Jump to content

Recommended Posts

Nick pe SA:MP: Aslan

Ore jucate: 1071 de ore jucate 

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/Aslan

Nick-uri anterioare: Am avut cateva nickname-uri cum ar fi (Bubacar,Sheeran,Madutzu) și cel actual Aslan.

Sanctiuni recente: Ultima mea sancțiune recentă este jail 30 de minute pentru DM.

De cat timp joci SA:MP?: De 2 ani de zile.

Ce jocuri mai joci?: Ma joc Ets2 și Cs:Go.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu am mai făcut parte.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Cel mai bine mă înțeleg cu R4ZZVAN și liderul Faithen.

Nume in real: Ma numesc Mihai Mădălin.

Varsta: Am varsta de 22 de ani.

Descrie-te in cateva cuvinte: Salut mă numesc Mihai și am 22 de ani, sunt un băiat descurcăreț, sincer, matur, cu capul pe umeri și foarte glumeț.

Folosesti aplicatia Telegram?: Nu.

Folosesti aplicatia Discord?: Nu.

Posted (edited)
On 3/19/2019 at 3:17 PM, .DaNNieL. said:

Nick pe SA:MP: DaNNieL.OFFiCiAL.

Ore jucate: 1798.

Profil panel: https://whitepanel.bugged.ro/profile/DaNNieL

Nick-uri anterioare: Am mai avut si ShaKky si Bazooka, pe green in trecut. 

Sanctiuni recente: Am avut un suspend in panel timp de 3 zile.  

De cat timp joci SA:MP?: De aproape 4 ani, dar pe White.bugged.ro. joc cam de 2 ani, plec pe cel de-al 3-lea an. 

Ce jocuri mai joci?: Joc si Castle Clash si FIFA 19. 

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, nu am mai fost in acest clan, dar imi doresc foarte mult.

Enumera cativa membri cu care te intelegi din clan: Ma inteleg foarte bine cu Faithen, cu Andra, cu Squake.

Nume in real: Ma numesc Daniel Alexandru.

Varsta: Am varsta de 18 ani.

Descrie-te in cateva cuvinte: Sunt un baiat sincer, prietenos, ambitios si foarte sociabil. Imi fac foarte repede prieteni noi si imi place sa fiu deschis cu cei din jurul meu. Anul acesta mi-am atins cateva obicetive foarte bune si pe ultimul urmeaza sa-l ating cat de curand, acesta fiind permisul de conducere, categoria B. Legat de calculator petrec in medie un timp bun in fata acestuia, mai ales cand am treaba sau stau de placere.  De obicei prefer cand ma plictisesc sa ies cu prietenii afara in oras sau sa stam la o partida de Sah. Joc si fotbal de performanta la juniorii Universitatii Craiova. Aceasta fiind si echipa la care evoluez din 2014, de la varsta de  13 ani. In rest nu prea ma pricep la toate, dar prefer sa le invat si cu timpul sa perfectionez cat mai bine ceea ce imi doresc. 

Folosesti aplicatia Telegram?:  Nu, nu folosesc aceasta aplicatie. 

Folosesti aplicatia Discord?: Da, dar foarte rar. De obicei stau in conferinte cu prietenii pe Messenger sau TS (Team Speak). 

Edited by DaNNieL.OFFiCiAL
Update nume+ore.

Data viitoare cititi si topicuri inainte sa aplicati. Au fost luate in considerare doar aplicatiile din club.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.