Jump to content

Bug timp jail

mainz
 Share

Recommended Posts

Am primit jail o data dupa ce s-a facut update-ul si am stat 5 minute. A doua oara am fost prins de politie si imi scrie ca trebuie sa stau la inchisoare 30 de minute, nu 5 minute cat ar trebui sa fie dupa update.
https://imgur.com/a/o2hssn2

UPDATE: Am mai dat cateva roburi, vreo 5-6, la toate am avut "Eliberat in 5 minute" mai putin la asta. Cred ca se intampla asta doar atunci cand dai Fail Rob.

Edited by mainz
update

Nu cred că este bug. Pe black e 4 minute. Scapi mai repede de jail dacă lasi politistul să te ucidă fără să te sinucizi tu sau să dai /q / relog. Dacă te omori si după te duci la politist să iei kill vei avea 30 de minute.

13 hours ago, QuiNNNN said:

Nu cred că este bug. Pe black e 4 minute. Scapi mai repede de jail dacă lasi politistul să te ucidă fără să te sinucizi tu sau să dai /q / relog. Dacă te omori si după te duci la politist să iei kill vei avea 30 de minute.

Nu m-am sinucis. Am murit pentru ca am intrat cu motocicleta in benzinarie din greseala pentru ca aveam roata sparta, adica a fost ceva inevitabil.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.