Jump to content

Cerere Southers Rocket - CharltonBAWS.

Charlton
 Share

Recommended Posts

• Nick pe server: CharltonBAWS
  • Level: Detin level 42.
  • Ore jucate: Detin 1146 ore jucate.
  • Vechime pe server: Aproximativ 5 ani, bineinteles cu mici pauze.
  • Link către profilul de panel:  http://bluepanel.bugged.ro/profile/CharltonBAWS
  • De ce dorești să faci parte din acest clan?: La aceasta intrebare o sa fiu destul de scurt in raspuns. Acum aproximativ 6 luni am mai facut parte din acest clan, bineinteles am avut probleme cu PC-ul dupa cum se vede si in FH-ul meu, am multi prieteni vechi, cat si noi in acest clan. Dintotdeauna clanul .sR a fost recunoscut prin membrii cu bun simt, majoritatea membrilor sunt membri saritori la ajutor, ceea ce rar gasesti in clan-uri. In acel timp nu am avut probleme cu absolut nimeni din acest clan, cat nici in acest moment nu am probleme cu nimeni. Acest clan mi a ramas tiparit in minte si as fi foarte fericit daca mi s-ar mai acorda o sansa. Multumesc.
  • Poză cu invitația: https://imgur.com/a/w96JroO
  • Membrii pe care îi cunoști din clan: C0smin, Slacker, Samir, ZoinKz, Klaus, KewL si cred ca mai sunt cativa pe care i-am ezitat. 
  • Ai mai făcut parte din Southers Rocket? De ce ai iesit?: Da, am mai facut parte in luna Februarie a, acestui an. Cum am mentionat si mai sus, mi s a defectat PC-ul si am fost scos pe inactivitate. Dupa cum se vede la poza de la Sanctiuni recente aveam si tag-ul in luna Februarie.
  • Sancțiuni recente: http://bluepanel.bugged.ro/lp
  • Ai mai fost în alte clanuri? Care sunt acestea?: In AIM, am avut clan ul meu Yakuza si cam atat cred, dar bineinteles acestea la sfarsitul anului 2017.

Informatii din real-life:

• Cum te numești?: Ma numesc George.
  • Ce vârstă ai?: Implinesc 18 ani pe 15 Octombrie.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: In majoritatea timpului meu liber ori merg la sala, prin oras sau pe SA:MP.
  • Descrierea personală (doar calitățile morale, fără cele fizice): Eu ma vad un baiat foarte sincer, foarte prietenos, mereu sarind la ajutor indiferent de situatie sau de persoana. In rest nu stiu ce as mai putea spune, unii chiar stiu mai multe despre mine. Ce i ce nu stiu, este timp destul.  
  • Din ce oraș ești?:Sunt din judetul Galati.
Edited by CharltonBAWS