Jump to content

[Aplicatie] King. - Butter47

Butter SiLENT
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick: Butter47
  • Nick-uri anterioare: Am jucat pe contul unui prieten , iar contu era numit Adness.
  • Profil panel: https://bluepanel.bugged.ro/profile/Butter47
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/LDVePMe
  • Level: 30
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Sunt in factiunea SF Bikers si detin rank 1.
  • Ore jucate: 617 ore jucate.
  • Warn-uri: 0/3 Warnings.
  • De cât timp joci SA:MP?: De prin 2013 dar am mai schimbat conturile.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Da am fost banat din cauza unui prieten , iar motivul este 'Aimbot'.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Da , doar cu un membru.

IRL:

• Prenume: Stefan.
  • Vârstă reală: 19 ani.
  • Domiciliu: Bacau.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Sunt un tip de treaba imi place viata , imi place sa calatoresc alaturii de persoane dragii mie , iar in mare parte imi place sa ma distrez cu tovarasi mei si sa joc SAMP si diferite alte jocuri.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa ies in oras.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Este un server perfect , cu playerii care au un comportament decent si foarte civilizat fata de altii playerii.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: King. este un clan unde intra doar legendele , iar acest clan este unul foarte respectat , unde doar playerii cu un comportament civilizat si ordonat isi au locul.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu , nu am mai fost.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deaorece este un clan ordonat cu playerii foarte uniti care au bunul simt si se ajuta intre ei , dar si pentru organizarea sa ca si clan , este una speciala si foarte bine pusa la punct , cu un lider excelent.

• WeKy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.