Jump to content

Recommended Posts

Nick pe SA:MP: [email protected]

Ore jucate: 575.69

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/[email protected]

Nick-uri anterioare: Doar [email protected] il am de cand am inceput sa ma joc sa.mp .

Sanctiuni recente: Am facut c-bug pe un perete si am primit Warning.

De cat timp joci SA:MP?: De aproximativ 4 ani, dar pe White.bugged.ro. joc cam de 2 ani.

Ce jocuri mai joci?: Mai ma joc League Of Legends din cand in and.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, nu am mai fost in acest clan, dar imi doresc!

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Nu pot spune ca ma inteleg cu cativa membri din acest clan. Dar mai ma joc din cand in cand cu uni dintre ei la paint.

Nume in real: Ma numesc Tiplea Cosmin.

Varsta: Am varsta de 17 anii.

Descrie-te in cateva cuvinte: Sa incep cu inceputul. 

Ma numesc Tiplea cosmin, am 17 anii, sunt din Sighetul Marmatiei. Sunt un baiat care i place sa se distreze, dar sunt si serios cand e vorbe de ceva important. 

Mai lucrez ca Mecanic in timpul liber sa zic asa, [gen cand nu sunt la liceu]

Imi place sa ma joc SA.MP , joc fotbal de performanta, si cam atata , nu prea stiu sa ma descriu asa bine.

Folosesti aplicatia Telegram?: Da

Folosesti aplicatia Discord?: Da

Nick pe SA:MP: Miezu2.0

Ore jucate: 272

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/Miezu2.0

Nick-uri anterioare: Miezu2.0 Adin_aladin$$ Adin_Adinel$$.

Sanctiuni recente: AFK in PNS.

De cat timp joci SA:MP?: Pai am jucat si pe green si pe yellow dar am ramas pe red tot ce stiu e ca am 5 ani pe cominitatea bugged.

Ce jocuri mai joci?: Mai joc fifa si atta.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu am fost dar as vrea sa fiu intr-un clan mai matur.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Y0nuTz.[]. Fabian.

Nume in real: Ma numesc Adin

Varsta: Am frumoasa varsta de 16 anii.

Descrie-te in cateva cuvinte: Salut ma numesc Adin sunt din Localitatea Deda am 17 Ani si imi place sa ma joc pe pc si sa ies pe afara cu prieteni sau sa stau cu ei in confe.

Folosesti aplicatia Telegram?: Nu stiu ce este acesta.

Nick pe SA:MP: (Alexandru

Ore jucate: 449

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/(Alexandru

Nick-uri anterioare: ..Alex

Sanctiuni recente: Nu am.

De cat timp joci SA:MP?: Joc SA:MP de 3 ani jumate.

Ce jocuri mai joci?: nu mai joc nimic inafara de SA:MP

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, nu am mai fost si imi doresc sa intru pentru ca ma inteleg cu multi pleyeri bine din clan si as dori sa fim mai apropiati.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: .Denis, Mihai.[], Uzzik, si mai sunt cativa.

Nume in real: Alexandru Hofmann

Varsta: Am 21 de ani.

Descrie-te in cateva cuvinte: 

Sa incep cu inceputul. 

Ma numesc Tiplea cosmin, am 17 anii, sunt din Sighetul Marmatiei. Sunt un baiat care i place sa se distreze, dar sunt si serios cand e vorbe de ceva important. 

Imi place sa ma joc SA.MP , joc fotbal de performanta, si cam atata , nu prea stiu sa ma descriu asa bine.

Folosesti aplicatia Telegram?: Nu.

Folosesti aplicatia Discord?: Nu.

Nick pe SA:MP: Casian

Ore jucate: Detin 252 ore jucate.

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/Casian

Nick-uri anterioare: Am mai avut un cont mai mare cu nick Vasyw0w.

Sanctiuni recente: L-am facut pe un taximetrist "Sclav" si am primit mute.

De cat timp joci SA:MP?: Ma joc SA:MP din anul 2016.

Ce jocuri mai joci?: Nu mai ma joc alte jocuri.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, nu am mai fost in acest clan, dar imi doresc!

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Nu cunosc mult membrii din acest clan dar ma intelg destul de bine cu FalleN si cu ZeBe21CAPITANU

Ore jucate: 353

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/Arachnids

Nick-uri anterioare:Doar Arachnids.

Sanctiuni recente:  5 minutes, reason: Limbaj neadecvat

De cat timp joci SA:MP?: De aproximativ 3 ani.

Ce jocuri mai joci?: Niciunul.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Nu pot spune ca ma inteleg cu cativa membri din acest clan. Dar mai ma joc din cand in cand cu uni dintre ei la paint.

Nume in real: Ma numesc Zaharia Florin.

Varsta: Am varsta de 17 anii.

Ore jucate: 1807

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/Stph05

Nick-uri anterioare:ViPeR, Skiiz , .Blu3 si cam atat.

Sanctiuni recente: 

Stph05 was muted by ItzAndrei for 15 minutes, reason: Limbaj neadecvat 
 2019-02-24 16:28:30
ViPeR_ has been jailed by SkiNNy27 for 30 minutes, reason: DM
 2018-11-05 20:19:36

De cat timp joci SA:MP?: De aproximativ 4 ani.

Ce jocuri mai joci?: Counter Stike Global Offensive.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Cel mai bine ma inteleg cu Ioni.

Nume in real: Ma numesc David.

Varsta: Am varsta de 14 ani.

Ma numesc David , am 14 anii, sunt din Bucuresti. Sunt un baiat care i place sa se distreze, dar sunt si serios cand e vorba de ceva important. 

Imi place sa ma joc SA.MP , joc fotbal cu prietenii, sau sa ma plimb cu bicicleta.

Nick pe SA:MP: Xcalibur

Ore jucate: Am 1318 ore jucate.

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/Xcalibur

Nick-uri anterioare: Nu am avut alt nick, acesta este singurul nick pe care l-am avut.

Sanctiuni recente: Am primit un mute. (Xcalibur was muted by Bobillho for 15 minutes, reason: Limbaj neadecvat  [complaint:756350])

De cat timp joci SA:MP?:  Joc SA:MP din 2017.

Ce jocuri mai joci?: Mai joc ocazional CS GO, dar cel mai mult ma acsez pe SA:MP.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, nu am mai facut parte din acest clan.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: lCapone, Uzzik, Sonia,Jackie,Andrei.

Nume in real: Numele meu este Alexandru.

Varsta: Am varsta de 19 ani.

Descrie-te in cateva cuvinte: Sunt un tip intelegator si prietenos, imi place ca lucrurile pe care incep sa le fac sa le duc la bun sfarsit cat mai bine posibil. Imi place sa lucrez in echipa deoarece munca este mai usoara si procentajul de succes este mai mare.

Folosesti aplicatia Telegram?: Nu, dar daca mi se va cere acest lucru, il voi folosi.

Nick pe SA:MP:Legendw0wOfficial
Ore jucate:106.93
Profil panel:https://whitepanel.bugged.ro/profile/Legendw0wOfficial
Nick-uri anterioare:Bigman[];qDanu.
Sanctiuni recente:Warn.
De cat timp joci SA:MP?:Joc SA:MP de 2 ani si 1 luna.
Ce jocuri mai joci?:Csgo,Fifa si Euro Truck Simulator 2
Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?:Nu am mai fost niciodata
Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan:Ioni,Fabian,BlueMod.

Nume in real:Iacob Dan
Varsta:16
Descrie-te in cateva cuvinte:Sunt un baiat de 16 ani din Targoviste,imi place fotbalul si activitatile ce implica o echipa,urasc sa fac lucrurile singur si imi place sa cunosc persoane noi si sa colaboram.
Folosesti aplicatia Telegram?:Nu
Folosesti aplicatia Discord?:Da

Nick pe SA:MP: Lykos

Ore jucate: 428

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/Lykos

Nick-uri anterioare: AaZzO9.

Sanctiuni recente: Deathmatch.

De cat timp joci SA:MP?: Am jucat pe Blue in 2014, am luat o pauza dupa care m am reapucat la insistentele fratelui meu.

Ce jocuri mai joci?: Fifa.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu am fost.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Cv9[], Roli, Moldova, Ramsy.

Nume in real: Ma numesc Adrian.

Varsta: 23 de ani.

Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Adrian, sunt  din Craiova si am 23 de  ani. Sunt o persoana cu simtul umorului, care tinde mereu spre perfectiune, imi place sa descopar lucruri noi si sa excelez in ceea ce-mi propun. De asemenea, sunt o persoana ambitioasa, ma ghidez pe anumite principii si imi place sa zambesc in tot ceea ce fac.

Folosesti aplicatia Discord?: Da.

Posted (edited)

Nick pe SA:MP: Walmark.

Ore jucate: 5017

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/Walmark.

Nick-uri anterioare: Cosm1n

Sanctiuni recente: Nu am nici o sanctiune.

De cat timp joci SA:MP?: Am jucat pe Blue in 2014, am luat o pauza dupa care m am reapucat pe white.

Ce jocuri mai joci?: Fifa si GTA V.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu am fost.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Cv9[], Roli, Moldova, Ramsy. Reekool, hobbit, Andrei.

Nume in real: Ma numesc Stefan Andrei.

Varsta: 20 de ani.

Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Andrei, locuiesc in Spania orasul El.ejido si am 20 de  ani. Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, sunt o fire puternica si nu cedez usor. Sunt o persoana sincera, cinstita si sociabila.Imi plac persoanele cu care pot sa port o discutie calma. Nu-mi place minciuna, prostia si persoanele care se dau mai importante decat restul lumii. De obicei ma acomodez repede intr-un grup nou.Imi place sa fiu punctual si corect cu toti cei din jur si pun suflet in tot ceea ce fac.

Folosesti aplicatia Telegram?: Da.

Edited by Walmark.

Nick pe SA:MP: Cristian.[]

Ore jucate: 227

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/Cristian.[]

Nick-uri anterioare: sTrow

Sanctiuni recente: /q in timpul confiscari permisului.

De cat timp joci SA:MP?: Joc SA:MP de 3 ani jumate.

Ce jocuri mai joci?: nu mai joc nimic inafara de SA:MP

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, nu am mai fost si imi doresc sa intru pentru ca este un clan organizat.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: nu am preteni in clan dar sunt sigur ca ma voi intelege cu toti.

Nume in real: Cristian Constantin

Varsta: Am 19 ani.

Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Cristian, am 19 ani sunt un baiat serios si am cei 7 ani de acasa.

Nick pe SA:MP: Alvaroo

Ore jucate: 884

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/Alvaroo

Nick-uri anterioare: Nicodim, Red0NNN, Underwall, [email protected]

Sanctiuni recente: Am facut c-bug.

De cat timp joci SA:MP?: Joc samp de 6 ani,dar pe White.bugged.ro. joc cam de 3 ani.

Ce jocuri mai joci?: Mai ma joc GTA V, Euro Truck, Fifa 14, Metin 2, CS:GO,SNOW, Z1 Battle Royale, Team Fortress 2, GRID 2, War Thunder si BlackShot

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, n am mai fost.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Nu cunosc nici un membru din clan, dar daca voi intra o sa incerc sa ma inteleg cu toti.

Nume in real: Ma numesc Mario Raul

Varsta: Am varsta de 14 anii.

Descrie-te in cateva cuvinte: Stau in orsaul Constanta si pot spune ca este un oras foarte frumos cu niste oameni super.Sunt o persoană sociabilă, care dacă vrea să fie respectată, respectă la randul sau.Tin cu echipa FCSB iar jucatorul meu favorite este Florinel Coman.Iubesc fotbalul deoarece in opinia mea acest sport este o arta,o religie,un mod de viata.Urăsc persoanele false care se dau drept prieteni, fiindca deseori pot fi mai periculoase decat un dusman. Nu-mi plac acele persoane care cersesc atentie in mod intentionat. Fiind zodia fecioara, imi place sa raman tacut si sa rascolesc cat mai mult pentru a afla ceea ce mi am propus sa aflu. Nu ma comport la fel cu toata lumea, insa ma adaptez după fiecare.Imi place foarte mult jocul GTA V deoarece,apartine din seria GTA ceea ce imi aduce aminte de copilarie.Imi place iarna deoarece este zapada si pot sa ma distrez cu prieteni.Materia mea favorita este Engleza pentru ca este o materie foarte usora si urasc foarte mult matematica

Ore jucate: 565.

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/Biaa..

Nick-uri anterioare: Doar Biaa..

Sanctiuni recente: -

De cat timp joci SA:MP?: De aproximativ 3 ani.

Ce jocuri mai joci?: Niciunul.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Carmen, Ramsy, Roli, STARGIRL, Cv9[], Zooky, zKing, Larisa.

Nume in real: Ma numesc Bianca Maria.

Varsta: Am varsta de 15 ani.

Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Bianca, sunt genul de persoana serioasa, care daca vrea sa fie respectata, respecta la randul  sau. Sunt o persoana sociabila, cu simtul umorului si prietenoasa. Nu suport nesimtirea si minciuna. Am un simt de echipa foarte bine dezvoltat si imi place sa ma implic intotdeauna in multe actiuni si evenimente.  Sunt o persoana careia ii place sa lucreze cinstit si ceea ce ma caracterizeaza  este bunul simt. Sunt o fata glumeata, imi place sa imi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oameni, imi plac foarte mult jocurile si sa ii respect pe cei din jurul meu. O sa incep cu faptul ca sunt o persoana obisnuita, cu preocupari normale. Sunt optimista si ma consider o persoana norocoasa din multe puncte de vedere.

Nick pe SA:MP: Alvaroo

Ore jucate: 957

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/Skrony.

Nick-uri anterioare: Nu am.

Sanctiuni recente: Nu am sanctiuni.

De cat timp joci SA:MP?: Joc SA:MP de aproximativ 5 ani.

Ce jocuri mai joci?: Mai ma joc GTA V, Euro Truck, Fifa 18, cs:go.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, n-am mai fost.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Nu am prieteni in clan dar sunt sigur ca ma voi intelege bine cu toti.

Varsta: Am varsta de 18 ani.

Descrie-te in cateva cuvinte: Salut, eu sunt Adrian şi am vârsta de 18 ani. Sunt o fire calmă şi îmi place sa fiu ordonat în tot ce fac. Îmi place să îmi petrec timpul liber uitându-mă la seriale precum, The Walking Dead, Lucifer, Breaking Bad, Wayward Pines, Prison Break şi multe altele, fiind un mare admirator al serialelor și filmelor. De asemenea îndrăgesc și mersul pe bicicletă, considerând acest sport o activitate foarte bună pentru ați limpezii mintea, dar şi foarte bună pentru sănătate. Iarna este anotimpul meu favorit deoarece sunt un îndragitor al sporturilor de iarnă, plecând deseori la munte pentru a mă relaxa.

Posted (edited)

Nick pe SA:MP: Costel

Ore jucate: 643

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/Costel

De cat timp joci SA:MP?: Joc SA:MP de aproximativ 6 ani.

Ce jocuri mai joci?: Joc doar SA:MP.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, n-am mai fost.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Cunosc cateva persoane dar as dori sa imi extind cercul de prieteni.

Nume in real: Costel.

Varsta: Am varsta de 17 ani.

Descrie-te in cateva cuvinte: Numele meu este Costel, sunt o persoana calma si nu imi place sa ma caracterizez, las mereu pe ceilalti sa ma caracterizeze.

Edited by Costel..[]

Posted (edited)

Nick pe SA:MP: []Edward

Ore jucate: 1823

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/[]Edward

De cat timp joci SA:MP?: Joc SA:MP de 4 ani.

Ce jocuri mai joci?: Joc doar SA:MP si rar CS:GO

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, n-am mai fost.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Cv9, Ramsy, Faithen, zKing, mai sunt.

Nume in real: Filoti Eduard Flavius

Varsta: Am varsta de 15 ani.

Descrie-te in cateva cuvinte: Sunt un baiat glumet, caruia ii place sa-i faca pe cei din jurul sau sa se simta bine, am bunul simt, am cei 7 ani de acasa, sunt serios cand vine vorba de seriozitate, imi place sa mi fac prieteni, sa ma joc SA:MP, fotbal.

Edited by Filoti.bugged

Nick pe SA:MP: AlecMason$

Ore jucate: 908

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/AlecMason$

Nick-uri anterioare: Alecs$

Sanctiuni recente: Cea mai recenta sanctiune este muted for 10 minutes.

De cat timp joci SA:MP?: Joc SA:MP de 2 ani.

Ce jocuri mai joci?: Joc doar SA:MP, CS:GO, PUBG si Fortnite.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Da, da am mai fost in clan, si am iesit deoarece m-am certat cu un coleg.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Cv9, Ramsy, Faithen, zKing, .[]Maryus77, XproKiLL si mai sunt.

Nume in real: Spataroiu George.

Varsta: Am varsta de 17 ani.

Descrie-te in cateva cuvinte: Numele meu este George si am varsta de 17 ani, sunt din orasul Brasov. Pot spune despre mine ca sunt un baiat sociabil, intraznet, ambitios, o fire realista, energica, prietenoasa si cu bun simt. De fel, nu-mi plac certurile, scandalurile sau alte chestii de genul acesta si nu sufar arogantii. Am respect fata de sine si fata de ceilalti care si ei au asta pentru mine. Imi place sa rad, sa glumesc si sa ajut cum, cat si cand pot. Uneori, sunt o fire incapatanata.

Posted (edited)

Nick pe SA:MP:  Ciprian2015
Ore jucate: 1025

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/ciprian2015

Nick-uri anterioare: Nu am alte nick-uri si nu am folosit altele, acesta fiind unicul!

Sanctiuni recente: FW pentru neprezentare la sedinta!

De cat timp joci SA:MP?: Din aprilie, 2015!

Ce jocuri mai joci?: CS GO sau NFS, dar nu prea imi mai permite timpul!

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu am fost dar as vrea sa fac parte din acest clan, am multi prieteni acolo!

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Y0nutz, Hobbo, Maryus77 si multi altii!

Nume in real: Ma numesc David Ciprian

Varsta: Am frumoasa varsta de 17 ani.

Descrie-te in cateva cuvinte: Mă numesc David, am 17 ani, sunt o fire calmă, ambitioasa și destul de retrasă. Încă de mic sunt pasionat de motociclete, anul acesta reușind să detin una, mai exact un moped, având permis de categorie AM. In timpul liber îmi place să ies cu prietenii mei, sa joc samp sau alte jocuri și să ies la un "ride" cu motorul., vara asta vreau sa trec la ceva mai mare, sper sa obtin permisul de categoria A2.

Daca in clan sunt si pasionati de motociclete putem vorbii mai mult !!!

Folosesti aplicatia Telegram?: Nu stiu despre acesta aplicatie!

Folosesti aplicatia Discord?: Numai discord pe PC!

Edited by Ciprian2015

Posted (edited)
On 3/17/2019 at 3:19 AM, wake_hd said:

Edited by wake_hd

On 3/17/2019 at 12:19 PM, wake_hd said:

Nick pe SA:MP: Skrony.

Ore jucate: 957

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/Skrony.

De cat timp joci SA:MP?: Joc SA:MP de aproximativ 5 ani.

Ce jocuri mai joci?: Mai ma joc GTA V, Euro Truck, Fifa 18, cs:go.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, n-am mai fost.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Nu am prieteni in clan dar sunt sigur ca ma voi intelege bine cu toti.

Descrie-te in cateva cuvinte: Salut, eu sunt Adrian şi am vârsta de 18 ani. Sunt o fire calmă şi îmi place sa fiu ordonat în tot ce fac. Îmi place să îmi petrec timpul liber uitându-mă la seriale precum, The Walking Dead, Lucifer, Breaking Bad, Wayward Pines, Prison Break şi multe altele, fiind un mare admirator al serialelor și filmelor. De asemenea îndrăgesc și mersul pe bicicletă, considerând acest sport o activitate foarte bună pentru ați limpezii mintea, dar şi foarte bună pentru sănătate. Iarna este anotimpul meu favorit deoarece sunt un îndragitor al sporturilor de iarnă, plecând deseori la munte pentru a mă relaxa.

Nick pe SA:MP: KickMee

Ore jucate: 2120

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/KickMee

Nick-uri anterioare: Matteo

Sanctiuni recente: Ultima sanctiune primita a fost pe data de 19.01.2019 si a fost un mute de 10 minute.

De cat timp joci SA:MP?: Joc SA:MP de aproximativ 5 ani.

Ce jocuri mai joci?: Ma mai joc Euro Truck Simulator 2, GTA IV,si Need For Speed.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Da am mai fost,si am fost dat afara din cauza unei glume neadecvate.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: TiGGeR si Gabu.

Nume in real: Ma numesc Tudor

Varsta: Am varsta de 16 ani

Descrie-te in cateva cuvinte:  Ma numesc Tudor,am 16 ani sunt din Bucuresti,imi place sa ma distrez cu prietenii atat in mediul virtual,cat si in cel real.Imi place sa joc handball si basket.Sunt o fire prietenoasa,glumeata,dar serioasa cand trebuie.

Folosesti aplicatia Telegram?: Nu,nu o folosesc.

Folosesti aplicatia Discord?: Da,o folosesc.

Posted (edited)

Nick pe SA:MP: DaNNieL

Ore jucate: 1794.

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/DaNNieL

Nick-uri anterioare: Am mai avut si ShaKky si Bazooka, pe green in trecut. 

Sanctiuni recente: Am avut un suspend in panel timp de 3 zile.  

De cat timp joci SA:MP?: De aproape 4 ani, dar pe White.bugged.ro. joc cam de 2 ani, plec pe cel de-al 3-lea an. 

Ce jocuri mai joci?: Joc si Castle Clash si FIFA 19. 

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, nu am mai fost in acest clan, dar imi doresc foarte mult.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Ma inteleg foarte bine cu Faithen, cu Andra, cu Squake.

Nume in real: Ma numesc Daniel Alexandru.

Descrie-te in cateva cuvinte: Sunt un baiat sincer, prietenos, ambitios si foarte sociabil. Imi fac foarte repede prieteni noi si imi place sa fiu deschis cu cei din jurul meu. Anul acesta mi-am atins cateva obicetive foarte bune si pe ultimul urmeaza sa-l ating cat de curand, acesta fiind permisul de conducere, categoria B. Legat de calculator petrec in medie un timp bun in fata acestuia, mai ales cand am treaba sau stau de placere.  De obicei prefer cand ma plictisesc sa ies cu prietenii afara in oras sau sa stam la o partida de Sah. Joc si fotbal de performanta la juniorii Universitatii Craiova. Aceasta fiind si echipa la care evoluez din 2014, de la varsta de  13 ani. In rest nu prea ma pricep la toate, dar prefer sa le invat si cu timpul sa perfectionez cat mai bine ceea ce imi doresc. 

Folosesti aplicatia Telegram?:  Nu, nu folosesc aceasta aplicatie. 

Folosesti aplicatia Discord?: Da, dar foarte rar. De obicei stau in conferinte cu prietenii pe Messenger sau TS (Team Speak). 

Edited by .DaNNieL.

Nick pe SA:MP: L3moNNN

Ore jucate: 2115.

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/L3moNNN

Nick-uri anterioare: Nu am avut.

Sanctiuni recente: Am avut ban pe data de 09.12.218.

De cat timp joci SA:MP?: De aproape 3 ani.

Ce jocuri mai joci?: Doar SA:MP

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Am esit pentru ca nu prea aveam timp.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: CosmiNN, Cv9[], []Maryus77, Mihaii.[].

Nume in real: Ma numesc Nicolae.

Descrie-te in cateva cuvinte: Sunt un baiat sincer, prietenos, ambitios si foarte sociabil. Imi fac foarte repede prieteni noi si imi place sa fiu deschis cu cei din jurul meu. Anul acesta mi-am atins cateva obicetive foarte bune si pe ultimul urmeaza sa-l ating cat de curand, acesta fiind permisul de conducere, categoria B. Legat de calculator petrec in medie un timp bun in fata acestuia, mai ales cand am treaba sau stau de placere.  De obicei prefer cand ma plictisesc sa ies cu prietenii afara in oras sau sa stam la o partida de Sah. Joc si fotbal de performanta la juniorii Universitatii Craiova. Aceasta fiind si echipa la care evoluez din 2014, de la varsta de  13 ani. In rest nu prea ma pricep la toate, dar prefer sa le invat si cu timpul sa perfectionez cat mai bine ceea ce imi doresc. 

Folosesti aplicatia Telegram?:  Nu, nu folosesc aceasta aplicatie. 

Folosesti aplicatia Discord?: Nu, dar daca e nevoie pot sa o folosesc.

Nick pe SA:MP: MuceaZineL112

Ore jucate: 526

Profil panel:https://whitepanel.bugged.ro/profile/MuceaZineL112

Nick-uri anterioare: TYM.

Sanctiuni recente: De cat timp joci SA:MP?: De aproximativ 4 ani, dar pe White.bugged.ro. joc cam de 2 ani.

Ce jocuri mai joci?: In mare joc doar samp cateodata si CS:GO.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Nu pot spune ca ma inteleg cu cativa membri din acest clan. Dar constientizez ca sunt niste membri speciali in clan.

Nume in real: Jurca Robert

Varsta: Am varsta de 17 anii.

Descrie-te in cateva cuvinte: Sunt un băiat cu simțul umorului, respectuos cu cei 7 ani de acasă pot spune ca sunt inteligent si imi place să descopăr lucruri noi.

Folosesti aplicatia Discord?: Desigur.

Posted (edited)

Nick pe SA:MP: IonutOfficial[]

Ore jucate: 1912

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro

Nick-uri anterioare:  HoKKK

Sanctiuni recente: Am fost banat pe data de 19.10.2018 pentru cheats {aimbot}.

De cat timp joci SA:MP?: Joc sa:mp de aproximativ 3 ani de zile,

Ce jocuri mai joci?: Nu mai joc alt joc.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu am mai fost dar imi doresc.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Volp.

Nume in real: Ma numesc Nita.

Varsta: Am frumoasa varsta de 18 ani.

Descrie-te in cateva cuvinte: Sunt un baiat simplu cu simtul omorului si mereu pus pe glume in limita bunului simt.

Folosesti aplicatia Telegram?: Nu,nu folosesc aceasta applicatie.

Edited by Ni Caraion

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.