Jump to content

Aplicatie Wolves - Gotthem - Rank 5 FBI 63 zile, x2 Rank 5 S.I Las Venturas, actual rank 5 National Guard

Gotthem.

Recommended Posts

● Nickname actual: Gotthem

● Nickname-uri anterioare: Nu exista așa ceva.

● Link userpanel (WHITE): whitepanel.bugged.ro/profile/Gotthem

● Poză cu sanctiunile primite (LP): https://imgur.com/QPCSUeQ

● Poză cu invitația de la un membru: https://imgur.com/eF5Mshe

● Cum te numești?: Ciobotaru Dragoș

● Ce varstă ai?: Am vârsta de 17 ani.

● Din ce oras ești?: Sunt din orașul Panciu.

● Descrie-te în minim 20 cuvinte: Mă numesc Ciobotaru Dragoş, am 17 ani, sunt din orașul Panciu, acolo unde-i vinul bun. Sunt o fire serioasă căreia îi place mult să se implice în diferite proiecte de diferite soiuri. Sunt un băiat de treabă, cu simțul umorului bine dezvoltat, îmi place să-mi fac prieteni noi şi să socializez mai cu toată lumea. Nu îmi plac persoanele false şi mârșave care stau cu tine doar pentru interesele proprii. Eu mă consider o persoană de încredere şi că am toate calitățile necesare pentru acest clan.

● Doresc să fac parte din clanul Wolves deoarece: Acest clan este unul dintre cele mai dorite, serioase și renumite de pe acest server, membrii mi se par foarte ok, sociabili, și o conducere cu capul pe umeri, știind să administreze și să organizeze foarte bine acest clan.

● Cel mai mult timp petrecut într-o factiune?: Am petrecut 63 de zile în Federeal Bureau of Investigations.

● Cel mai putin timp petrecut într-o factiune?: Cel mai puțin timp l-am petrecut în News Reporters, timp de 6 zile deoarece nu am putut intra la ședință și am fost dat afară.

● Există un membru din clan cu care nu te întelegi sau ai avut vreo altercatie cu vreun membru al clanului?: Nu, nu exista un astfel de membru.

● Ai mai făcut parte si din alte clanuri? Care sunt acestea si de ce ai iesit?: Da, am mai făcut parte din Wayne Family, Young Republicans și din Teen's Family și le-am părăsit deoarece am dorit  să încerc ceva nou.

● Ai mai fost în clanul Wolves? Dacă ai fost, de ce ai iesit?: Nu, nu am mai fost niciodată în acest clan.

● Ai verificat dacă esti pe blacklist-ul clanului?: Desigur, am verificat.

● Detii si alte conturi? Dacă detii, precizează acele conturi: Da, mai dețin un cont de level 1 sau 2, numit 'AlinStefan', acela este contul fratelui meu mai mic.

● Folosesti Discord?: Da, folosesc Discord.

PzlL6Jy.gif

Neseriozitate, imaginea cu invitatia este  editata. Nu reiese data si nici numele playerului care a primit acel >PM<

Te cunosc de cand erai in clanul lui Zoko si nu erai deloc serios, nu comunicai cu nimeni si nu iti ajutai colegii din clan.

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.