timpul Liber imi place sa joc fotball cu prietenii.

Descrie-te in minim 30 de cuvinte:Sunt un baiat cu spirit de echipa, comunicativ, receptiv caruia ii place sa faca lucrurile asa cum se cuvine. Sunt serios, generos, capabil, glumet atunci cand este cazul, îmi place sa îmi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oameni, îmi plac foarte mult jocurile si sa-i respect pe cei din jurul meu. Sunt o fire calma nu ma enervez foarte repede, am cei 7 ani de acasa. De asemenea, pot spune ca sunt o persoana cu ganduri si planuri marete, incercand sa ajung cat mai sus si ducandu-mi treaba pana la capat mereu, indiferent de circumstante.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.