Jump to content

Aplicatii [A]lliance - 12/03/2018

Cosmin Alliance
 Share

Recommended Posts

CyYKIm5.png

Aplicatii

In general ne bazam pe comportamentul din joc si felul de exprimare in aplicatie, evident ca si faction history-ul va fi luat in considerare. Depinde. Voi accepta fix cati am nevoie pentru a face clanul full. Nu ma voi uita la aplicatii de 2-3 cuvinte.

Nickname pe server (+ anterioare):

Varsta:

Ore jucate:

Level:

Vechime pe server:

Link profil panel:

Ce alte jocuri joci?:

Ai fost banat vreodata?:

Ce faci in timpul liber?:

Descrie-te pe scurt:

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?:

Ai mai fost in [A]?: 

Cu cine te intelegi din clan?: 

De ce [A] si nu alt clan?:

De ce crezi ca meriti in clan?

Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?:

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi:

Edited by Cosmin Alliance
  • Upvote 1

Nickname pe server (+ anterioare): Navakowski, anterioare in ordinea folosirii lor: Important, ZohaNNn]., SiCKNESS.

Varsta: 19 ani.

Ore. jucate: 2898

Level: 59

Vechime pe server: Aproximativ 2(doi) ani și 9(nouă) luni.

Link profil panel: http://whitepanel.bu...file/Navakowski

Ce alte jocuri joci?: Counter-Strike, Brawhalla, Triviador, Need for Speed, CarX Drift Racing.

Ai fost banat vreodata?: Nu.

De pe ce server esti? (red/green): Sunt de pe red.

Ce faci in timpul liber?: In timpul meu liber, dacă nu mă joc pe calculator, conduc, joc fotbal, ies în oraș sau orice altă activitate.

Descrie-te pe scurt: Salut, mă numesc Răzvan sunt din județul Alba-Iulia,  municipiul Aiud și am vârsta de 19(nouăsprezece) ani. Îmi place să socializez, să ajut, să respect omul de lângă mine și pe cei din jur. Imi place să joc fotbal pentru că dezvoltă un spirit de echipă si o anumită comunicare intre noi. Iubesc mașinile, îmi place să conduc, îmi place tot ce ține de mașini, de aceea mă joc jocuri cu mașini.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?: Am stat 50(cincizeci) de zile în Taxi Las Venturas, până atunci am acumulat rank 5(cinci).

Ai mai fost in [A]?: Nu, dar mi-am mai dorit.

Cu cine te intelegi din clan?:  Eu sunt sociabil, mă înțeleg  bine cu majoritatea oamenilor cu caracter, Marius., Astory, Andreiutz.

De ce [A] si nu alt clan?: Alte clanuri nu sunt așa bine organizate și puse la punct. Scurt și la obiect!

De ce crezi ca meriti in clan? Nu știu de ce aș merita să intru în clan, voi decideți, eu îmi fac doar datoria de a încerca.

Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?: Da, cu siguranță.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi: Păi pe lângă cei din clan menționați mai sus sunt: OtoV, Formidable, Klash, CalinM, Visage, Cris77, Revoltec și mulți alții. 

Esti dispus sa joci alte jocuri alaturi de membrii clanului?: Da, normal, de ce nu?

Nickname pe server (+ anterioare):[]ValentiN. +nick anterior Asss.

Varsta:14 ani.

Ore jucate:537

Level:27

Vechime pe server:Aproximativ 2 ani.

Link profil panel:Nu functioneaza panelul.

Ce alte jocuri joci?:Fifa.

Ai fost banat vreodata?:Nu.

Ce faci in timpul liber?:Ma distrez cu prietenii.

Descrie-te pe scurt:Ma numesc Valentin si am varsta frumoasa de 14 ani.Imi plac oamenii simplii si cu simtul umorului.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?:101 zile,rank 5.

Ai mai fost in [A]?:Nu.

Cu cine te intelegi din clan?:Sunt cativa.

De ce [A] si nu alt clan?:Pentru ca este un clan care e mai important fata de celelalte clanuri.

De ce crezi ca meriti in clan?Nu eu decid asta.

Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?:Desigur.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi:[]JOKER.,Alex_,Again,Reekool,Iuliano.

Nickname pe server (+ anterioare): Nevada [bigJooe anterior].

Varsta: 17 ani.

Ore jucate: 727 ore.

Level: 30.

Vechime pe server: Octombrie 2016.

Link profil panel: http://whitepanel.bugged.ro/profile/Nevada

Ce alte jocuri joci?: PUBG, CS:GO, Euro Truck Simulator 2 si ce mai am pe steam: [http://steamcommunity.com/profiles/76561198303899826].

Ai fost banat vreodata?: Nu am fost banat.

Ce faci in timpul liber?: Studiez pian, ma dau cu bicicleta sau ies afara cu prietenii.

Descrie-te pe scurt:O persoana simpla, modesta, respectat de catre prieteni si cu bun simt.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?: Actual in News Reporters, Rank 5, 55 days.

Ai mai fost in [A]?: Nu, nu am mai fost.

Cu cine te intelegi din clan?:  H0LNEST, Faithen, Kzimo, Fabian, Prudner, Hidro, Uzzik si multi altii.

De ce [A] si nu alt clan?: Deoarece domina restul clanurilor de ceva vreme si deoarece are doar membrii capabili de orice.

De ce crezi ca meriti in clan?: Deoarece imi dau silinta sa acumulez ore, level si diverse statistici de ceva vreme pentru a intra in acest clan, iar acum m-am hotarat sa aplic .                                             Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?: Desigur.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi: Chowder, Faithen, Kzimo, H0LNEST, etc.

Edited by --BigJooe--

Nickname pe server (+ anterioare):AppLy.

Varsta:Am 17 ani.

Ore jucate:1516

Level:65

Vechime pe server:De 5 ani.

Link profil panel: http://whitepanel.bugged.ro/profile/AppLy

Ce alte jocuri joci?:Counter Strike Global Offensive si League of Legends

Ai fost banat vreodata?:Nu.

Ce faci in timpul liber?:Ies in oras cu prietenii si ma distrez.

Descrie-te pe scurt:Ma numesc Alexandru am varsta de 17 ani si locuiesc in Gorj.Sunt un om intelegator, inteligent si haios.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?:Cel mai mult am stat in Ballas. inca sunt am rank 2 si 15 zile.

Ai mai fost in [A]?:Da.

Cu cine te intelegi din clan?: Oprea, CosminM, Uzzik.

De ce [A] si nu alt clan?:Deoarece am multi prieteni acolo, si vreau sa fac parte si eu.

De ce crezi ca meriti in clan?:Nu cred ca merit, dar stiti cum se zice "Incercarea morte nare".

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi:lCapone, Uzzik, Oprea, XCalibur, Ionutt, Ivar.

Edited by Alex_AppLy

Nickname pe server (+ anterioare):Tzepy

Varsta:Am 18 ani.

Ore jucate:Am 1077 de ore jucate.

Level:35.

Vechime pe server:4 ani vechime.

Link profil panel: http://whitepanel.bugged.ro/profile/Tzepy

Ce alte jocuri joci?: Joc si League of Legends cand imi mai amintesc de acel joc,in rest doar samp.

Ai fost banat vreodata?:Nu,nu am fost banat vreodata.

Ce faci in timpul liber?: In timpul liber practic foarte mult sport,ador baschetul.

Descrie-te pe scurt:Sunt un baiat cu capul pe umeri, cu o personalitate puternica si cu spirit de echipa, imi place sa fac parte dintr-un colectiv si sunt mereu deschis la lucruri noi. Sunt o persoana foarte saritoare, mereu imi ajut prietenii si familia in momente grele fara a ezita si asta cred ca este o mare calitate.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?:Rank 6,195 de zile,in Hitman Agency.

Ai mai fost in [A]?: Nu,nu am mai fost in acest clan.

Cu cine te intelegi din clan?: Cu nimeni sa fiu sincer,majoritatea prieteniilor mei sunt in alte clanuri.

De ce [A] si nu alt clan?: Deoarece nu oricine poate sa intre in acest clan.

De ce crezi ca meriti in clan?:Deoarece consider ca merit o sansa ca si alti playeri de a face parte din acest clan.

Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?:Depinde si ce program am in timpul saptamanii,dar in general pot.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi:Bulba., Popescu,Fabinsky,si multi altii.

Edited by Tzepy

Nickname pe server (+ anterioare): KOUGA.

Varsta: 16 ani.

Ore jucate: 960

Level: 35

Vechime pe server: 3 ani,

Link profil panel: Panel-ul este picat.

Ce alte jocuri joci?: Nu mai joc alte jocuri.

Ai fost banat vreodata?: Nu, nu am fost.

Ce faci in timpul liber?: Ies pe afara cu prieteni, cu familia si in mare parte la Pc.

Descrie-te pe scurt: Sunt un baiat simplu cu capul pe umeri,am cei 7 ani de acasa si nu mi place cearta. Imi place sa fiu corect, fata de oricine!

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?: Am sters fh-ul meu, daca imi amintesc bine, ce-l mai mult am stat in Taxi 100+.

Ai mai fost in [A]?:  Nu, nu am mai fost.

Cu cine te intelegi din clan?: Sunt mai multi baieti.

De ce [A] si nu alt clan?: In primul rand imi doresc sa intru in clan deoarece este un clan cu membrii capabili, si respectosi.

De ce crezi ca meriti in clan? Imi doresc sa intru in clan deoarece este un clan vechi, si un clan cu niste membrii la care ai de unde invata.

Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?: Da.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi: Febz, CosminM, OvidiuM, Gao, MaDa, Spark, etc.

Nickname pe server (+ anterioare): Ciobi[] , nickname anterior Cioby007

Varsta: Am varsta de 18 ani.

Ore jucate: 1610.

Level: 50.

Vechime pe server: Joc pe server de 3 ani.

Link profil panel: http://whitepanel.bugged.ro/profile/Ciobi[]

Ce alte jocuri joci?: Joc doar SA:MP.

Ai fost banat vreodata?: Da, am fost banat deoarece am primit un keylogger intr-un pachet de moduri acum 2 ani.

Ce faci in timpul liber?: In timpul liber invat doarece ma asteapta un examen important, bacalaureatul, practic fotbalul de performanta si mai ies cu prietenii din cand in cand, dar cel mai mult ma bazez pe scoala care imi este esentiala in construirea viitorului. Dupa ce imi termin studiile o sa am timp de ce n-am avut pana acum.

Descrie-te pe scurt: Ma numesc Marian am 18 ani si sunt din Judetul Valcea , sunt un baiat punctual cu capul pe umeri care stie ce vrea de la viata.Nu sunt acea persoana care sa-si bata joc sau sa insulte pe cineva in schimb imi place sa respect si sa las un loc de buna ziua pe unde merg.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?: Cel mai mult am stat in LVPD rank 5 123days si actuala factiune, am mai fost si-n F.B.I rank 5 103 days.

Ai mai fost in [A]?: Nu am mai fost

Cu cine te intelegi din clan?: Hobbit, Alin, .Andrei., NIRO, AdiDreamer si multi altii.

De ce [A] si nu alt clan?: Deoarece este un clan respectat pe server cu o conducere matura care stie sa-si faca foarte bine treaba.

De ce crezi ca meriti in clan?: Cred ca as merita o sansa in clan deoarece m-am chinuit destul de mult timp sa am un 'Faction History' cat mai bun si bineinteles un comportament decent fara sanctiuni.

Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?: Desigur.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi: DIXD, Sheik, Boddy., haldir , Costinel, Curien, Oxxxy.

Edited by CiobiBuGGed

Nickname pe server (+ anterioare):_CaTaLiN. [Cata.ALexe]

Varsta: 23 ani.

Ore jucate: 832 ore.

Level: 28.

Vechime pe server: Octombrie 2015.

Link profil panel: Nu merge panel.

Ce alte jocuri joci?: PUBG, CS:GO, Euro Truck Simulator 2 .

Ce faci in timpul liber?: Joc fotbal, ma dau cu bicicleta sau ies afara cu prietenii.

Descrie-te pe scurt:O persoana simpla, modesta, respectat de catre prieteni si cu bun simt.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?: Actual in Paramedic rank4. In trecut Rank 5 S.I Lv, 145 days.

Ai mai fost in [A]?: Nu, nu am mai fost.

Cu cine te intelegi din clan?:  Nu am avut o discutie cu cineva anume, dar nici dusmani nu am.

De ce [A] si nu alt clan?: Deoarece domina restul clanurilor de ceva vreme si deoarece are doar membrii capabili de orice.

De ce crezi ca meriti in clan?: Deoarece imi dau silinta sa acumulez ore, level si diverse statistici de ceva vreme pentru a intra in acest clan, iar acum m-am hotarat sa aplic .                                                                           Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?: Desigur.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi: Formidable, KweiT si multi altii.

Nickname pe server (+ anterioare): Sudic, nu am avut alt nickname.

Varsta: Am 15 ani.

Ore jucate: 736 de ore.

Level: 42.

Vechime pe server: 4 ani.

Link profil panel: Nu pot da link la panel, nu merge panelul.

Ce alte jocuri joci?: CS:GO, ETS2, Farming Simulator 2015.

Ai fost banat vreodata?: Nu am fost niciodata.

Ce faci in timpul liber?: Ies cu prietenii pe afara.

Descrie-te pe scurt: Ma numesc Marian, sunt din Alexandria si am 15 ani. Sunt o persoana care se adapteaza foarte repede intr-un colectiv, sunt o fire calma, glumeata, respectuoasa, am cei sapte ani de acasa. Imi place sa ii ajut pe cei din jurul meu oricand am ocazia. Sunt ambitios, imi place mereu sa ajung acolo unde mi-am propus chiar daca este nevoie sa aleg calea cea mai grea.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?: Momentam am stat in School Instructors Las Venturas, detin 63 de zile si fac parte din ea si acum.

Ai mai fost in [A]?: Da.

Cu cine te intelegi din clan?: Cu majoritatea playerilor din acesta.

De ce [A] si nu alt clan?: Pentru ca [A] imi place mai mult decat alt clan, si cred ca acest clan mi se potriveste.

De ce crezi ca meriti in clan? Pentru ca am un comportament ok, ore necesare, experienta de joc.

Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?: Da.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi: Rios, optical, CosminM, RoobinAlex, Marius., Oprea, Boga si multi altii.

Nickname pe server (+ anterioare): xFlaviu. (KrowN[], DrowZee si iNeox).
Varsta: Am 15 ani.
Localitate: Sunt din Sibiu, dar, acum locuiesc in Spania, Zaragoza.
Ore jucate: 550.
Level: Detin level 32.
Vechime pe server: Contul este facut de 3 ani. 
Link profil panel: http://whitepanel.bugged.ro/profile/xFlaviu.  (cand revine panel-ul pun link)

Ce alte jocuri joci?: League of Legends si PlayerUnknow's Battlegrounds.
Ai fost banat vreodata?: Nu am fost.
Ce faci in timpul liber?: In timpul liber imi place sa ies pe afara cu prietenii sau sa ma joc pe calculator.
Descrie-te pe scurt: Ma numesc Flavius, sunt o fire sociabila, imi place sa-mi fac fac prieteni. Sunt serios dar totusi tin la gluma atat timp cat e facuta-n limita bunului simt. Nu-mi place sa fiu mințit sau tratat aiurea. 
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?: Cel mai mult am stat in factiunea actuala. Aceasta este News Reporters si am acumulat rank 4 si 72 de zile.
Ai mai fost in [A]?: Nu, n-am mai fost in [A]lliance.
Cu cine te intelegi din clan?: AdiDreamer, Hobbit, Hidro, SmoKe., Kosovo, Fabian, Smardoi, Prudner, K3nnTXXL, CosminM, si multi altii.
De ce [A] si nu alt clan?: Deoarece pare un clan foarte bine facut si condus de Eugen si ceilaltii si chiar sunt in cautarea unui clan decent in care sa-mi petrec restul timpului.
De ce crezi ca meriti in clan? Consider ca merit in clan deoarece am abilitatile unui membru capabil sa fie in [A]lliance.
Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?: Depinde de timpul liber, cred ca da.
Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi: NIRO, Mihnea[], []Iulian., Sami, Formidable, Agresiv si multi altii.

Edited by xFlaviu.

Nickname pe server (+ anterioare): Actual: AlexCM, Anterior: Alexcm30027

Varsta: Am varsta de 16 ani.

Ore jucate: 792.

Level: 29.

Vechime pe server: Am cam un an vechime.

Link profil panel: Nu merge panel-ul deocamdata.

Ce alte jocuri joci?: Joc doar SA-MP

Ai fost banat vreodata?: Nu, nu am fost banat.

Ce faci in timpul liber?: Imi place sa fac sport si sa ma joc jocuri pe PC

Descrie-te pe scurt:Ma numesc Alexandru am varsta de 16 ani si locuiesc in Valeca.Sunt un om intelegator, inteligent si haios

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?: Actuala, Taxi SF, Rank 5 si 47 zile.

Ai mai fost in [A]?: Nu, nu am mai fost, si d-asta mi-as dori sa intru.

Cu cine te intelegi din clan?:  Ma inteleg bine cu Mihnea., K3nntXXL si multi altii.

De ce [A] si nu alt clan?:: Deoarece domina restul clanurilor de ceva vreme si deoarece are doar membrii capabili de orice.

De ce crezi ca meriti in clan? Cred ca merit in clan pentru ca  sunt un baiat serios, intelegator, imi place sa ma inteleg bine cu toata lumea.

Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?: Bineinteles.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi: Sami, Formidable, Chowder, xDmg, KarMax, IpSilon, Asleep, OvidiuM si multii altii.

Nickname pe server (+ anterioare):Quijote[] Fletcher,Lepke[] Quijote.

Varsta:Am 21 de ani.

Ore jucate:1859

Level:66

Vechime pe server:Joc de aproximativ 3 ani.

Link profil panel: http://whitepanel.bugged.ro/profile/Quijote[]/

Ce alte jocuri joci?:Call of Duty,metin2,gta v.

Ai fost banat vreodata?:Nu,nu am fost banat niciodata.

Ce faci in timpul liber?:In timpul liber prefer sa ies prin club cu prietenii,sa ma uit la un film si sa ma joc pe pc.

Descrie-te pe scurt:Sunt o persoana care munceste sa obtina ceea ce isi doreste.Sunt o fire amuzanta dar si muncitoare cand vine vorba de munca,sau de alte lucruri importante nu ma dau batut niciodata de la ceea ce vreau sa obtin.Muncesc pentru a castiga bani deoarece sunt la o varsta inaintata si vorba aceea ''Daca nu muncesti nu mananci'' De asemenea imi place sa ma si distrez . Nu ma enervez usor , cand ma enervez ma enervez cu un motiv intemeiat,niciodata nu ma enervez aiurea.Sunt o fire prietenoasa si sar sa ii ajut pe cei din jurul meu.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?:Los Santos Police Department rank 5 79 days.

Ai mai fost in [A]?: Da,am mai facut parte din clanul [A]lliance de 3-4 ori,l-am parasit deoarece am fost dat afara pe motivul inactivitate.Nu mai aveam timp de joc.

Cu cine te intelegi din clan?: Fallen,.Alin cei cu care ma intelegeam si erau din acest clan s-au lasat.

De ce [A] si nu alt clan?:Deoarece consider ca [A]lliance este cel mai bun clan de pe server,le-am incercat pe toate si in [A]lliance m-am simtit cel mai bine.

De ce crezi ca meriti in clan?Deoarece am o vechime maricica pe server si un trecut curat,si un faction-history bunicel.

Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?:Desigur,am 24 in last 7.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi:Lamar,Georgiana,Larisa,Fallen,M4rian,Ivar,Herold etc.

Edited by King.Lepke

Nickname pe server (+ anterioare):MadalinNMC-nu am avut alt nume.

Varsta:11 ani.

Ore jucate:1141.

Level:66.

Vechime pe server: In total 2-3 ani.(2 conturi sparte). Acest cont-1 an si o luna.

Link profil panel: Este panelul picat :) Din ce imi amintesc whitepanel.bugged.ro/profile/MadalinNMC

Ce alte jocuri joci?:Nu mai joc nimic.

Ai fost banat vreodata?:Da, parca pentru spam pe live.

Ce faci in timpul liber?:Ma joc, ies pe afara cand e cald, si nimic altceva.

Descrie-te pe scurt:Salut, ma numesc Alex si am 11 ani. Imi place sa ma joc fotbal, sa ma catar pe peste tot pe unde pot. chiar si prin copaci. Nu imi place sa ma descriu, o sa ii las pe altii sa o faca.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?:Problema cu panelul, iarasi. Parca LSPD-r4 si 54 de zile, nu sunt sigur.

Ai mai fost in [A]?: Nu, din nefericire.

Cu cine te intelegi din clan?:  Milu, Essence.

De ce [A] si nu alt clan?:Deoarece este cel mai frumos clan si cel mai cunoscut si dorit.

De ce crezi ca meriti in clan?: Deoarece am un comportament ok, am acumulat destula experienta pe acest server.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi:CataMihai, Green7777, Nurca, Milu, Essence, MaDa, etc.

Nickname pe server (+ anterioare): LordNiko

Varsta: 18 ani.

Ore jucate: 2984 ore.

Level: 65.

Vechime pe server: Aproximativ 2 ani.

Link profil panel: http://whitepanel.bu...rofile/LordNiko

Ce alte jocuri joci?: Nu ma joc alte jocuri.

Ai fost banat vreodata?: Da, cand mi-a fost spart contu' acum 2 ani.

Ce faci in timpul liber?: Ma joc fotbal, tenis si SA:MP.

Descrie-te pe scurt: Ma numesc Cristian, am varsta de 18 ani, sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, sunt punctual, sunt foarte calm si nu imi place minciuna.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?: Cel mai mult am stat 69 de zile si rank 5.

Ai mai fost in [A]?: Nu am mai fost.

Cu cine te intelegi din clan?:  Oprea, NaKeD, FAiTHEN, Hobbit etc.

De ce [A] si nu alt clan?: Deoarece este cel mai respectat clan si cu jucatori respectuosi.

De ce crezi ca meriti in clan? Deoarece am un comportament ok, am cei 7 de acasa si am capatat destula experienta pentru a intra in acest clan.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi: []JOKER., Gabi.[], GetYouAlive, Panda., RusSher, .Leonard etc.

Nickname pe server (+ anterioare):SkizZzO. este numele meu actua,numai ca am avut foarte multe si nu pot sa le enumar pe toate.

Varsta:Am 16 ani.

Ore jucate:1444 de ore.

Level:45

Vechime pe server:Am cativa ani la baza.

Link profil panel:Nu merge panel.

Ce alte jocuri joci?:Numai joc alt jocc.

Ai fost banat vreodata?:Da,doar odata pe motiv de ''C BUG''.

Ce faci in timpul liber?:Ma joc SAMP.

Descrie-te pe scurt:Numele meu este Iulian, am 16 ani,sunt un baiat cu capul pe umeri,respectos,cu simtul umorului.Imi place sa imi fac prieteni.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?:Am stat in Hitman Agency 100 de zile,si am iesit pe motiv de ''Demisie'' obtinand rank 5.

Ai mai fost in [A]?: Nu,si vreau sa incerc.

Cu cine te intelegi din clan?: Nu prea cunosc playeri din [A],si de aceea vreau sa intru in acest clan,sa ma imprietenesc cu toti.

De ce [A] si nu alt clan?:Pentru ca aici vad seriozitate.

De ce crezi ca meriti in clan?Am un comportament ok,eu zic ca am si orele necesare si consider ca merit o sansa.

Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?:Da.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi:Iuliano,Laurentiu,DragosS88 si mai sunt.

Nickname pe server (+ anterioare): Xipe, StarsRed.

Varsta: 15 ani.

Ore jucate: 864.

Level: 40.

Vechime pe server: Sunt pe White.bugged.ro de cand s-a facut fuziunea, dar pe comunitatea buGGed am acumulat 10 luni de joc.

Link profil panel: Nu merge panelul.

Ce alte jocuri joci?: Fifa 14 sau 18, Euro Truck Simulator 2.

Ce faci in timpul liber?: De obicei ma joc SA:MP, sau ma duc sa joc fotbal ori sa ies cu prietenii in oras.

Descrie-te pe scurt: Sunt un baiat dintr-o bucata, imi place sa dau totul pe fata, nu-mi plac "arfele" si sunt foarte serios.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?: Cel mai mult am stat in Paramedic SF, si am acumulat 43 de zile si rank 5, dar actual sunt in Los Santos Police Departament si am 55 de zile, nu stiu sigur deoarece nu merge panelul.

Ai mai fost in [A]?: Nu, de aceea aplic.

Cu cine te intelegi din clan?:  Fallen[], Elkes, RAGGAZO ( desi cu el mai am avut unele "discutii aprinse" ) .

De ce [A] si nu alt clan?: Pur si simplu, asa imi pot forma "prietenii noi".

De ce crezi ca meriti in clan? Nu eu decid ca merit, ci liderul / co-liderii.

Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?: Desigur ca pot juca.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi: Madara, Dezzy, Fallen, Quijote, .M4rian, Ramsy75, ReeKooL, Elkes, RAGAZZO, []Chockapick, Qlin.

Nickname pe server (+ anterioare): xDmG.

Varsta: 16 ani.

Ore jucate: 737.

Level: 36.

Vechime pe server: Pe acest cont am doar 1 an, dar in total am 4 ani.

Link profil panel: whitepanel.bugged.ro/profile/xDmG .

Ce alte jocuri joci?: Ma mai joc FiFA 18, CS:GO si H1Z1.

Ai fost banat vreodata?: Nu am fost.

Ce faci in timpul liber?: Nu prea am timp liber deoarece sunt ocupat cu scoala, mediatii, antrenament la fotbal, etc.

Descrie-te pe scurt: Numele meu este Catalin, am 16 ani si sunt din Pitesti. Sunt o fire calma, respectuoasa si amuzant. Va las pe voi sa aflati cat mai multe despre mine.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?: Cel mai mult am stat 100 de zile in Hitman Agency si am obtinut rank 5.

Ai mai fost in [A]?:  Da.

Cu cine te intelegi din clan?: Momentan, nu cred ca ma inteleg bine cu nimeni din clan, dar sunt o persoana sociala si imi pot face prietenii destul de repede.

De ce [A] si nu alt clan?: Deoarece am mai fost in [A] si am avut o experienta frumoasa cu acesta pe care as vrea sa o mai repet.

De ce crezi ca meriti in clan?: Deoarece cred ca indeplinesc toate cerintele necesare.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi: BaRoNN. Ash, JmeX, Formidable, AlexCM, Sami, AlexK0V si multi altii.

Edited by Catalin White.
  • Upvote 1

Nickname pe server (+ anterioare): SBE este numele actual, AlexandruSB contul secundar.

Varsta: Am varsta de 18 ani.

Ore jucate: In momentul de fata, am 525 de ore jucate.

Level: Am level 25.

Vechime pe server: Pe comunitate joc din 2014, iar pe green din 2016.

Link profil panel: http://whitepanel.bugged.ro/profile/SBE

Ce alte jocuri joci?: Cand prind timp liber, mai joc CS:GO si ocazional Euro Truck Simulator.

Ce faci in timpul liber?: O parte din timpul liber o petrec prin oras cu prietenii, iar cealalta parte o petrec in fata calculatorului, de cele mai multe ori jucand SA:MP.

Descrie-te pe scurt: Numele meu real este Alexandru, sunt o persoana calma, prietenoasa si cu un simt al umorului foarte bine dezvoltat. Ma integrez foarte repede intr-un grup si imi place munca in echipa. Pot spune ca sunt o persoana simpla, nu sunt mai presus cu nimic fata de ceilalti.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?: Cel mai mult intr-o factiune am stat 89 de zile, in National Guard, avand rank 5. 

Ai mai fost in [A]?: Din pacate nu am mai fost in [A], dar mi-as dori sa incerc.

Cu cine te intelegi din clan?: Ma inteleg bine cu toata lumea, nu sunt genul de persoana respingatoare sau pretentioasa, dar in special ma inteleg mai bine cu Elkes, care imi este coleg de factiune si cu nicusor7green, care a fost alaturi de mine pe serverul Green.

De ce [A] si nu alt clan?: Am ales sa aplic in acest clan deoarece mi se pare un clan foarte unit, cu membrii prietenosi si foarte experimentati de la care poti invata lucruri noi, avand bineinteles si o conducere foarte buna.

De ce crezi ca meriti in clan?:  Consider ca as merita o sansa in clan deoarece m-am chinuit destul de mult timp la acest cont,  am incercat pe cat posibil sa am un 'Faction History' cat mai bun si bineinteles un LP complet curat.

Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?: Bineinteles ca pot juca minim 10 ore pe saptamana, pot spune ca este o placere!

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi: Am un grup destul de mic de prieteni, acesta fiind format din: Jiro, YoDuDu, YakuzaHristi si bineinteles membrii factiunii Los Santos Police Department.

Nickname pe server (+ anterioare): []DENiS.  (DeniSs20).

Varsta: Detin varsta de 23 ani.

Ore jucate: 1374.71.

Level: 55.

Vechime pe server: Februarie 2016.

Link profil panel: http://whitepanel.bugged.ro/profile/[]DeniS.

Ce alte jocuri joci?: Mai joc si Clash of Clans.

Ce faci in timpul liber?: Ma distrez cu prietenii si joc samp.

Descrie-te pe scurt: Sunt un om cu mult calm si dau dovada de mult respect indiferent de cine este vorba!

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?:

Ai mai fost in [A]?: Nu.

Cu cine te intelegi din clan?:  Hobbit, .Alin, Zooky, TheNiGGlet, Bobillho si multi altii.

De ce [A] si nu alt clan?: Deoarece vreau sa incerc ceva nou.

De ce crezi ca meriti in clan? Deoarece este cel mai bun clan de pe server si cel mai respectat.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi:  FloryN, [email protected], EdOaRdO, Durky, DIXD, Kristyan, .Alin, RiPPER.

Nickname pe server (+ anterioare): Cristescu, anterioare nu am.

Varsta:17

Ore jucate: 678.

Level: 31.

Vechime pe server: 2 ani.

Link profil panel:http://whitepanel.bugged.ro/profile/Cristescu

Ce alte jocuri joci?: Nu mai joc alte jocuri namai samp.

Ai fost banat vreodata?: Nu niciodata

Ce faci in timpul liber?: Joc folbal.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?: Rank 5, 100 de zile.

Ai mai fost in [A]?: Nu , nu am mai fost niciodata.

Cu cine te intelegi din clan?: Cred ca o sa ma inteleg cu toti. ca deocamdata nu cunosc pe nimeni.

De ce [A] si nu alt clan?: Deoarece este cel mai puternic clan de pe server.

De ce crezi ca meriti in clan? Nu cred ca merit , dar cred ca oricine merita o sansa.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi: Cosm1n,Iulian,Ustuz0r,Salgado.

Nickname pe server (+ anterioare): []DENiS.  (DeniSs20).

Varsta: Detin varsta de 23 ani.

Ore jucate: 1374.71.

Level: 55.

Vechime pe server: Februarie 2016.

Link profil panel: http://whitepanel.bugged.ro/profile/[]DeniS.

Ce alte jocuri joci?: Mai joc si Clash of Clans.

Ce faci in timpul liber?: Ma distrez cu prietenii si joc samp.

Descrie-te pe scurt: Sunt un om cu mult calm si dau dovada de mult respect indiferent de cine este vorba!

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?: Cel mai mult am stat in Taxi LS, Rank 5, 154 days.

Ai mai fost in [A]?: Nu.

Cu cine te intelegi din clan?:  Hobbit, .Alin, Zooky, TheNiGGlet, Bobillho si multi altii.

De ce [A] si nu alt clan?: Deoarece vreau sa incerc ceva nou.

De ce crezi ca meriti in clan? Deoarece este cel mai bun clan de pe server si cel mai respectat.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi:  FloryN, [email protected], EdOaRdO, Durky, DIXD, Kristyan, .Alin, RiPPER.

Edited by DENiS.St.

Nickname pe server (+ anterioare):xZeuS[]

Varsta:16 ani.

Ore jucate:992 de ore.

Level:42

Vechime pe server:Eu joc samp de 2 ani dar pe acest cont am aproape un an.

Link profil panel:http://whitepanel.bugged.ro/profile/xZeuS[]

Ce alte jocuri joci?:CS:GO,GTA IV si Fifa.

Ai fost banat vreodata?:Nu, nici odata.

Ce faci in timpul liber?:In timpul liber ma joc fotball,victoria,tenis de masa,tenis de micior si SAMP.

Descrie-te pe scurt:Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, sunt curajos,indraznet,afectuos, cu bunul simt stiu sa respect oameni.

Sunt o fire mai nebuna de fel imi place sa incerc lucruri noi,aventuri pot sa zic ca traiesc viata la maxim.

Cand e vorba sa fiu serios sunt, eu nu intorc spatele la prieteni, mie imi place sa ajut oameni care au nevoie de ajutor.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?:Pai eu am stat cel mai mult intr-o factiune 49days in LV Paramedic rank 5 dar in National Guard vreu sa fac 150+ de days.

Ai mai fost in [A]?: Nu, nici odata si as vrea sa am sansa de a intra in acest clan minunat in care membri sunt oameni de treaba nu se jignesc, din contra te ajunta cand ai nevoe nu sunt ca celelalte clanuri cand zici ceva pe /c nu iti raspunde, aici membri te baga in seama intra in conversatie cu tine.

Cu cine te intelegi din clan?: Pot spune ca ma inteleg cu toti nu am nici un dujman in clan sau de pe servar.

De ce [A] si nu alt clan?:Deoare cum am ai spus si mai sus este un clan respecuos cu membri cu cei 7 ani de acasa, ce mai sunt oameni de nota 10+

De ce crezi ca meriti in clan?Pentru sunt un player foarte adtiv si cu bunul timt de acasa, eu stiu sa respect pe toti nu conteaza de ce functie au eu respect pe toti asa cum sunt .

Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?:Si mai mult.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi:[]Maryus77.,Aquarius,[]Adi,CristiaNN,M4RIAN si multi alti eu sunt o persoana care merge pe principiul "Respectama si o sa te respect si eu pe tine".

fJ4VglD.gifaFgI65f.png?1itJEbc2.png?1V2JRg.gif

fJ4VglD.gif

Edited by xZeuS

Nickname pe server (+ anterioare): RusSher (anterioare: Cr4yzKill3r, Lumberjack., Gunter.)

Varsta: Am frumoasa varsta de 16 ani.

Ore jucate: Momentan am 1516 ore jucate.

Level: Am level 47.

Vechime pe server: Joc pe acest server de aproximativ 4 ani.

Link profil panel: http://whitepanel.bugged.ro/profile/RusSher

Ce alte jocuri joci?: Mai joc Counter Strike Global Offensive si Clash Royale.

Ce faci in timpul liber?: In timpul liber imi place sa merg la sala, sa ies in oras cu prietenii si sa ma joc pe calculator.

Descrie-te pe scurt: Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, glumet, dar si serios cand este cazul. Cand incep un lucru nu imi place sa il las neterminat.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? Ce rank, cate zile?: Cel mai mult am stat in factiunea 'Las Venturas Paramedic Department' cu rank 5 timp de 200 de zile.

Ai mai fost in [A]?: Da, am mai fost in acest clan.

Cu cine te intelegi din clan?: Din acest clan sunt membrii cu care ma inteleg, cum ar fi: Rios, RobinAlex., Niro, Andrei., Smardoi, Julian. si multi altii.

De ce [A] si nu alt clan?: Deoarece este unul dintre cele mai respectate clanuri de pe server si am multi prieteni in el. Membrii acestui clan sunt cu capul pe umeri si am ce discuta cu ei.

De ce crezi ca meriti in clan?: Deoarece sunt activ, stiu majoritatea playerilor din clan si nu voi creea probleme.

Crezi ca poti juca peste 10 ore pe saptamana?: Da, pot si mai mult.

Enumera cativa playeri de pe server cu care te intelegi: GetYouAlive, Andrei., LordNiko, Larisa., Ivar, Julian., Banditul[] si multi altii.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.