Jump to content

[ACCEPTAT]Aplicatie DUNK - Reborn of Angels

Chainsaw
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: DUNK

Level: 28

Ore jucate: 683

Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/DUNK

Sanctiuni recente (poza cu toate sanctiunile din panel): https://imgur.com/a/3XwUP

Cum crezi ca te-ai remarcat pe server?: Prin respectul meu fata de prieteni si de ceilalti jucatori.

De ce vrei sa intri in clan?: Imi doresc sa intru in [RA] demult. Un motiv justificat ar fi acela ca activitatile sunt interesante: glume, distractie, impartit de opinii, et cetera. Sper ca de data asta sa primesc o sansa in a ma alatura colectivului.

Ai mai facut parte din acest clan?: Nu.

Enumera cativa membrii ai clanului cu care te intelegi: Mandor, KdsC305, Fallan, SLOWN si alte colegi din SFPD.

Ai mai facut parte si din alte clanuri? Daca da, care sunt acestea?: Am mai facut parte din STH., .Royal si .BurN. In rest, nu-mi mai aduc aminte exact, ideea e ca deseori au fost clanuri neserioase care s-au dus imediat.

Ai verificat daca esti pe ''Fallen Angels''?: Da.

Ai citit si celelalte topic-uri? Ar putea sa iti fie de folos: M-am uitat in mare.

Esti constient de faptul ca in acest clan respectul reciproc este pe primul loc?: Desigur.

Informatii legate de viata reala:

Cum te numesti?: Numele meu este Yasser.

Varsta reala: 18 ani.

Din ce oras esti?: Sunt din Agadir, Maroc.

Care sunt pasiunile tale?: Imi place sa joc fotbal sport care-l practic din placere, sa ies cu prietenii in oraa sau sa inot, sa ma joc pe PC, sa ascult muzica.

Descrie-te in minim 30 de cuvinte: Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, respectuos, calm, mereu cu zambetul pe buze si optimist. Intodeauna am urat minciuna si persoanele cu doua fete.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.