Jump to content

[Aplicație] King. - easy@official

Tl.Kobo
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: easy@official
  • Nick-uri anterioare:DesCarD
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/easy@official
  • Sancțiuni (poză panel):https://imgur.com/m6pv5qr
  • Level:  17
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Ma aflu in, Las Venturas Police Departament si detin rank 3.
  • Ore jucate:  257
  • Warn-uri: 1.
  • De cât timp joci SA:MP?: De aproximativ 6 ani.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu, nu am fost banat.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Niciodata.

IRL:

• Prenume: Eduard.
  • Vârstă reală: Am 16 ani.
  • Domiciliu: Bucuresti.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Sunt un tip ca oricare altul, imi place sa ies cu prieteni sa ma joc pe PC, sunt o fire calma, am cei 7 ani de acasa, niciodata nu ma incurc in ceea ce fac, sunt devotat muncii mele, am simtul umorului, imi place sa glumesc cu altii dar si altii cu mine, nu imi place sa fiu mintit, nu imi plac persoanele false care se dau drept cine nu sunt, cam atat pot spune.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa ies la fotbal cu prieteni si sa ma joc pe PC.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Bugged este si va ramane ce-l mai tare server de SA:MP, cu toate ca nu sunt atatea update-uri care sa incurce sistemul de joc acesta fata de celelalte servere din romania este unic deoarece cu timpul serverul a scapat in mare parte de Post-Hunteri si copii care nu aveau o treaba cu SA:MP-ul, imi place in general conducerea acesteia, cu toate ca toti spun ca bugged este plin de codati, din cate am observat admini responsabili de prinderea lor, au inceput sa ii curete usor, usor pana cand nu vor mai fii nici codati, iar SA:MP sa speram ca nu va murii.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Este unul dintre clanurile de top existente pe server, membri sunt foarte de treaba, am cunostinte cat si prieteni ce fac parte din acest clan.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am mai fost.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece, nu am mai fost si chiar vreau sa fac parte.
Edited by K A Z U O
titlu modificat

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.