Jump to content

Warn Fara MOTIV

IulianD00M
 Share

Recommended Posts

https://imgur.com/a/Gh0cobI

Pentru f** eu nu cred ca primesti warn 

In primul rand Madylysm era cu SaDok on duty face somatie fara motiv pe mine.   https://imgur.com/a/k5qiqQy

Iar el probabil fiind prieten Madyslym a facut postu si el imediat mi-a dat warnu ca sa imi strice tot rostu pe server...

Sper ca SaDok sa isi ia remove din functia de ADMIN si Madylym sa isi ea remove din functia de HELPER.

Edited by IulianD00M

Dupa ce mi-a dat warn mi-a dat si mute! 

Cred ca ei sunt cei mai frustrati playeri de pe tot serverul..

Iar mie sa mi se scoata warnu si mutu de la Last Punish.

Efectiv ei mi-au stricat contul!

Iar postul sa fie reevaluat!

Edited by IulianD00M

Deci:

1.Daca vrei sa vezi dovada pentru somatie trebuie sa ii faci o reclamatie la factiunea din care face parte.

EX: intri pe panel, http://bluepanel.bugged.ro

Apesi la factiuni, cauti factiunea lui, apesi pe members si il cauti pe baiatu'  care a facut ceva rau.

Bun, cariera ta de post-hunter incepe aici.

Dupa ce ti-ai gasit victima in lista cu membri factiunii, apesi pe "Reclama player" si la dovezi pui o poza de la somatia lui si la detalii poti sa ceri dovada.

Ex: Barosane, vreau si eu dovada pentru somatie (probabil ca are dovada da', p*** mea, merita sa incerci)

2.Reclamatiile pentru helperi/admini 

Deci, acum uiti totat ca baiatu' cu factiune ti-a stricat chefu' de server sau joc (Gen:" m### Bugged, la Awake e mai misto" da' te intorci ca acolo e mai de c****, ca aici.

Revenind, apesi pe Menu si acum direct la "Staff", iti cauti bulangiu' care te-a sanctionat si apesi pe numele lui dupa apesi pe "Reclama player" si modifici "Motiv reclamatie" in "Admin/helper abuse, pui dovezile ca ti-a dat warn/mute sau mu... Ban

Si la "Delatii" faci pe smecheru' gen "Barosane, altii au injurat mai urat( pui alte dovezi) si eu primesc warn pentru "f**"? 

Daca nu o sa fie sanctionat/ scos warn, faci ca un mafiot adevarat si deschizi o alta reclamatie in care il injuri.

Bafta.

• Like 1

Daca faci un topic aici, nu faci decat sa agravezi situatia.

Daca tu crezi ca vei rezolva ceva la topic-ul cu "Probleme hardware/Software" in legatura cu server-ul, slabe sanse.

Iti sugerez sa abandonezi ideea, si sa abandonezi si ideea de a vorbi cu un limbaj de genul pe server.

In primul rand, arata ne-seriozitatea, si in al doilea rand, poti primi sanctiuni, cum ai primit si acum.

Ai grija data viitoare, si ai grija sa nu primesti ban si pe forum. Asa ceva se sanctioneaza, sa stii.

• 3 months later...