Jump to content

[ACCEPTAT]Aplicatie K1DDA99 - Reborn of Angels

Teodor Florin
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: Nickname-ul meu este K1DDA99

Level: Am level 30.

Ore jucate: Am 1429 ore.

Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/K1DDA99

Sanctiuni recente (poza cu toate sanctiunile din panel):https://imgur.com/a/GFnR6

Cum crezi ca te-ai remarcat pe server?:Nu cred ca am iesit in evidenta cu ceva pana acum.

De ce vrei sa intri in clan?: Vreau sa intru in acest clan,  deoarece cred ca membrii sunt cei mai respectati si cunoscuti de pe server.

Ai mai facut parte din acest clan?: Din  pacate, nu am mai facut parte din acest clan.

Enumera cativa membrii ai clanului cu care te intelegi: Mandor si Fallen si vreau  sa mai imi fac si altii cand am sa intru in clan.

Ai mai facut parte si din alte clanuri? Daca da, care sunt acestea?:Am facut parte din multe clanuri, dar cele mai cunoscute sunt  .BurN si Stay High

Ai verificat daca esti pe ''Fallen Angels''?: Da, am verificat si nu sunt.

Ai citit si celelalte topic-uri? Ar putea sa iti fie de folos: Da le-am citit cu atentie

Esti constient de faptul ca in acest clan respectul reciproc este pe primul loc?: Desigur.

Informatii legate de viata reala:

Cum te numesti?:  Ma numesc Teo.

Varsta reala: Am 16 ani!

Din ce oras esti?: Sunt din orasul Draganesti  Olt.

Care sunt pasiunile tale?: Pasiunea mea este fotbalul.

Descrie-te in minim 30 de cuvinte: Sunt un tip respectos, cine stie sa ma respecte va fi si el respectat in felul sau. Urasc sa aud minciuni din partea altor persoane, sunt iventiv si cu spirit de echipa. Nu sunt eu jucatorul sau ''omul'' perfect daca vreti, dar tot ce pot spune este ca nu-mi las capul jos nici odata cand e vorba de familie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.