Jump to content
Sign in to follow this  
AndreiG.

[Aplicatie] King. - Andrei.G

Recommended Posts

IG:

• Nick:Andrei.G
  • Nick-uri anterioare:-
  • Profil panel:https://bluepanel.bugged.ro/profile/Andrei.G
  • Sancțiuni (poză panel):https://imgur.com/a/H86qRgK
  • Level:22
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?:Sunt in factiunea School Instructors LV si detin rank 5.
  • Ore jucate:505
  • Warn-uri:Am 0 warn-uri.
  • De cât timp joci SA:MP?:Din 2016
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul):Nu am fost banat niciodata.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?:Nu.

IRL:

• Prenume:Andrei
  • Vârstă reală:Am varsta de 16 ani.
  • Domiciliu:Calarasi.
  • Biografie (minim 30 cuvinte):Ma consider o persoana serioasa, cu simtul umorului, caruia nu ii plac glumele proaste. Imi place sa respect si sa fiu respectat. Sunt o persoane caruia ii place sa vada doar partea plina a paharului, nu renunt nicioada la ceea ce mi-am propus si incerc mereu sa fiu cel mai bun in ceea ce mi-am propus
  • Ce îți place să faci în timpul liber?:In timpul liber imi place sa merg la sala.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte:Bugged este un server foarte bun de samp, unde am inceput activitatea pe samp cu un staff foarte capabil.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte:Un clan bine pus la punct si foarte cooperativ.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?:Nu am mai fost in acest clan.
  • Motto-ul clanului King.:Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza
  • De ce dorești să te alături acestui clan?:Doresc sa ma alatur acestui clan deoarece este un clan activ, cu un lider foarte capabil de aceasta functie iar membrii acestui clan sunt foarte cooperativi si amabili.

neutru.png.9d6793c9ab133d617b89e47115f465b7.png

Aplicatie slab dezvoltată, ai doar un rank 5 în Faction History, în care ce-i drept ai aproape 90 de zile, lucru de apreciat. Încearcă să faci o altă aplicatie data viitoare si votul meu probabil se va schimba.

neutru.png.9d6793c9ab133d617b89e47115f465b7.pngIncearca sa faci o aplicatie mai dezvoltata. Ne place sa cunoastem persoana. Fii mai activ, intra in factiuni, etc. Acesta e votul meu!

neutru.png.9d6793c9ab133d617b89e47115f465b7.png Biografia se pare ca e copiata, aplicatia este una slaba, imi place ca ai prima factiune Rank 5 dar aplicatia te trage in jos, poate data viitoare!

18 hours ago, KaApA said:

neutru.png.9d6793c9ab133d617b89e47115f465b7.png

Aplicatie slab dezvoltată, ai doar un rank 5 în Faction History, în care ce-i drept ai aproape 90 de zile, lucru de apreciat. Încearcă să faci o altă aplicatie data viitoare si votul meu probabil se va schimba.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.