Jump to content

Wolves - Avizier propuneri clan

Danni

Recommended Posts

moVwHCM.gif

Move in the silence. Never let them know your next move!

Informații

În acest topic membrii au posibilitatea de a propune o schimbare.

Schimbările întotdeauna sunt bine venit, de orice fel.

Astfel reușim să aducem clanul la un nivel mai înalt decăt este.

Model de postare

Nume:

Rank: 

Propun:

Cum crezi ca ar ajuta clanul?: 

Nume:GustavAlcantara

Rank:1

Propun:Sa fie adaugat un topic cum ar fi "cerere avatare/semnaturi/skin-uri" (daca avem pe cineva care stie sa faca avatare/semnaturi/skin-uri sau sa cautati pe cineva care stie)

Cum crezi ca ar ajuta clanul?: Ar ajuta clanul deoarece cred ca ar aduce mai multi membri noi si i-ar mentine pe cei vechi.

Nume: Cartofel

Rank: 1

Propun: Poze/Video si Activul saptamanii

Cum crezi ca ar ajuta clanul?: Poze/Video, aici are comunica membrii clanului prin chestiile amuzante/interesante/realizari etc. 

Activul saptamnii, aici ma refer la cate ore are in last 7 days, castigatorul sa primeasca 10 puncte, aici ar fii umpic mai usor de a lua rank up, nu am vrut sa sugerez  invitatii/ore in stats/ pentru ca clanul inca este micut

Nume:GustavAlcantara

Rank:1

Propun:Sa fie adaugat un topic cum ar fi "cerere avatare/semnaturi/skin-uri" (daca avem pe cineva care stie sa faca avatare/semnaturi/skin-uri sau sa cautati pe cineva care stie)

Cum crezi ca ar ajuta clanul?: Ar ajuta clanul deoarece cred ca ar aduce mai multi membri noi si i-ar mentine pe cei vechi.

Va fi adaugat cand vom si ceva mai multi membri.

Nume: Cartofel

Rank: 1

Propun: Poze/Video si Activul saptamanii

Cum crezi ca ar ajuta clanul?: Poze/Video, aici are comunica membrii clanului prin chestiile amuzante/interesante/realizari etc. 

Activul saptamnii, aici ma refer la cate ore are in last 7 days, castigatorul sa primeasca 10 puncte, aici ar fii umpic mai usor de a lua rank up, nu am vrut sa sugerez  invitatii/ore in stats/ pentru ca clanul inca este micut

Va fi adaugat topicul Poze/Video, exista deja o misiune legata de orele jucate.

• 5 weeks later...
  • Shad0w unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.