Jump to content

Aplicatie-Wolves-Vlaadut..-School Instructors LV 45 days rank 5 -Taxi LS 49 days rank5-Actuala LVPD rank 1 6 days.

Ionut4667

Recommended Posts

● Nickname actual:Vlaadut..

● Nickname-uri anterioare:_VLADUT_ si CruiseOfficial

● Poză cu sanctiunile primite (LP):https://imgur.com/a/QiuIh

● Poză cu invitația de la un membru:https://imgur.com/a/VyVZI

● Cum te numești?:Vlad.

● Ce varstă ai?:Am 16 ani , abia impliniti acum 2 zile.

● Din ce oras ești?:Ploiesti jud. Prahova.

● Descrie-te în minim 20 cuvinte:Ma numesc Vlad am 16 ani si sunt o persoana prietenoasa.Imi place sa-i respect pe cei din jurul meu dar mi-ar placea sa si primesc acest respect inapoi,tot timpul vreau sa intalnesc oameni noi si noi experiente.

● Doresc să fac parte din clanul Wolves deoarece:Este un clan unic pe server , foarte bine organizat.Cat si despre membrii acestuia pot spune ca sunt niste oameni de nota 10+

● Cel mai mult timp petrecut într-o factiune?:115 zile pe un cont anterior, mai exact in Paramedic LV.

● Cel mai putin timp petrecut într-o factiune?:14 zile.

● Există un membru din clan cu care nu te întelegi sau ai avut vreo altercatie cu vreun membru al clanului?:Ma inteleg foarte bine cu Paris si Velea , sunt 2 baieti de nota 20.Va pup <3 <3

● Ai mai făcut parte si din alte clanuri? Care sunt acestea si de ce ai iesit?:Da , au fost multe clanuri.Dar cele mai importante au fost:Saints 50 de zile si King. undeva la 50-60 de zile.

● Ai mai fost în clanul Wolves? Dacă ai fost, de ce ai iesit?:Nu , nu am mai fost.

● Ai verificat dacă esti pe blacklist-ul clanului?:Da, si nu sunt.

● Detii si alte conturi? Dacă detii, precizează acele conturi:Da, contul Vlaadut[] de level 7 facut pe green.bugged.ro acum ceva timp.

● Folosesti Discord?:Desigur.

@, Deocamdata esti respins. Pe viitor daca reusesti sa te remarci pozitiv, si esti activ. Cu mare drag astept o aplicatie din partea ta.

O gramada de mail-uri schimbate. Nu stiu cine este pe cont in acest moment.

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.