Jump to content

[Aplicatie] King. - Rizzy

Rizzy
 Share

Recommended Posts

• Nick: Rizzy
  • Nick-uri anterioare: Mean
  • Profil panel: bluepanel.bugged.ro/profile/Rizzy
  • Sancțiuni (poză panel): https://imgur.com/a/rNMf6Vz
  • Level: 58
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: The Rifa, rank 5
  • Ore jucate: Se poate vedea pe panel.
  • Warn-uri: In momentul de fata n-am.
  • De cât timp joci SA:MP?: De prin 2016.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): Prin 2016 pentru aimbot si 3/3.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu.

IRL:

• Prenume: Alex
  • Vârstă reală: 16 ani.
  • Domiciliu: Iasi
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Sunt un tip glumet, care stie sa imbine munca in echipa cu bunul simt al umorului dezolvat.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa ies cu prietenii.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Este comunitatea pe care joc de cand m-am apucat de SA:MP si imi place foarte mult atat ca si activitati pe care le poti face pe server, cat si playerii cu care interactionezi.

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Un clan super ok, deschis si curat. Membri implicati, alaturi de conducerea acesteia. Un lucru destul de rar la majoritatea clanurilor.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: M-a scos un prieten ca asa a avut el chef.
  • Motto-ul clanului King.: "Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza."
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece este un clan respectat pe server si doresc sa ma alatur prieteniilor mei care fac parte acestui clan. 
Edited by Rizzy

contra.png.7dc9c1a07042fa3d0ca269bb23edab83.png

Desi FH-ul tau este ok si nu ai sanctiuni, iti acord acest vot din cauza aplicatiei tale. Este foarte scurta, cele 30 de cuvinte nu sunt puse acolo degeaba, denota lipsa de interes. Ai precizat ca ai fost scos din acest clan pentru ca 'asa a avut chef un prieten'. Niciodata, niciun membru nu a fost scos pe nedrept, dupa 'cheful' unuia sau altuia.

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - Rizzy
  • Iliescu. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.