Jump to content

[Aplicație] King. - Skirus

.Darek.
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: Skirus.
  • Nick-uri anterioare: ovidiutarbina, Ovidiu, Ovidiu., Keader, GlonT_, Bogdan19, Madalin19.
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Skirus
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/pTysaIT
  • Level: 41 
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Ma aflu in Paramedic Departament si am rank 1.
  • Ore jucate: 1338 de ore.
  • Warn-uri: Nu am.
  • De cât timp joci SA:MP?: Aproape 5 ani.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Da, am luat ban pentru Autoclicker dar nu voi mai repeta aceasta greseala.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Doar o singura data, acel membru numai se afla in clan.

IRL:

• Prenume: Bogdan.
  • Vârstă reală: 16 ani.
  • Domiciliu: Bucuresti sector 3.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Sunt o fire calma, rabdatoare si respectuoasa, ordonat si glumet. Imi place sa ajut oamenii la nevoie.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa practic sport, acesta fiind handbal.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Un server legenda, o comunitate cu o gramada de playerii de respectat si de urmat si cu foarte multe amintiri frumoase.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Acest clan este ca o familie, membri respectuosi si foarte prietenosi.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Da, deoarece am avut antecedent cu un fost membru.
  • Motto-ul clanului King.:  "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece este un clan care imi este foarte drag si imi doresc sa reintru in acesta.

• WeKy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.