Jump to content

[Aplicatie] King. - Rizzy

Rizzy
 Share

Recommended Posts

• Nick: Rizzy
  • Nick-uri anterioare: Mean
  • Profil panel: bluepanel.bugged.ro/profile/Rizzy
  • Sancțiuni (poză panel):  https://imgur.com/a/j9tFo74
  • Level: 58
  • În ce facţiune te afli? Ce rank deţii?: The Rifa, rank 5
  • Ore jucate: 2143
  • Warn-uri: 0/3
  • De cât timp joci SA:MP?: 3 ani.
  • Ai avut vreodată ban pe SA:MP?(Dacă da, precizați motivul): In 2016 am avut ban pentru aimboot si 3/3 warn's.
  • Ai avut vreodată antecedente cu un membru King.?: Nu.

IRL:

• Prenume: Alex
  • Vârstă reală: 16 ani.
  • Domiciliu: Iasi.
  • Biografie (minim 30 cuvinte): Ma numesc Alex, am 16 ani, sunt un baiat de treaba, cu simtul umorului foarte dezvoltat, dar, si serios cand este cazul. Imi place sa imi fac prieteni noi sau sa incerc noi experiente. In timpul liber imi place sa ies cu prietenii pe afara sau sa ma joc pe PC. Nu imi plac persoanele mincinoase sau prefacute.
  • Ce îți place să faci în timpul liber?: Sa ies cu prietenii.
  • Descrie buGGed în câteva cuvinte: Bugged este un server foarte bun, unde mi-am inceput activitatea pe samp, un staff foarte capabil cu jucatori buni

CLAN:

• Descrie King. în câteva cuvinte: Este un clan respectat pe acest server.
  • Ai mai fost în clan? Dacă da, de ce ai ieșit?: Nu am mai fost in acest clan.
  • Motto-ul clanului King.: ''Cel slab se ascunde in spatele unui nume. Cel puternic si-l creeaza"
  • De ce dorești să te alături acestui clan?: Deoarece este un clan respectat si cu performante foarte mari, si liderul si co liderii isi fac treaba cat de bine pot. 

• Kronick changed the title to [Aplicatie] King. - Rizzy
  • K A Z U O locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.