Jump to content

Aplicație Iron Rangers - Amphyis - Lider Paramedic Department, 3x rank 6 Paramedic Departament

Amphyis
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: Amphyis

Level: 69

Ore jucate: 2972 ore jucate

Poza cu invitatia: https://imgur.com/a/jVG9J4N

Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/Amphyis

Sanctiuni (poza cu sanctiunile din panel): https://imgur.com/a/EY5JP33

Cateva realizari pe server: Am fost liderul facțiunii Paramedic Department, de 3 ori co-liderul acesteia, am acumulat în facțiunile de tip Paramedic peste 600 de zile, în departamente peste 200 de zile, aproximativ 3.000 de ore jucate și o mână de amici super de treabă.

Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP?: League of Legends. 

De ce vrei sa intri in clan: Doresc să fac parte din acest clan datorită anumitor membri pe care îi voi enumera mai jos, dar și datorită faptului că este un clan în care nu sunt oameni care doar își văd interesul, în teorie, și apreciez foarte mult acest lucru.

Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, care sunt acestea?: Da, am mai făcut parte din foarte multe clanuri, de exemplu: Saints, The Legends, Seraphim Family, Rogue Warriors, Phalanx etc.

Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'Iron Rangers'?: Da, am verificat acest lucru.

Enumera cativa membrii ai clanului cu care te intelegi: Bestd, Anton, Keepa, Toni, Kova, Larisa și Translucid.

Care sunt planurile tale de viitor?: Nu știu ce îmi va rezerva viitorul, dar îmi doresc ca pe viitor să urmez facultatea de automatică și calculatoare din București, urmând după o carieră în domeniul IT.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Mă numesc Vlad.

Varsta reala: Am vârsta de 18 ani. 

Descrie-te in minim 20 cuvinte: Mă consider un băiat cu o personalitate complexă. Sunt mai mereu pus pe glume dar și serios când situația o cere. Sunt un băiat cu cei 7 ani de acasă, căruia îi place să lucreze în echipă, prietenos și nu în ultimul rând respectuos. 

Ce pasiuni ai?: Pasiunile mele sunt nenumărate, dar mă voi rezerva la cele principale care sunt dansul, moda și înotul.

Edited by Amphyis