Jump to content

Aplicatii Saints -> INCHISE (14.03.2018 - 17.03.2018)

Claudius
 Share

Recommended Posts

> Informații:

1. Pentru a aplica în clanul Saints aveți nevoie de Rank 5 într-o facțiune actual sau în FH.

2. Dacă veți fi acceptați contactați un co-lider pentru a primii invitație în clan.

3. Cei care sunt pe BlackList-ul clanului și aplică vor fi automat respinși.

4. Dacă aveți foarte multe warn-uri, ban-uri sau mute-uri în LP veți fi respinși.

5. Cei care nu vor respecta modelul de aplicație va fi respins.

6. Dacă postați de mai multe ori o aplicație veți fi respinși.

7. Cine va minții în aplicație va fi automat respins.

8. Cei care vor avea în FH uninvite-uri de genul Abuz de funcție, Fraudare test etc. vor fi respinși.

(!!!) Cei ce ati primit WIPE puteti reaplica, aveti sanse egale cu ceilalti. 

> Model aplicație:

Nickname pe server (+ anterioare):

Vârsta:
Numele:
Ore jucate:
Level:
Vechime pe server:
Link profil panel:
Ce alte jocuri joci?:
Ai fost banat vreodată?:

Ai warn-uri?Dacă da câte?:
Descrie-te pe scurt:
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?:
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?:
Cu cine te înțelegi din clan?:
De ce crezi că meriți în clan?:

Ai avut conflicte cu un membru din Saints?:

Edited by Claudius

Nickname pe server (+ anterioare):xZeuS[]

Vârsta:16 ani.
Numele:Giani Ovidiu
Ore jucate:998
Level:42
Vechime pe server:Doi ani.
Link profil panel:
http://whitepanel.bugged.ro/profile/xZeuS[]
Ce alte jocuri joci?:Gta IV si FIFA.
Ai fost banat vreodată?:NU, nici odata

Ai warn-uri?Dacă da câte?:Nu am avut nici unul.
Descrie-te pe scurt:
:Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, sunt curajos,indraznet,afectuos, cu bunul simt stiu sa respect oameni.
Sunt o fire mai nebuna de fel imi place sa incerc lucruri noi,aventuri pot sa zic ca traiesc viata la maxim.
Cand e vorba sa fiu serios sunt, eu nu intorc spatele la prieteni, mie imi place sa ajut oameni care au nevoie de ajutor.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?:49days rank 5 paramedic LV dar o sa stau NAtional Guard 150Days+.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?:Nu, nici odata nu am mai fost in acest clan minunat.
Cu cine te înțelegi din clan?:Cu  ori cine nu am nici un dujman eu.
De ce crezi că meriți în clan?:Pentru ca sunt o persoana respectuasa, cu bunul simt si cu cei 7 ani de acasa.

Ai avut conflicte cu un membru din Saints?:Nu, nici odata.

Nickname pe server (+ anterioare): Criss77

Vârsta:18 ani.
Numele:Cristian.
Ore jucate:287 ore.
Level: Level 22.
Vechime pe server: Acest cont din 28.02.2016, dar am avut alt cont Criss_77 din 2015.
Link profil panel: 
http://whitepanel.bugged.ro/profile/Criss77
Ce alte jocuri joci?:Nu joc alte jocuri.
Ai fost banat vreodată?: Nu.

Ai warn-uri?Dacă da câte?: Nu am warn-uri.

Descrie-te pe scurt: Ma numesc Cristian, am 18 ani si sunt din Moldova, Chisinau, imi place sa-mi fac noi prieteni, sunt o persoana prietenoasa cu cei 7 ani de acasa, ambitios, destept, vorbaret etc.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?:49 zile rank 5.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?: Nu am fost, mi-am dorit mult.
Cu cine te înțelegi din clan?:Kristyan, ma inteleg cu membrii care au facut parte din acest clan, cum ar fi , DIXD, Kolsch etc.
De ce crezi că meriți în clan?: Merit sa fac parte din clan deoarece sunt o persoana prietenoasa, sunt activ pe samp, am multi prieteni din clan.

Ai avut conflicte cu un membru din Saints?: Desigur ca nu.

Edited by criss_777

Nickname pe server (+ anterioare): Chowder.

Vârsta: 17 ani.
Numele: Cocan Paul.
Ore jucate: 636.
Level: 30.
Vechime pe server: Din septembrie 2015.
Link profil panel: 
http://whitepanel.bugged.ro/profile/Chowder
Ce alte jocuri joci?: Gta 5, Fifa 18, Caesar IV.
Ai fost banat vreodată?: Da.

Ai warn-uri?Dacă da câte?: Nu am.
Descrie-te pe scurt: Sunt un baiat simplu, imi place sa socializez si sa imi fac prieteni noi. Am simtul umorului, nu ma supar la glume si urasc certurile. Ca pasiuni ar fi fotbalul, fiind un mare fan al Borrusia Dortmund.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?: 62 de zile, rank 5.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?: Da, am mai fost foarte recent si nu stiu de ce am fost dat afara.
Cu cine te înțelegi din clan?: Cu skandal, Razwan, Zetrix si multi altii.
De ce crezi că meriți în clan?: Deoarece respect toate cerintele, sunt destul de matur sa ma alatur Saints si am multi prieteni acolo.

Ai avut conflicte cu un membru din Saints?: Nu.

Nickname pe server (+ anterioare):DumiV0.69 actual, Dumi999 anterior.

Vârsta:Am varsta de 15 ani.
Numele:Ma numesc Alexandru.
Ore jucate:Am 1447 ore jucate.
Level:Am level 45.
Vechime pe server:Joc de la inceputul anului 2017.
Link profil panel:http://whitepanel.bugged.ro/profile/DumiV0.69
Ce alte jocuri joci?:Mai joc Clash Royale si Counter Strike 1.6.
Ai fost banat vreodată?:Nu, nu am fost.

Ai warn-uri?Dacă da câte?:Nu, nu am.
Descrie-te pe scurt:Salut, eu sunt Alexandru si locuiesc in judetul Buzau. Sunt un baiat amabil, sensibil, serios si glumet. In timpul liber ma joc fotbal, tenis sau ies cu prietenii  la o plimbare cu bicileta. Imi place sa ma plimb foarte mult  si nu imi place matematica si franceza.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?:Cel mai mult am stat in School Instructors Las Venturas 62 de zile si am acumulat rank5.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?:Am mai fost in Saints, nu l-am parasit de buna voie ci din cauza ca s-a dat wipe.
Cu cine te înțelegi din clan?:Nu stiu ce membrii mai sunt in clan dupa wipe dar inainte de wipe ma intelegeam bine cu toata lumea.
De ce crezi că meriți în clan?:Consider ca merit sa intru in acest clan pentru ca am o vechime pe server, am un numar de ore jucate destul de multe, ma inteleg bine cu majoritatea oamenilor si cred ca nu voi face probleme clanului sau lucruri care sa traga in jos clanul.

Ai avut conflicte cu un membru din Saints?:Am avut dar acei membrii nu se mai afla in clan de mult timp.

Nickname pe server (+ anterioare): Kolsch (Anterior: SUD)

Vârsta: 21 de ani.
Numele: Andrei
Ore jucate: 1058
Level: 41
Vechime pe server: Luna asta fac fix patru ani de vechime având în vedere faptul că majoritatea am petrecut-o pe red.
Link profil panel: http://whitepanel.bu.../profile/Kolsch
Ce alte jocuri joci?: Nu joc altceva.
Ai fost banat vreodată?: Nu, nu am fost banat.

Descrie-te pe scurt: Sunt o persoană sociabilă, prietenoasă, cu bun simt şi, cel mai important, mereu cu teasta pe umeri. Îmi place să îmi fac prezența cât mai plăcută persoanelor din jurul meu. Mă bine dispune să ajut pe cineva și persoanele cu care pot să port o conversație normală și civilizată.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?: 53 de zile, Rank 5 în School Instructor SF
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?: Da, însă am primit uninvite fix în ziua când trebuia să iau Rank Up pe motivul wipe.
Cu cine te înțelegi din clan?: Cu toţi, însă cu Jermaine cel mai bine. Ne cunoaştem de ani de zile în mediul virtual.
De ce crezi că meriți în clan?: Consider că îndeplinesc, în mare, din criteriile acestui clan. Activitatea, experienţa şi maturitatea mă recomandă.

Ai avut conflicte cu un membru din Saints? Nu, nu am avut conflicte.

Edited by Kolsch

Nickname pe server (+ anterioare):Seriichov.

Vârsta:15 ani.
Numele:Vladimir.
Ore jucate:1095.
Level:35.
Vechime pe server:2 ani.
Link profil panel:
http://forum.bugged.ro/user/150987-lik3/
Ce alte jocuri joci?:Nu prefer alte jocuri.
Ai fost banat vreodată?:Nu, nu am fost banat.

Ai warn-uri?Dacă da câte?:Da, am un warn motivul * /ad aiurea*
Descrie-te pe scurt:
Salut, eu sunt Vladimir si locuiesc in Chisinau. Sunt un baiat amabil, sensibil, serios si glumet. In timpul liber ma joc fotbal, tenis sau ies cu prietenii  la o plimbare cu bicileta.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?:Da, am stat in Sf.Bikers 42zile rank 5.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?:Nu, nu am fost in clanul Saints.
Cu cine te înțelegi din clan?:Cu Claudiu[] si Ciobi, ma inteleg foarte bine suntem ca niste frati.
Pentru ca sunt o persoana respectuasa, cu bunul simt si cu cei 7 ani de acasa.

Ai avut conflicte cu un membru din Saints?:Nu.

Nickname pe server (+ anterioare):Seriichov.

Vârsta:15 ani.
Numele:Vladimir.
Ore jucate:1095.
Level:35.
Vechime pe server:2 ani.
Link profil panel:
http://forum.bugged.ro/user/150987-lik3/
Ce alte jocuri joci?:Nu prefer alte jocuri.
Ai fost banat vreodată?:Nu, nu am fost banat.

Ai warn-uri?Dacă da câte?:Da, am un warn motivul * /ad aiurea*
Descrie-te pe scurt:
Salut, eu sunt Vladimir si locuiesc in Chisinau. Sunt un baiat amabil, sensibil, serios si glumet. In timpul liber ma joc fotbal, tenis sau ies cu prietenii  la o plimbare cu bicileta.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?:Da, am stat in Sf.Bikers 42zile rank 5.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?:Nu, nu am fost in clanul Saints.
Cu cine te înțelegi din clan?:Cu Claudiu[] si Ciobi, ma inteleg foarte bine suntem ca niste frati.
Pentru ca sunt o persoana respectuasa, cu bunul simt si cu cei 7 ani de acasa.

Nickname pe server (+ anterioare): Sudic, nu am alt nickname.

Vârsta: Am 15 ani.
Numele: Ma numesc Cristea Marian.
Ore jucate:  Am 738 de ore.
Level: Am level 42.
Vechime pe server: 5 ani si ceva.
Link profil panel:  whitepanel.bugged.ro/profile/Sudic

Ce alte jocuri joci?: CS:GO, ETS2, Farming Simulator 2015 si SA:MP.

Ai warn-uri?Dacă da câte?: Nu am avut asa ceva.
Descrie-te pe scurt: Ma numesc Marian, sunt din Alexandria si am 15 ani. Sunt o persoana care se adapteaza foarte repede intr-un colectiv, sunt o fire calma, glumeata, respectuasa, am cei sapte ani de acasa. Imi place sa ii ajut pe cei din jurul meu oricand am ocazia. Sunt ambitios, imi place mereu sa ajun unde mi-am propus chiar daca este nevoie sa aleg calea cea mai grea.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?: Am stat 64 de zile cel mai mult, si am avut rank 5.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?: Da, am mai facut parte, am iesit din motive personale.
Cu cine te înțelegi din clan?: Maxe, Claudiu, Formidable., Skandal. si multi altii.
De ce crezi că meriți în clan?: Pentru ca am un comportament ok, din punctul meu de vedere, am experienta de joc, nu sunt incepator, si stiu sa vorbesc intr-un colectiv nou.

Ai avut conflicte cu un membru din Saints?: Nu, nu am avut.

Nickname pe server (+ anterioare):All3xOfficial, anterior: Stel4r1337.

Vârsta:Am 14 ani.
Ore jucate:Am 922 de ore jucate.
Level:Am level 30.
Vechime pe server:Joc din anul 2016.
Link profil panel:http://whitepanel.bugged.ro/profile/All3xOfficial
Ce alte jocuri joci?:Mai joc CS:GO.
Ai fost banat vreodată?:Nu, nu am fost banat niciodata.

Ai warn-uri?Dacă da câte?:Nu am.
Descrie-te pe scurt:Ma numesc Alexandru, am frumoasa varsta de 14 ani si locuiesc in orasul Galati. Sunt un baiat la locul lui, timid si descurcaret.Imi place sa ma joc fotbal, sa ies in oras cu prietenii mei si sa ma joc pe calculator. Si nu-mi place sa invat si nici scoala dar sunt nevoit sa o fac daca vreau sa am un loc de munca si un viitor destul de bun.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?:Cel mai mult am stat 83 de zile rank 5.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?:Da am mai fost in acest clan, dar l-am parasit pentru ca am avut o inactivitate.
Cu cine te înțelegi din clan?:Cu cei care ma intelegeam bine din acest clan nu mai sunt.
De ce crezi că meriți în clan?:Deoarece am o vechime destul de mare pe acest server, nu am avut conflicte cu nimeni din acest clan, sunt destul de activ si nu cred ca voi face probleme acestui clan.

Edited by All3xOfficial

Nickname pe server (+ anterioare): Brian[] (anterioare: Syndrome, Synw0w)

Vârsta: 15 ani.
Numele: Andrei
Ore jucate: 515 ore.
Level: 22

Vechime pe server: Aproximativ 1 an si 8 luni.
Link profil panel: 
http://whitepanel.bugged.ro/profile/Brian[]
Ce alte jocuri joci?: League of Legends, Mount & Blade: Warband, Tom Clancy's Rainbow Six Siege.
Ai fost banat vreodată?: Nu, nu am fost niciodata banat pe acest server.

Ai warn-uri?Dacă da câte?: Nu, nu am niciun warn.
Descrie-te pe scurt: Salut, numele meu este Andrei, traiesc in Medgidia, judetul Constanta. Sunt elev in clasa a IX a. Sunt o fire sociabila, ma acomodez foarte bine in colective. Am un simt al umorului dezvoltat, dar desigur ca stiu sa fiu serios cand trebuie. Pasiunile mele sunt basketball-ul, istoria si jocurile video. Majoritatea timpului o petrec la liceu, dar in timpul liber imi place sa ies in oras cu prietenii sau sa ma joc SA:MP sau alte jocuri video.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?: Cel mai mult am stat in Taxi San Fierro. Am avut rank 5 (tester) si in total am acumulat 86 de zile.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?: Nu, nu am mai fost in Saints.
Cu cine te înțelegi din clan?: Consider ca ma inteleg cel mai bine cu Formidable, Nevada(BigJoee).
De ce crezi că meriți în clan?: Mereu am vut sa intru in acest clan, deoarece este unul dintre cele mai bune clanuri ale serverului. Membrii sunt foarte experimentati pe aceasta comunitate, si conducerea clanului este una foarte buna.

Ai avut conflicte cu un membru din Saints?: Nu, nu am avut niciodata niciun conflict cu vreun membru din Saints.

Nickname pe server (+ anterioare): Sharky. (Sharky22, Sharky.[])

Vârsta: 16 ani.
Numele: Alin.
Ore jucate: 1749
Level: 48
Vechime pe server: 2 ani si o luna.
Link profil panel: 
http://whitepanel.bugged.ro/profile/Sharky. (cu punct la sfarsit)
Ce alte jocuri joci?: Ironsight, Euro Truck Simulator 2, Counter Strike 1.6, Counter Strike: Global Offensive.
Ai fost banat vreodată?: Da, pentru 3/3 warns.

Descrie-te pe scurt: Ma numesc Alin, am 16 ani si sunt din Roman. Pot spune ca sunt un baiat cu capul pe umeri, cu cei 7 ani de acasa. Nu imi plac persoanele cu 2 fete si incerc sa le evit. Imi place sa socializez, sa imi fac prieteni noi daca am ocazia.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?: Cel mai mult am stat 142 de zile avand rank 5.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?: Nu am mai fost.
Cu cine te înțelegi din clan?: Ma intelegeam cu cei care erau mai de mult in clan dar actual cu nimeni dar sunt sigur ca ma voi intelege.
De ce crezi că meriți în clan?: Deoarece este un clan cu jucatori cumsecad si pentru ca este bine organizata.

Edited by Sharky..

Nickname pe server (+ anterioare):GLADiOS. , iar cele anterioare sunt .Victory si [email protected] .

Vârsta:16
Numele:Stefan
Ore jucate:594
Level:29
Vechime pe server:2 ani
Link profil panel:
http://whitepanel.bu...profile/GLADiOS
Ce alte jocuri joci?:Ma joc CS:GO , LOL, PUBG, FIFA 18 si Fortnite.
Ai fost banat vreodată?:Nu.

Ai warn-uri?Dacă da câte?:Nu am.
Descrie-te pe scurt:
Ma numesc Stefan si am varsta de 16 ani. Sunt un baiat cu bun simt si cu cei 7 ani de acasa. Imi place enorm sa ascult muzica, deoarece acest lucru ma linisteste. Sunt microbist, echipa mea preferata fiind Steaua Bucuresti(FCSB).
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?:Cel mai mult am stat in Las Venturas Police Department, 101 zile.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?:Nu am mai fost.
Cu cine te înțelegi din clan?:Ma inteleg cu St.Clever
De ce crezi că meriți în clan?:Deoarece am acumulat experienta necesara pe server pentru a face parte dintr-un clan bun.

Nickname pe server (+ anterioare): XERXE

Vârsta: 17 ani

Numele: Ionut Alexandrescu
Ore jucate: 259.46
Level: 18
Vechime pe server: 5-6 luni.
Link profil panel: 
http://whitepanel.bugged.ro/profile/XERXE
Ce alte jocuri joci?: CS 1.6 / GO, League Of Legends, GTA V

Descrie-te pe scurt: Sunt o persoana cu un foarte mare simt al umorului dar care poate fi si foarte serios in anumite momente.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?: Rank 5 Paramedic SF, momentan 74 zile si inca fac parte din aceasta factiune.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?: Da, am mai fost. Am fost demis probabil sau nu stiu ce s-a intamplat de am fost dat afara.
Cu cine te înțelegi din clan?: Cu toti membrii.
De ce crezi că meriți în clan?: Pentru ca este un clan cu un renume pe acest server si am muncit foarte mult pentru a indeplini cerintele pentru a putea intra.+  ca am mai facut parte din acest clan.

Ai avut conflicte cu un membru din Saints?: Nu, niciodata.

VzhQmik.png

Edited by XERXEE

Nickname pe server (+ anterioare): CaVaNy

Vârsta: 26 ani.
Numele: Issam.
Ore jucate: 405 ore.
Level: Level 25.
Vechime pe server: 4 ani.
Link profil panel:  
http://whitepanel.bugged.ro/profile/CaVaNy
Ce alte jocuri joci?: CS;GO, GTA V, Pes 2017.

Ai warn-uri?Dacă da câte?: Da, 1/3 pentru C-bug.

Descrie-te pe scurt: Ma numesc Issam, am 26 ani si sunt din Maroc-Rabat, imi place sa-mi fac noi prieteni, sunt o persoana prietenoasa cu cei 7 ani de acasa, ambitios, destept, vorbaret etc.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?:Grove Street r2, cu 30 zile.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?: Da, si am luat Wipe.
Cu cine te înțelegi din clan?:Claudiu, Formidable, ELPROFESOR.
Pentru ca am un comportament ok, din punctul meu de vedere, am experienta de joc, nu sunt incepator, si stiu sa vorbesc intr-un colectiv nou.

Ai avut conflicte cu un membru din Saints?: Nu, nu am avut niciodata niciun conflict cu vreun membru din Saints.

Edited by CaVaNy

Nickname pe server (+ anterioare): Fabio, altele nu am avut.

Vârsta:Am 17 ani.
Numele:Ma numesc Fabio.
Ore jucate:Am 180 de ore jucate.
Level:Am level 17.
Vechime pe server: Joc din anul 2016.
Link profil panel: 
http://whitepanel.bu...o/profile/Fabio
Ce alte jocuri joci?: Ma joc doar SA:MP.
Ai fost banat vreodată? :Nu, nu am fost banat niciodata.

Ai warn-uri?Dacă da câte?: Nu am.
Descrie-te pe scurt: 
Sunt o persoană sociabilă, prietenoasă, cu bun simt şi, cel mai important, mereu cu teasta pe umeri. Îmi place să îmi fac prezența cât mai plăcută persoanelor din jurul meu. Mă bine dispune să ajut pe cineva și persoanele cu care pot să port o conversație normală și civilizată
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?: Acum mi-am inceput Fh-ul si promit ca voi face rank 5 in aceasta factiune, Taxi SF.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?: Nu, nu am mai fost, dar sper ca mi se va da o sansa.
Cu cine te înțelegi din clan?: Cu Sami, deoarece suntem in aceeasi factiune.
De ce crezi că meriți în clan?: Deoarece sunt un baiat de nota 2000, cu cei 7 ani de acasa, cuminte si corect.

Edited by Fabio BUGGED

Nickname pe server (+ anterioare): HeNo[]

Numele: Badr.
Ore jucate: 290 ore.
Level: 19
Vechime pe server: Joc din 2016
Link profil panel:  
http://whitepanel.bu...o/profile/HeNo[]
Ce alte jocuri joci?: am joc doar League Of Legend, Samp si Cod

Ai warn-uri?Dacă da câte?: Nu.
Descrie-te pe scurt: 
Ma numesc Badr, am 17 ani si sunt din Maroc-Marrakech, imi place sa-mi fac noi prieteni, sunt o persoana prietenoasa cu cei 7 ani de acasa, ambitios, destept, vorbaret etc.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?:  Taxi LV, R5, 44 ziles.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?: Da, Wipe.
Cu cine te înțelegi din clan?: St.Claudiu
De ce crezi că meriți în clan?: P
entru ca este respectabil.

Edited by HeNo

Nickname pe server (+ anterioare): Waffen[sS], DeesBoy, Rhastal

Numele: Cosmin.
Ore jucate: 1541.
Level: 57.
Vechime pe server: 4 ani.
Link profil panel: Nu functioneaza panelul.
Ce alte jocuri joci?: Nimic.
Ai fost banat vreodată?: N-am fost banat niciodata.

Ai warn-uri?Dacă da câte?:N-am.
Descrie-te pe scurt: Sunt un om simplu, nu sunt pretention sunt prietenos iar am rabdare multa.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?: Cel mai mult am stat in factiune LVPD unde am avut 68d si r5.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?: N-am mai fost.
Cu cine te înțelegi din clan?: Gasu.
De ce crezi că meriți în clan?: Sunt un om prietenos iar nu ma cert cu nimeni, mi-ar face palcere sa fac parte din acest clan.

Ai avut conflicte cu un membru din Saints?: Niciodata.

Nickname pe server (+ anterioare):  Sergiu.[]

Numele: Sergiu Starciuc.
Ore jucate: 1240.
Level: 30.
Vechime pe server: 2 ani.
Link profil panel: 
http://whitepanel.bugged.ro/profile/Sergiu.[]
Ce alte jocuri joci?: Joc doar SA:MP.

Ai warn-uri?Dacă da câte?: 2/3 warns.
Descrie-te pe scurt: Sunt din Republica Moldova, am vasta de 17 ani si sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa. Imi place foarte mult sa imi fac prieteni noi, respect autoritatea si evit orice tip de cearta. Timpul liber mi-l petrec alaturi de familie, prieteni sau jucand SA:MP.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?: Am stat in The Italian Mafia 44 de zile si am avut rank 5.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?: Nu, nu am mai fost in acest clan.
Cu cine te înțelegi din clan?: Momentan cu nimeni.
De ce crezi că meriți în clan?: Deoarece sunt foarte activ pe acest server si am un prestigiu excelent pe acest server. 

Ai avut conflicte cu un membru din Saints?: Nu, nu am.

• Upvote 1

Nickname pe server (+ anterioare):[]_Al3x_[] actual, Dumi999 si DumiV0.69  anterioare.

Link profil panel:http://whitepanel.bugged.ro/profile/[]_Al3x_[]

Descrie-te pe scurt:Salut, eu sunt Alexandru si locuiesc in judetul Buzau. Sunt un baiat amabil, sensibil, serios si glumet. In timpul liber ma joc fotbal, tenis sau ies cu prietenii  la o plimbare cu bicileta. Imi place sa ma plimb foarte mult  si nu imi place matematica si franceza.

Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?:Cel mai mult am stat in School Instructors Las Venturas 62 de zile si am acumulat rank5.

Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?:Am mai fost in Saints, nu l-am parasit de buna voie ci din cauza ca s-a dat wipe.

Cu cine te înțelegi din clan?:Nu stiu ce membrii mai sunt in clan dupa wipe dar inainte de wipe ma intelegeam bine cu toata lumea.

De ce crezi că meriți în clan?:Consider ca merit sa intru in acest clan pentru ca am o vechime pe server, am un numar de ore jucate destul de multe, ma inteleg bine cu majoritatea oamenilor si cred ca nu voi face probleme clanului sau lucruri care sa traga in jos clanul.

Ai avut conflicte cu un membru din Saints?:Am avut dar acei membrii nu se mai afla in clan de mult timp.

Nickname pe server (+ anterioare):DumiV0.69 actual, Dumi999 anterior.

Link profil panel:http://whitepanel.bugged.ro/profile/DumiV0.69

Am refacut aplicatia deoarece nu merge sa ii dau edit acesteia, nu stiu din ce motiv, multumesc anticipat.

Nickname pe server (+ anterioare): Dybala[]. (Selgros1337_ ; Selgros[]. ; Dybala.TAXiMETRiST

Vârsta: 15 ani si 11 luni.
Numele: Andrei Matache.
Ore jucate: 786
Level: 32.
Vechime pe server: Joc din mai 2016, cu diverse pauze.
Link profil panel: 
http://whitepanel.bugged.ro/profile/Dybala[].
Ce alte jocuri joci?: CS:GO, LoL, FIFA18, Call Of Duty, NFS, MKX, etc.
Ai fost banat vreodată?: Da, am fost banat o singura data pentru neactualizarea programelor prefetch, nu stiam ce sunt acelea atunci cand am primit banul.

Ai warn-uri?Dacă da câte?: Nu am nici un warn.
Descrie-te pe scurt: 
Ma numesc Andrei, am 15 ani si sunt elev in clasa a IX-a in cadrul Liceului Teoretic "Traian" din capitala. Ma auto-descriu ca fiind un baiat serios, cu simtul umorului si cei sapte ani de acasa. Sunt foarte glumet si calm. In timpul liber imi place sa ascult muzica, sa ma joc pe PC/PS4 sau sa ies cu prietenii la plimbare sau la fotbal. Sunt sigur ca nu va fi o problema sa ma integrez in acest grup deoarece sunt o fire foarte sociabila si ma adaptez usor la noi imprejurari sau colective.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?: Cel mai mult am stat in Taxi LV, 58 de zile si rank 5.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?: Am mai fost in Saints. Nu l-am parasit pentru ca am vrut ci pentru ca s-a dat wipe.
Cu cine te înțelegi din clan?: MrHead$hot, Xanoymaki, ArtIsAnExplosion etc.

De ce crezi că meriți în clan?: Consider ca merit sa fac parte din acest colectiv deoarece am experienta necesara pe server pentru a face fata intr-un clan serios precum Saints si pentru ca sunt o fire calma, care nu cauta cearta sau conflicte deci nu va fi nici o problema in a ma integra in acest clan.

Vreau sa mentionez ca eu sunt liderul unui clan, dar il pot lasa pe mana lui Milan[]. deoarece am foarte mare incredere in el (mi-a fost coleg de clasa in generala si acum inca tin legatura cu el)

Nickname pe server (+ anterioare): .KeegaN

Vârsta: 16 ani.
Numele: Victor.
Ore jucate: 1663.
Level: 49
Vechime pe server: Joc din Vara anului 2016.
Link profil panel: 
http://whitepanel.bugged.ro/profile/.Keegan
Ce alte jocuri joci?: Joc PUBG, Rainbow Six Siege, Gta Online,  CS:GO.
Ai fost banat vreodată?: Am fost banat acum un an pentru acumularea a 3/3 warns.

Descrie-te pe scurt:Sunt o persoana pasnica, imi place sa socializez cu oamenii si sa imi fac prieteni noi.

Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?:Am acumulat rank 5 si 54 de zile in factiunea School Instructors SF.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?: Am mai fost in Saints si am luat wipe in Decembrie.
Cu cine te înțelegi din clan?: SirUnited, Ciobi[], Yankee.
De ce crezi că meriți în clan?:Deoarece sunt un jucator activ si prietenos, cred ca ma voi incadra bine in acest clan.

Ai avut conflicte cu un membru din Saints?Nu cred.

Nickname pe server (+ anterioare):Akiro.       Anterior (CoRe.[]

Vârsta:Am 15 ani.
Numele:Costi.
Ore jucate:205 ore.
Level:20.
Vechime pe server:Aproape 4 ani.
Link profil panel:
Ce alte jocuri joci?:3-4 zilnic.
Ai fost banat vreodată?:Nu am fost banat.

Ai warn-uri?Dacă da câte?:Nu am warnuri.

Descrie-te pe scurt:Ma numesc Costi am 15 ani si sunt din Galati.Sunt un baiat cu bunul simt foarte dezvoltat,avant loc de Buna ziua pentru oricine,fiind un copil cu cei 7 ani de acasa.Imi place sa lucrez in diferite domenii pentru a imi face multi prieteni fiind o fire ambitioasa.

Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?:Sunt in taxi r4 51 days,pe acest cont nu am mai fost in factiuni.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?:Nu am mai fost in clanul St.
Cu cine te înțelegi din clan?:Cu anumiti playeri,sunt multi la numar.
De ce crezi că meriți în clan?:Deoarece sunt un player activ asa cum cere clanul,sunt respectuos,si am cei 7 ani de acasa.

Ai avut conflicte cu un membru din Saints?:Nu am avut.

Nickname pe server (+ anterioare): KeyShr3kt

Vârsta: Am varsta de 15 ani.
Numele: Ma numesc Dragomir Ionut.
Ore jucate: Am 442 ore jucate.
Level: Am level 25.
Vechime pe server: Joc de aproximativ un an, mai exact din aprilie 2017.
Link profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/KeyShr3kt

Ce alte jocuri joci?: Mai joc League of Legends foarte des, dar si alte jocuri, drept exemplu PUBG, Fortnite, GTA 5 s.a.m.d.
Ai fost banat vreodată?: Nu, nu am fost banat niciodata. Imi doresc sa-mi mentin un LP gol pe toata durata mea pe server.

Ai warn-uri?Dacă da câte?: Nu am niciun warn.
Descrie-te pe scurt: Sunt un baiat simplu, un elev de clasa a 8-a care isi doreste sa obtina cat mai multe rezultate bune pentru a-si asigura un viitor bun. Sunt silitor si muncesc foarte mult pentru a atinge un scop. Sunt prietenos, ador sa-mi petrec timpul cu prietenii si familia, dar mai ales cu prietena mea. Ma atasez foarte repede de persoanele cu care vorbesc si ma doare enorm de mult cand sunt tradat sau mintit.
Cât ai stat cel mai mult într-o facțiune? Ce rank, câte zile?: Cel mai mult timp petrecut intr-o factiune este de 78 zile in Las Venturas Police Department, unde am acumulat rank-ul 5.
Ai mai fost în Saints?Daca da, de ce ai părăsit clanul?: Am mai fost in Saints si am fost scos de catre Roger, deoarece inainte de a se realiza fuziunea si multi jucatori erau pe masina lui Eugen, eu facusem o gluma, recunosc, proasta, de a spune "Remove Miichael". Promit ca daca as primi ocazia sa reintru in clan, nu o sa mai fac lucuri de genul.
Cu cine te înțelegi din clan?: Ma inteleg O.K. cu Kristyan (am fost colegi in LVPD) si cu MrHead$hot (am fost colegi in Taxi LV).
De ce crezi că meriți în clan?: Cred ca merit sa intru in clan deoarece am un trecut curat pe server, iar acea greseala pe care am facut-o consider ca poate fi iertata, deoarece a fost o gluma, intr-adevar, negandita pe moment.

Ai avut conflicte cu un membru din Saints?: Nu, nu am avut conflict cu absolut nimeni din clan. M-am inteles bine cu membrii de acolo pe durata in care am stat in clan.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.