Jump to content
Sign in to follow this  
KayseN

[Aplicatie] King. - KapKeep

Recommended Posts

IG:

• Nick: KapKeep
  • Nick-uri anterioare: Am mai avut Formidable tot pe acest cont.
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/KapKeep
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/BKnUTOj
  • Level: 30
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Fac parte din National Guard si detin rank 5,
  • Ore jucate: 684.
  • Warn-uri: Nu am.
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc SA:MP de aproximativ 4 ani.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu, nu am avut.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu, nu am avut.

IRL:

• Prenume: Iulian.
  • Vârstă reală: 22 ani.
  • Domiciliu: Bals, jud. Olt.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Sunt un timp amuzant, imi place sa ma distrez si sa socializez. Consider ca oamenii care nu au simtul umorului sunt niste oameni monotoni. Nu suport minciunile si nici falsitatea. De asemenea, am defecte, dar important este ca stiu sa ma controlez in momentele dificile.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: In timpul liber imi place sa stau cu prietena mea si sa ma joc SA:MP. In general stau si ma uit la fotbla la TV. 
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Nu am cuvinte pentru a descrie acest server. Este o ramura din jocul copilariei. Imi place sa ma joc pe aceasta comunitate deoarece aici a avut loc inceputul meu in aceasta lume a SA:MP-ului. 

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Este un clan bine organizat, imi plac membrii, iar toata lumea stie ce a insemnat si ce inseamna King..
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am mai fost.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Pentru ca este un clan respectat si cu membrii de treaba.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.