Jump to content

[ACCEPTAT] Aplicatie Wolves - Shawn - rank 5, Hitman Agency, 117 de zile.

.Shawn

Recommended Posts

●  Nickname actual: Shawn

●  Nickname-uri anterioare: SkYrS 

●  Link userpanel (WHITE): whitepanel.bugged.ro/profile/Shawn

●  Poza cu sanctiunile primite (LP): Nu am pus poza cu sanctiunile pentru ca nu merge panel-ul, dar nu am nimica in lp.

●  Poza cu invitatia de la un membru: https://imgur.com/a/Q4xHG

●  Cum te numesti?: Ma numesc Ionut.

●  Ce varsta ai?: Am varsta de 18 ani.

●  Din ce oras esti?: Locuiesc in Resita.

●  Descrie-te în minim 20 cuvinte: Sunt un baiat amuzant, cu o gandire matura, un om cu capul pe umeri, responsabil in multe chestii si imi place sa lucrez in echipa. 

●  Doresc sa fac parte din clanul Wolves deoarece: Deoarece are un lider pe masura, este un clan care sunt cerinte destul de mari, in care pot intra doar persoanele cele mai ok din toate punctele de vedere. 

●  Cel mai mult timp petrecut într-o factiune?: Cel mai mult timp l-am petrecut in Hitman Agency, 117 de zile.

●  Cel mai putin timp petrecut într-o factiune?: Cel mai putin timp l-am petrecut in School Instructors SF, 1 zi.

●  Exista un membru din clan cu care nu te întelegi sau ai avut vreo altercatie cu vreun membru al clanului?: Nu.

●  Ai mai facut parte si din alte clanuri? Care sunt acestea si de ce ai iesit?: Da, Alliance, King, Saints, deoarece voiam sa incerc un clan nou.

●  Ai mai fost în clanul Wolves? Daca ai fost, de ce ai iesit?: Nu.

●  Ai verificat daca esti pe blacklist-ul clanului?: Da, nu sunt.

●  Detii si alte conturi? Daca detii, precizeaza acele conturi: Nu, nu detin.

●  Folosesti Discord?: Da.

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.