Jump to content

[RESPINS]Aplicatie THiNKiNG- Reborn of Angels

Predica Claudiu
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname:  THiNKiNG

Level: 40

Ore jucate: 1657 de ore.

Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/THiNKiNG 

Sanctiuni recente (poza cu toate sanctiunile din panel):   https://imgur.com/a/1IavM

Cum crezi ca te-ai remarcat pe server?: Prin prietenii si prin ajutorul meu acordat orcarui player.

De ce vrei sa intri in clan?:  Deoarece imi place foarte mult acest clan, si imi doresc sa cunosc mai multa lume.

Ai mai facut parte din acest clan?: Nu , nu am mai facut parte din clan.

Enumera cativa membrii ai clanului cu care te intelegi: Nu cunosc pe nimeni din acest clan.

Ai mai facut parte si din alte clanuri? Daca da, care sunt acestea?: Da, Royal Bugged , 5th Avenue , Eagles.

Ai verificat daca esti pe ''Fallen Angels''?: Da, am verificat.

Ai citit si celelalte topic-uri? Ar putea sa iti fie de folos: Nu , dar o sa le citesc.

Esti constient de faptul ca in acest clan respectul reciproc este pe primul loc?: Da, sunt constient.

Informatii legate de viata reala:

Cum te numesti?: Predica Claudiu

Varsta reala: 17 ani

Din ce oras esti?: Osica de Sus

Care sunt pasiunile tale?: Fotbalul si calatoritul

Descrie-te in minim 30 de cuvinte: Ma numesc Predica Claudiu , am 17 , imi place fotbalul si calatoritul. Nu prea ma pasioneaza scoala, insa cu toate astea am note destul de ok multumita colegului meu de banca. Astept cu nerabdare sa implinesc varsta de 18 ani , sa pot sa iau permisul si daca se poate si BAC-ul , dar cam greu cu asta. Acesta sunt eu , sper ca o sa ne cunoastem mult mai bine in continoare.

Edited by Predica

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.