Jump to content

GTA SAN ANDREAS REMASTERED V5 2018 (TEASER)

Derrek
 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor  si bine v-am regasit!

Eu sunt Alex (Derrek) si in acest topic o sa va prezint noul meu proiect de moduri. Lucrez de aproximativ 7 luni la acest proiect si este aproape gata ! Lucrarile au fost oprite din pacate 2 luni pentru ca mi s-a stricat pc-ul!. Insa acum l-am reparat si o sa contiuni acest proiect mult asteptat de multi dintre voi !

Am cautat anumite moduri care sa faca jocul foarte frumos, si realistic, timp de 7 luni. M-am axat mult pe partea de grafica si am realizat un modpack optimizat si cu grafica foarte realistica.. 

(( PREZENTARE MODURI : ))

Informatii utile : 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
*ACEST MODPACK ESTE UNUL HIGH-END PC!!!*

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Acest modpack o sa contina :

-Mod pe masini HD full tunabile
-Mod de pomi HD
-Strazi / texturi / case / interior / skin-uri toate modificate
-Mod de faruri realistic
-SA:MP Addon 
-2dfx - lumini pe timp de noapte
-Skybox (cer) modificat
-Arme schimbate HD
-Sunete schimbate
-Enb series Meidum pc

----------------------------------------------------------------
Moduri utile care NU o sa fie  incluse in modpack :

Fastscreen.asi - http://moduri.ro/screenshot/ (nu o sa fie inclus deoarece provoaca crash cand puneti un checkpoint pe mapa de pe esc.)

-CopCMD.cs - nu o sa fie inclus deoarece nu toti fac parte dintr-un departament de politie

- SA:MP Panoramic Camera - aduce o foarte mare modificare a jocului, si o grafica foarte diferita, insa provoaca bug la SNIPER nu puteti sa dati zoom.. Link : http://moduri.ro/mod-de-camera/

Modpack-ul a fost testat pe urmatoarele specificatii :

CPU: Intel core i5 6400
GPU : nvidia 610

Dar si pe

CPU: AMD Vishera fx 4350
GPU : RADEON HD 7850

Cerinte minime de sistem !

CPU : Intel Quad Core 2,4GHz /AMD Athlon 64 X2 4600+ 2.4 GHz
GPU :  ATI Radeon 5850 series 1 GB / NVIDIA GeForce 210 1GB 
RAM : 4 GB MINIM / 6 GB RECOMAND / nu incercati sa jucati pe 2 gb ram.

Sper ca o sa va placa aceste moduri, probabil luna aceasta o sa le uploadez. Va urez spor la joc si ne mai auzim curand, probabil cu alte moduri. 

Edited by Derrek
  • Upvote 2

• 2 weeks later...
On 8/16/2018 at 6:55 PM, Derrek said:
Salutare tuturor  si bine v-am regasit!

Eu sunt Alex (Derrek) si in acest topic o sa va prezint noul meu proiect de moduri. Lucrez de aproximativ 7 luni la acest proiect si este aproape gata ! Lucrarile au fost oprite din pacate 2 luni pentru ca mi s-a stricat pc-ul!. Insa acum l-am reparat si o sa contiuni acest proiect mult asteptat de multi dintre voi !

Am cautat anumite moduri care sa faca jocul foarte frumos, si realistic, timp de 7 luni. M-am axat mult pe partea de grafica si am realizat un modpack optimizat si cu grafica foarte realistica.. 

(( PREZENTARE MODURI : ))

Informatii utile : 
*ACEST MODPACK ESTE UNUL HIGH-END PC!!!*

Acest modpack o sa contina :

-Mod pe masini HD full tunabile
-Mod de pomi HD
-Strazi / texturi / case / interior / skin-uri toate modificate
-Mod de faruri realistic
-SA:MP Addon 
-2dfx - lumini pe timp de noapte
-Skybox (cer) modificat
-Arme schimbate HD
-Sunete schimbate
-Enb series Meidum pc

----------------------------------------------------------------
Moduri utile care NU o sa fie  incluse in modpack :

Fastscreen.asi - http://moduri.ro/screenshot/ (nu o sa fie inclus deoarece provoaca crash cand puneti un checkpoint pe mapa de pe esc.)

-CopCMD.cs - nu o sa fie inclus deoarece nu toti fac parte dintr-un departament de politie

- SA:MP Panoramic Camera - aduce o foarte mare modificare a jocului, si o grafica foarte diferita, insa provoaca bug la SNIPER nu puteti sa dati zoom.. Link : http://moduri.ro/mod-de-camera/

Modpack-ul a fost testat pe urmatoarele specificatii :

CPU: Intel core i5 6400
GPU : nvidia 610

Dar si pe

CPU: AMD Vishera fx 4350
GPU : RADEON HD 7850

Cerinte minime de sistem !

CPU : Intel Quad Core 2,4GHz /AMD Athlon 64 X2 4600+ 2.4 GHz
GPU :  ATI Radeon 5850 series 1 GB / NVIDIA GeForce 210 1GB 
RAM : 4 GB MINIM / 6 GB RECOMAND / nu incercati sa jucati pe 2 gb ram.

Sper ca o sa va placa aceste moduri, probabil luna aceasta o sa le uploadez. Va urez spor la joc si ne mai auzim curand, probabil cu alte moduri. 

Am incercat sa le arat videoclipul unor prieteni, dar din pacate nu mai e valabil, sper sa scoti cat de curand modpack-ul.

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.