Jump to content

[Respins] Aplicatie The Legends - Sheppard - Rank 5 SF PARAMEDIC/NG/LVPD, etc.

m1hai.
 Share

Recommended Posts

Nickname: Sheppard
Nick-uri anterioare: SheppardHD şi KenT[JKL]
Level: 30
Ore jucate: 731, în momentul actual.
Sanctiunile primite (poza cu sanctiunile): https://imgur.com/a/PVtXqN7
Poza cu invitatia: https://imgur.com/a/dQl7HIh
Profilul de pe panel (link): bluepanel.bugged.ro/profile/Sheppard
Cateva realizari pe server/ forum: Faction History-ul făcut.
Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Doar SA:MP.
De ce vrei sa intri in clan: Pentru că sunt membrii foarte faini şi ca este un clan super!
Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? Da, am mai fost în clanuri, unele ar fi: Corleone Family, Hells Angels, Hatz Family, Army Knights, Stay High, etc.
Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara? Nu am mai făcut parte din acest clan.
* Daca ai mai fost in The Legends, de ce vrei sa revii (doar pentru cei care au mai fost in clan)?: Nu am mai făcut parte din acest clan.
Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'The Legends'? Da, am verificat şi nu sunt în blacklist.
Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: Nu mă cunosc cu nimeni din clan, dar din câteva vorbe, sunt de treabă.
Planuri de viitor pe server? Să continui să fac un Faction History frumos, să fac ore multe şi nivel mare.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Mihai-Dumitru.
Varsta reala: 14 ani.
Nationalitate: Român.
Descrie-te in minim 20 cuvinte: Numele meu complet este Neagu Mihai-Dumitru, am vârsta de 14 ani şi sunt din satul Scânteia, judeţul Ialomiţa. Sunt un băiat sociabil, matur, descurcăreţ şi am un simţ al umorului dezvoltat. Cel puţin aşa mă caraterizează prietenii mei. Mă integrez foarte repede în noi colective şi încerc să îmi fac prieteni oriunde. Am o gândire logică şi analizez fiecare pas pe care urmează să-l fac. Sunt calm în orice situaţie, înainte de a lua o decizie importantă gândesc fiecare lucru la rece. Îmi place să ofer respectul meu tuturor persoanelor pentru a mă putea înţelege cu toţi cât mai bine şi pentru a arată că sunt un om amabil, serios în care te poţi încrede şi un om cu capul pe umeri. Timpul liber îl petrec pe afară cu prietenii şi în faţa calculatorului. Pe sfârşit, aş vrea să spun că sunt o persoană normală, cu preocupări normale.
Ce gen de muzica asculti? Trap, Manele şi Hip-Hop.
Ce hobbyuri ai? Să dorm, să mă plimb şi să mă joc p-afară sau în faţa PC-ului.
Alte precizari? Mulţumesc pentru atenţia acordată!

Edited by qMiHAi47

• Astriel changed the title to [Respins] Aplicatie The Legends - Sheppard - Rank 5 SF PARAMEDIC/NG/LVPD, etc.
  • Astriel locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.