Jump to content

Aplicatie Wolves - Rower - Rank 6 Taxi Los Santos (79 days)

Rower

Recommended Posts

● Nickname actual: Rower

● Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

● Link userpanel (WHITE):http://whitepanel.bugged.ro/profile/Rower

● Poză cu sanctiunile primite (LP): Din cauza panel-ului picat, nu pot face poza LP-ului meu. Am doar un kick pentru desync, revin cu poza cand va reveni panel-ul.

● Poză cu invitația de la un membru:  https://imgur.com/a/SJuST

● Cum te numești?: Ma numesc Stefan.

● Ce varstă ai?: Am varsta de 16 ani.

● Din ce oras ești?: Sunt din orasul Bucuresti.

● Descrie-te în minim 20 cuvinte: Sunt un om energic, foarte glumet dar si serios cand este cazul, inteligent, de incredere, sunt omul pe care te poti baza in orice situatie, acesta sunt eu.

● Doresc să fac parte din clanul Wolves deoarece: Deoarece am foarte multi prieteni aici, ma pot integra usor si doresc sa pastrez legatura cu membrii clanului mult mai bine decat as putea`o face pe /sms.

● Cel mai mult timp petrecut într-o factiune?: 108 zile in taxi Las Venturas.

● Cel mai putin timp petrecut într-o factiune?: Sf Bikers si The Russian Mafia, aceste 2 mafii nu mai aveau lider asa ca le-am parasit la scurt timp dupa ce am intrat. 

● Există un membru din clan cu care nu te întelegi sau ai avut vreo altercatie cu vreun membru al clanului?: Nu, ma inteleg cu majoritatea.

● Ai mai făcut parte si din alte clanuri? Care sunt acestea si de ce ai iesit?: Am mai facut parte din prea multe pentru le putea enumera. Pe toate le-am parasit din cauza faptului ca toti prietenii mei au plecat in alte clanuri, asa ca i-am urmat.

● Ai mai fost în clanul Wolves? Dacă ai fost, de ce ai iesit?: Nu, nu am mai facut.

● Ai verificat dacă esti pe blacklist-ul clanului?: Da, nu sunt.

● Detii si alte conturi? Dacă detii, precizează acele conturi: Nu, nu detin alte conturi.

● Folosesti Discord?: Nu, daca va fi nevoie, il voi instala.

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.