Jump to content

Deschid o pagina pentru designeri !

Wiz14

Recommended Posts

-Salut Bugged, eu vreau sa imi deschid un site predestinat celor ce fac design si se pricep.

-Eu lucrez mereu la site, cei ce sunt interesati sa lase un mesaj aici pe post pentru a discuta !

Vreau sa imi lasati sugesti pentru site !

Ciu stima comunitatea Bugged

Destul de interesant.

Ma gândeam, sa fie imparțit pe categorii site-ul:

-Resurse pentru orice fel de creație

-Artworks

-Digital paint/art

-Cereri

Și fiecare sa poată avea un profil vizibil pe care sa fie evaluat de ceilalți. Un fel de sistem de stele.

O buna idee, ma reapuc sa bag sistemul de profil doar ce l-am scos, dar chiar ai o idee foarte foarte buna 

Va las aici site-ul sa vedeti ce am facut pana acum www.wizarmy.ucoz.ro

Domeniul nu e așa de atrăgător, însă este adecvat . Astfel de site-uri cer timp și bani, designerii buni nu o să vină pe site pe degeaba, sunt designeri care lucrează pe bani, eu personal mă ocup de logo-uri și primesc bani decenți și nu aș veni dacă nu aș avea vreun beneficiu, no hate însă trebuie să mă întrețin cu ceva. Succes

Domeniul nu e așa de atrăgător, însă este adecvat . Astfel de site-uri cer timp și bani, designerii buni nu o să vină pe site pe degeaba, sunt designeri care lucrează pe bani, eu personal mă ocup de logo-uri și primesc bani decenți și nu aș veni dacă nu aș avea vreun beneficiu, no hate însă trebuie să mă întrețin cu ceva. 

Eu nu fac un site pentru designeri buni care lucreaza pe bani, eu fac pentru incepatori, care isi doresc sa își expuna artwork-urile . Site-ul necesita ceva tip insa nu si bani

Domeniul nu e așa de atrăgător, însă este adecvat . Astfel de site-uri cer timp și bani, designerii buni nu o să vină pe site pe degeaba, sunt designeri care lucrează pe bani, eu personal mă ocup de logo-uri și primesc bani decenți și nu aș veni dacă nu aș avea vreun beneficiu, no hate însă trebuie să mă întrețin cu ceva. Succes

Eu nu fac un site pentru designeri buni care lucreaza pe bani, eu fac pentru incepatori, care isi doresc sa își expuna artwork-urile . Site-ul necesita ceva tip insa nu si bani

Există și tumblr, asta e ceea ce încerc să-ți zic, nu are rost să mergi pe acest lucru pentru că nu o să ajungi la nimic cu el, începătorii nu au ce artwork-uri să pună pentru că sunt începători, ai spus singur că e site tip free, adică pe un sub-domeniu și deci îl populezi degeaba neavând cum scoate un profit sau cine face activitate pe el, mai degrabă îți recomand să deschizi o pagină de fb pentru designeri, acolo câștigi și bani, e populat și e și gratis, no hate doar ți-am zis ca să nu depui efort degeaba. Succes again

Există și tumblr, asta e ceea ce încerc să-ți zic, nu are rost să mergi pe acest lucru pentru că nu o să ajungi la nimic cu el, începătorii nu au ce artwork-uri să pună pentru că sunt începători, ai spus singur că e site tip free, adică pe un sub-domeniu și deci îl populezi degeaba neavând cum scoate un profit sau cine face activitate pe el, mai degrabă îți recomand să deschizi o pagină de fb pentru designeri, acolo câștigi și bani, e populat și e și gratis, no hate doar ți-am zis ca să nu depui efort degeaba. Succes again

Ok inteleg nu e bine sa fac accest site, e o irosire de timp si bani ! care nu poate aduce nimic

• 8 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.