Jump to content

Aplicatie Wolves - JayCole - Tester Ballas Rank 5 62 days

HeroinComBat
 Share

Recommended Posts

Nickname actual:JayCole

● Nickname-uri anterioare:TheThief[bM],NightDream

● Link userpanel (WHITE):http://whitepanel.bugged.ro/profile/JayCole

● Poză cu sanctiunile primite (LP):https://imgur.com/ZWnVh1M

● Poză cu invitația de la un membru:https://imgur.com/VlJ0PXT

● Cum te numești?:Ma numesc Major Tibor.

● Ce varstă ai?:Am 18 ani.

● Din ce oras ești?:Sunt din orasul Baia Mare.

● Descrie-te în minim 20 cuvinte:Niciodata nu mi-a placut sa ma descriu, sunt destule de spus, dar o sa mai spun si eu cateva lucruri despre mine. O sa incep cu faptul ca sunt o persoana obisnuita, cu preocupari normale. Sunt optimist si ma consider o persoana norocoasa din multe puncte de vedere. Imi plac obiectele mici, dar cu un mare impact emotional. Nu incerc sa par nimic din ceea ce nu sunt. Desi ma supar uneori repede, iert usor, nu stau mult suparat. Seriozitatea ma defineste, sunt un baiat foarte respectuos, inteleg repede, ascult de catre superiorii mei, sunt generos, perseverent, silitor, hobby-urile mele sunt SA:MP si Kickbox. Sunt o fire energica, in continua cautare de senzatii noi. Ma imprietensc foarte repede cu oamenii, imi place sa socializez si sa ma distrez, dar cand vine vorba de munca, totul se schimba radical. In timpul liber imi place sa ies cu prietenii la fotbal, sa ma plimb sau sa ma joc la PC.

● Doresc să fac parte din clanul Wolves deoarece:Doresc sa fac parte din Clanul Wolves pentru ca este un clan de top cu membri de gasca si cooperativi in orice situatie.

● Cel mai mult timp petrecut într-o factiune?:Am petrecut 97 days in SFPD.

● Cel mai putin timp petrecut într-o factiune?:Am stat o zi in Taxi L.S.

● Există un membru din clan cu care nu te întelegi sau ai avut vreo altercatie cu vreun membru al clanului?:Nu.

● Ai mai făcut parte si din alte clanuri? Care sunt acestea si de ce ai iesit?:Am facut parte din Clanul CrS., TLG, Wolves cred ca au fost mai multe clanuri dar nu le mai tin eu minte. Din CrS. am iesit pentru ca nu ma intelegeam cu unele persoane decat sa fac probleme mai bine ies. Din celelalte clanuri nu mai tin minte de ce am iesit. Din Wolves am iesit ca mi se stricasera P.C-ul.

● Ai mai fost în clanul Wolves? Dacă ai fost, de ce ai iesit?:Nu am mai fost.

● Ai verificat dacă esti pe blacklist-ul clanului?:Da, si nu ma aflu.

● Detii si alte conturi? Dacă detii, precizează acele conturi:Nu detin, dar probabil vor fi pe Ip-urile mele ceva conturi pentru ca eu ma joc pe Wifi si mai sunt si unii vecii pe Wifi-ul meu.

● Folosesti Discord?:Foarte rar il folosesc, am PC un pic cam slab si nu-mi duce bine Discord-ul.