Jump to content

[RESPINS]Aplicatie $Flaviu$-Reborn of Angels

Flaviu Marginean
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: $Flaviu$

Level:20 

Ore jucate:395

Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/$Flaviu$

Sanctiuni recente (poza cu toate sanctiunile din panel):https://imgur.com/a/mPMY0

Cum crezi ca te-ai remarcat pe server?:Nu m-am remarcat intr-un fel anume,probabil prin comportamentul meu adecvat pe server si prietenile legate.

De ce vrei sa intri in clan?:Deoarece acesta nu este un clan este o familie foarte unuita cu membri ce se respecta. 

Ai mai facut parte din acest clan?:Nu dar nimic nu e imposibil

Enumera cativa membrii ai clanului cu care te intelegi:Singurul cu care ma inteleg foarte bine este .NoNameFTL.Dar sunt sigru ca pe parcurs o sa ii cunosc si pe restul.

Ai mai facut parte si din alte clanuri? Daca da, care sunt acestea?:Am mai facut parte din multe alte clanuri dar ultimul este clanul.Wizards.

Ai verificat daca esti pe ''Fallen Angels''?:Desigur si nu sunt.

Ai citit si celelalte topic-uri? Ar putea sa iti fie de folos:Da normal

Esti constient de faptul ca in acest clan respectul reciproc este pe primul loc?:Da in mare parte asta m-a determinat sa aplic in acest clan.

Informatii legate de viata reala:

Cum te numesti?:Flaviu

Varsta reala:15

Din ce oras esti?:Gherla

Care sunt pasiunile tale?:Sportul 

Descrie-te in minim 30 de cuvinte:Buna ma numesc Flaviu sunt din orasul Gherla si am varsta de 15 ani.Sunt un baiat cu toate tiglele pe casa la locul lusi si cu simtul umorului.Imi place sa practic sporutl handbal pe care il fac de 4 ani.Imi mai place sa imi petrec timpul cu prieteni,familia dar si sa ma relaxez la PC.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.