Jump to content

[Aplicatie] King. - Garreth

Kreepy
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: Numele meu pe server este Garreth.
  • Nick-uri anterioare: Alex7 si Kelmo.
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Garreth
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/pedY6Z4
  • Level: Detin level 30 pe server.
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Deocamdata nu fac parte dintr-o factiune, doar ce m-am reapucat de server, deocamdata incerc sa fac ore pentru a intra cat mai rapid intr-o factiune.
  • Ore jucate: Am acumulat suma de 548 de ore jucate pe server.
  • Warn-uri: Nu am, LP-ul meu este gol.
  • De cât timp joci SA:MP?: Joc SA:MP de aproximativ 5 ani.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu am fost niciodata banat pe acest server, pe alte servere am mai avut ban-uri.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu, nu am avut.

IRL:

• Prenume: Alex.
  • Vârstă reală: Am varsta de 18 ani.
  • Domiciliu: Sunt din orasul Botosani.
  • Biografie (minim 30 cuvinte):Ma consider o persoana serioasa, sociabila, o persoana careia poti sa-i confesezi orice. Imi place ca oriunde ma duc sa-mi fac prieteni noi, sa socializez. Respectul inseamna mult pentru mine, il ofer daca, la randul meu, sunt respectat. Imi plac provocarile, imi place sa dau tot ce am mai bun din mine in orice activitate ma implic si sa-mi creez amintiri. Pot spune ca sunt o persoana cu capul pe umeri, o persoana caruia ii place munca in echipa si care, totdata, are cei 7 ani de acasa.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: In timpul liber imi place sa ies in oras cu prieteni, sa invat programare si din cand in cand sa ma joc pe calculator diferite jocuri.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte:  Este o comunitate destul de veche si in acelasi timp si foarte frumoasa, playerii de pe server sunt ok si staff-ul este destul de capabil fata de alte servere. 

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Este un clan cu origini destul vechi, foarte respectat pe server si membri acestui clan sunt super de treaba.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am mai fost in acest clan. 
  • Motto-ul clanului King.: Motto-ul acestui clan este "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza".
  • De ce dorești să te alături acestui clan?:Doresc sa ma alatur acestui clan deoarece este  unul dintre cele mai bune clanuri si nu am fost niciodata intr-un clan de top.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.