Jump to content

Aplicatie Wolves Shedan R5 Taxi SF

Shedan
 Share

Recommended Posts

● Nickname actual:Shedan

● Nickname-uri anterioare:ExTazzz,Born
● Link userpanel (WHITE):http://whitepanel.bugged.ro/profile/Shedan
● Poză cu sanctiunile primite (LP):https://imgur.com/a/iBonjvH
● Poză cu invitația de la un membru:https://imgur.com/a/2GxyHnN
● Cum te numești?:Ma numesc Alin
● Ce varstă ai?:Am 17 ani.
● Din ce oras ești?:Eu locuiesc la tara Poiana mare Judetul Dolj Oras Calafat.
● Descrie-te în minim 20 cuvinte:
Ma numesc Alin, am 17 ani si locuesc in Poiana Mare judetul Dolj.Consider ca seriozitatea ma caracterizeaza, poate este si varsta de vina, imi place sa imi las loc de "buna ziua" oriunde si intotdeauna, nu imi place sa fiu lingusitor, detest persoanele false care fac asta. Nu incurc niciodata persoanele din jurul meu cu fapte sau comentarii aiurea, nu ma bag in seama daca nu am ceva de spus. Imi place sportul, iar timpul liber care imi ramane il acord PC-ului, pentru mine SA:MP este o activitate relaxanta, respectul si stima la mine sunt pe primul loc. Traiesc pe principiul respecta si vei fii respectat .Imi place foarte mult sa imi petrec timpul printre masini.Sunt o persoana calma, corecta si cu toate tiglele pe casa. Stiu sa glumesc cand trebuie dar cand trebuie sa imi fac treaba o tratez cu cea mai mare seriozitate cu care pot. Sunt sociabil si imi fac multi prieteni.Nu imi place sa imi bag nasul unde nu este treaba mea, iar atunci cand cineva se comporta urat cu mine incerc sa las de la mine, pentru ca nu imi place sa fiu certaret. Totodata sunt o persoana care apreciaza si sprijina munca in echipa. Ca un "defect" as putea spune ca ma enervez destul de repede atunci cand cineva face un lucru care sa ma deranjeze, dar imi stapnesc aceasta mica problema.Consider ca o calitate a mea este respectul, deoarece acesta este foarte importanta in relatia cu cei din jurul tau.

● Doresc să fac parte din clanul Wolves deoarece:Doresc sa fac parte din clanul Wolves deoarece este cel mai bun clan dupa server si cu un lider foarte bun.
● Cel mai mult timp petrecut într-o factiune?:48 Zile
● Cel mai putin timp petrecut într-o factiune?:Cel mai putin am petrecut 1 zi.
● Există un membru din clan cu care nu te întelegi sau ai avut vreo altercatie cu vreun membru al clanului?:Nu.
● Ai mai făcut parte si din alte clanuri? Care sunt acestea si de ce ai iesit?:Da am facut parte din clanul Saints (St.) si l-am parasit pentru ca a expirat.
● Ai mai fost în clanul Wolves? Dacă ai fost, de ce ai iesit?:Nu,nu am mai fost in clanul Wolves.
● Ai verificat dacă esti pe blacklist-ul clanului?:Da.
● Detii si alte conturi? Dacă detii, precizează acele conturi:Da detin contul .Shedan.
● Folosesti Discord?:Da uneori.

Edited by Florin Alin Alin