Jump to content

[Aplicație] King. -Bogdan4k

Bogdan2k
 Share

Recommended Posts

IG:

• Nick:Bogdan4k
  • Nick-uri anterioare:Bogdan2k, Thor421
  • Profil panel:https://bluepanel.bugged.ro/profile/Bogdan4k
  • Sancțiuni (poză panel):https://imgur.com/a/C5YIZL8
  • Level:16
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: Ma aflu in factiune Federal Bureau of Investigations, si am rank 2.
  • Ore jucate:240
  • Warn-uri:0/3
  • De cât timp joci SA:MP?: Aproximativ 5 ani.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Nu, nu am avut vreodata ban pe SA:MP.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu, mereu m-am inteles bine cu membrii King.

IRL:

• Prenume:Bogdan
  • Vârstă reală:15 ani
  • Domiciliu:Sibiu
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Ma numesc Bogdan, sunt un baiat care tine la gluma. Mereu incerc sa-i fac pe cei din jurul meu sa rada. Incerc mereu sa fiu atent in tot ceea ce fac, respect corecttitudinea si sinceritatea. Imi place sa ajut lumea, insa cand vad ca cineva profita de asta ma opresc din a-i ajuta.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: In timpul meu liber prefer sa ies afara din casa, desii imi petrec foarte mult timp pe PC.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Autodescrierea ,,Cea mai mare comunitate de SA:MP din Romania" defineste acest server foarte bine dupa parerea mea.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: King este clanul in care doar jucatorii de elita de pe acest server au posibilitatea de a face parte din acest clan, iar asta il descrie foarte bine.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu, nu am mai fost in King.
  • Motto-ul clanului King.: ,,Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza.''
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Doresc sa fac parte din acest clan deoarece consider ca este un clan de elita.

On 11/1/2019 at 5:57 PM, Paul.Mag1k said:

neutru.png

- aplicatie ok, totusi nu inteleg ce aveti toti de spuneti ca King. este un clan de "elita", doar cuvantul asta exista in vocabularul vostru? Il vad in toate aplicatiile posibile;

- ore putine, level mic, asta nu e contul tau principal / primul cont; Asta sau minti in legatura cu faptul ca joci de 5 ani pe server;

- ultima factiune a fost in 2018, chiar la inceput, inca putin si se fac 2 ani de atunci, ai rank 2 in FBI.. cam ciudat ca te-ai lasat (nu zic ca e gresit);

- Activitatea in job-uri vad ca e 0, deci nu pot sa imi dau seama cat de activ esti si daca inca vrei sa mai joci samp, avand in vedere (mai sus) ca te-ai mai lasat de joc.

On 11/1/2019 at 5:57 PM, Paul.Mag1k said:

neutru.png

- aplicatie ok, totusi nu inteleg ce aveti toti de spuneti ca King. este un clan de "elita", doar cuvantul asta exista in vocabularul vostru? Il vad in toate aplicatiile posibile;

- ore putine, level mic, asta nu e contul tau principal / primul cont; Asta sau minti in legatura cu faptul ca joci de 5 ani pe server;

- ultima factiune a fost in 2018, chiar la inceput, inca putin si se fac 2 ani de atunci, ai rank 2 in FBI.. cam ciudat ca te-ai lasat (nu zic ca e gresit);

- Activitatea in job-uri vad ca e 0, deci nu pot sa imi dau seama cat de activ esti si daca inca vrei sa mai joci samp, avand in vedere (mai sus) ca te-ai mai lasat de joc.

@Bogdan2k

acceptat.png.b79a5cdd89b8d4ba011aa9cf8952d8b9.png

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.